Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Koukam, ze to je tvuj oblibeny komentar na novy prirustek do sbirky :D

Melo by to byt na disku jako u Fallout 3 GOTY. jeden disk hra, druhy pridavky, ktere budou asi i samostatne spustitelne, protoze vim, ze to takhle vychazelo na xbox i zvlast ;)

No co se týče velikosti tak jsem myslel že ta truhla bude asi tak 2x větší než je, dost jsem se spletl ale jak říkám, i tak je to awesome :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na ni a prijde mi strasna, ten detsky oblicejik k liare nepasuje :)

Figurky jsou málokdy přesnou kopií postavy, mě se ale konkrétně tahle líbí. Rozhodně bych jí měl na poličce radši než nějakýho Drakea nebo Ezia :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Figurky jsou málokdy přesnou kopií postavy, mě se ale konkrétně tahle líbí. Rozhodně bych jí měl na poličce radši než nějakýho Drakea nebo Ezia :)
¨

No tohle je tak ale naschval mi prijde, nejaky anime styl (ci tak neco v ty terminologii se neorientuju:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jen 1 hra a to FARCRY 2 , Mirrors Edge neměly :( Ale to FARCRY je fakt xBOMBAx ani jednou sem neumřel akorát se mi zdá že FARCRY 1 (mam na PC) bylo příběhově lepší než FARCRY 2 , v tom je příběh o ničem takže

FARCRY (PC)

+ Příběh

- Existuje ? snad jen textury že někdy skáčou ale to asi záleží na Kvalitě hlavně PC

FARCRY 2 (PS3)

+ Grafika a vše ostatní krom .....

- příběhu

Všem FARCRY 2 doporučuji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já 2500, nelituju toho ta Explorerka je totálně awesome a hra je taky úžasná, přemýšlím jestli to i pro mě nebude hrou roku, zatím jsem u kapitoly 8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi asi jeden z mála, deepe, co se u U3 nebavil :D

Btw: Dneska mi přišel skyrim a zatím se jeví celkem dobře, po tak vydatném hypu jsem nicmoc nečekal a jsem velmi překvapen. Dneska to u něj vidím do noci, když jsem marod :D

To bych si nechal libit....reknu vam ze rozehravat skyrim pri zkouskovym neni vubec dobrej napad :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych si nechal libit....reknu vam ze rozehravat skyrim pri zkouskovym neni vubec dobrej napad :D

Jj, holt si to umím zařídit :D Navíc jsem sám sobě pánem. Ale ne, už týden mám natažené vazy v koleni, navíc to koleno mám ještě dorasované z fotbalu, takže chodím co tři dny na injekce a ortoped straší s operaců

Skyrim jsem začal s rasou nord a specializuji se na boj s obouručními zbraněmi, prostě takový tank zamazaný od krve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je to plus, utrpení nebylo dlouhé ^^

ja jsem to taky protrpel, rychle dokoncil a dal preposlal. U U3 jsem nemel vubec chut delat platinu. Hru jsem hral po AC,takze mi drakovi pohyby prisle smesne,jako by byl furt nakrivo a hlavne sceny z detstvi otresne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu