Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Tak dnes přišel další dílek skládačky :) už toho moc do kompletu nechybí :) jen stále premyslim zda to rozbalit nebo nerozbalit :( moc se premaham jako....

post-42701-14687170291222_thumb.jpg

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem Rowan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkej, že ti ty krabice zabírají méně místa než figurky?! :cheesygrin:

pokud bych je z krabic vytahnul potreboval bych 2x tolik mista. Beru cely bundle se vsemi bonusy + figurka jsou na jednom miste

btw. jeden prirustek dnespost-39477-14687170320804_thumb.jpg

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty karty jsou jen ilustrace..figurka..no ta je boží...Materiál..vypadá solidně..figurka nevím z čeho je ale jako plast to nezní na poklep..je i celkem težká. Opravdu za ty peníze luxus...Art Book je kapitola sama o sobě..užasný...soudtrack pokud máš rád fantasy tě uková do křesla a donutí tě si udělat kafé a poslouchat..takový mix Nightwish/Pán prstenů a trocha japonska..boží...navíc i krabice je opravdu decentní kousek který neudělá ostudu..je opravdu decentní žádná pastelobarevná pitomina..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázečka. Online Passy a DLC jsou region locked že? Jedinej způsob je googlovat jestli každá hra má OP? Mám kredity na US amazonu nijak je nevyužiju tak bych objednal hry na víťu

online passy na vitu nejsou pokud neni nejaka hra vyjimka, jinak dlc jsou vazane na usa,jpn,eu store. JInak online passy jsem nikdy neresil jestli je evropsky nebo usa, kdyz jsem hral pres eu ucet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vyndám figurku, tu vystavím a zbytek dám do šuplete a mám více místa :)

pokud bych je z krabic vytahnul potreboval bych 2x tolik mista. Beru cely bundle se vsemi bonusy + figurka jsou na jednom miste

btw. jeden prirustek dnes[ATTACH=CONFIG]23247[/ATTACH]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby měl někdo zájem, mám na prodej truhlu v origo krabici a přezku z Uncharted3 explorerky. Původně jsem ji koupil pro jednoho známého, ale ten se na mne vykvákl, slíbenou slivovici nedodal a proto se těchto věcí zbavuju. Popřípadě výměna za nějaké jiné sběratelské předměty. Sháním třeba různé artbooky (hlavně Mass Effect, prakticky skoro všechny co nemám, kromě hitmana).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu