Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Zdravím, mám tu na prodej/výměnu hru MAKUNA HATATA. Jedná se o japonský region, hra má ale anglické titulky. Je samozřejmě plně funkční. Nabízím ji první tady sběratelům, pokud by měl někdo zájem. Mám ještě navíc i stélbók k Battlefieldu4, toho se také zbavuju.

Minulý týden jsem získal i prá věcí, kterých se zbavovat nebudu. Pár stélbóků (Prince of Persia, RE5), nějaký trošku mainstream (ME3 CE, usb flashdisk k SC Blacklist), příští týden by mi měl přijít Uncharted 2 Limitka ve stélbóku.

Ale nejvíce jsem rád za hru Aquanauts Holiday. Je to něco jako Hakuna Matata, jen s tím rozdílem že se fotí ryby v oceánu. Celkem pěkné odraegování, bohužel je hra plně v japonštině ;) Ale i tak to jde celkem obstojně zahrát. Po obědě budu mít trošku času, tak sem přihodím pár fotek.

EDIT: Takže tady jsou slíbené fotky

post-35176-1468717194028_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Mandaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe, Deus Ex stélbůček by mi měl přijít dnes a ten na DI mi přišel minulý týden bohužel prohnutý :( Horní část přední strany mám vmáčklou dovnitř o takových cca 8 milimetrů :( Dneska před biatlonem bab to zkusím vyklepat bác-hamrem, snad se zadaří. Jen škoda, že stĺbůček DI nemá nějaký potisk i na boku, když ho dám do poličky tak tam ocelová šeď s panty bez potisku moc pěkně nevypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sehnal jsem dva a tedka zjistuju vubec realnou cenu, nejradeji bych vymenil za francouzsky steelbook DI:R Goty, takovy ten bily. Ten se mi hrozne libi

Mandaz: ten deus ex jsem dostal zadara v jrc, kdyz jsem se tam vykecaval, slouzil tam jako zalozka na hry. Popravde jsem nevedel ani,ze existuje. Jinak DI mam oba v poradku, vim,ze to vyslo akorat na tom playmanu a xzone dostal taky par kousku. Pouze jen pro cesky trh, ten bily z francie je asi nejhezci ze vsech.

Jinak spravne oznaceni je metalpack nez steelbook, ale v shopech to meli oznaceni jako steel,tak to tak taky uvadim

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyklepávání se nezdařilo, ten plech je taková žufánková ocel, strašně měkký a lámavý. Stačily dvě rány a byl jsem skrz :( No nic, hned jsem ho hodil do špónkrabice, ve sběrně teď berou kilo lehkého plechu za 3 kč, tak budu mít alespoň na čtvrtinu rohlíku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu