Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Jj, holt si to umím zařídit :D Navíc jsem sám sobě pánem. Ale ne, už týden mám natažené vazy v koleni, navíc to koleno mám ještě dorasované z fotbalu, takže chodím co tři dny na injekce a ortoped straší s operaců

Skyrim jsem začal s rasou nord a specializuji se na boj s obouručními zbraněmi, prostě takový tank zamazaný od krve

ja si na zacatku vybral temneho elfa,protoze chci hru dokoncit na 1 lv(nevidim duvod se levelit,kdyz vsechno bude na prvnim lvl) a jako jediny ma vybornou resist na fire a ve hre je tolik draku co mam zabit. jenom doufam,ze tam nejsou nejaci jako heroes jedovy a podobne.

Jinak tu hru beru jako relax, vzdycky si tam na chvilku skocim oddechnout do krasneho sveta, grafika je super na pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

ja si na zacatku vybral temneho elfa,protoze chci hru dokoncit na 1 lv(nevidim duvod se levelit,kdyz vsechno bude na prvnim lvl) a jako jediny ma vybornou resist na fire a ve hre je tolik draku co mam zabit. jenom doufam,ze tam nejsou nejaci jako heroes jedovy a podobne.

Jinak tu hru beru jako relax, vzdycky si tam na chvilku skocim oddechnout do krasneho sveta, grafika je super na pc.

Vsechno na prvnim levelu nebude, ten level scaling se nestahuje na vsechno, jinak vyhody jsou znacne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten skyrim jsem včera hrál do tří a měl jsem co dělat, abych šel spat :) Nějací obři mne dali dvakrát ránu kyjem a šel jsem pod kytičky :(

Dneska mi přišel výměnou Motorstorm Pacific Rift neplatinum, takže mám všechny díly Motorstormu v původních edicích (stejně jako resistance a uncharted)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten skyrim jsem včera hrál do tří a měl jsem co dělat, abych šel spat :) Nějací obři mne dali dvakrát ránu kyjem a šel jsem pod kytičky :(

Dneska mi přišel výměnou Motorstorm Pacific Rift neplatinum, takže mám všechny díly Motorstormu v původních edicích (stejně jako resistance a uncharted)

no mne se motorstorm moc nelibil,ale nechal jsem si vsechny prvni dily neplatinum edici Uncharted,Moto,Resistance, kdysi stali v globusu 170,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před nedávnem měly ps3 hry i v kauflandu :D Odnesl jsem si z tama HAWX1 samozřejmě novou zabalenou za 149,-

v kauflandu jsem bohuzel zazil akci hry za 219,- vsechny Tom Clancy,HAWX2,Pure Football a jeste nejaky snowboard. Vetsina her byla bez trofeji a ja tyto hry stejne nehraju, I tak jsem si jednu koupil a stale je v origo obalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze se jeste prihazovat, takze bych rekl, ze to pujde treba na 2500... Ja ji dostal a edice je super, otazka je, zda se vyproda ci nikoliv jako KZ3 a pak bude stat neco pres litr :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze se jeste prihazovat, takze bych rekl, ze to pujde treba na 2500... Ja ji dostal a edice je super, otazka je, zda se vyproda ci nikoliv jako KZ3 a pak bude stat neco pres litr :-)

Co se týče Helghast Edice KZ3 tak mě dost překvapilo že se nějaká vůbec dá sehnat, asi to nebyla taková pecka (né ta hra, ale edice).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče Helghast Edice KZ3 tak mě dost překvapilo že se nějaká vůbec dá sehnat, asi to nebyla taková pecka (né ta hra, ale edice).

Spis jich bylo dost :) Proto se taky ted da sehnat skoro vsude a za par korun ;)

Ostatne kdo by to chtel, na papire to zni fajn, ale to porvedeni helghasti helmy je fakt ohyzdne, ja nad tim i premyslel, ale po unboxing videu jsem hodne rychle zmenil nazor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tu byla rec o tech akcich tak taky sem zazil akci ale v tescu :) Nejaky vyprodej her .) Condemned 2 , Sega rally , a nejaka WII hra Jumper .. kus za 30kc no neberte to koupil sem condemned a prodal za 250 v jednom nejmenovanem obchode :) Jumper sem zas vymenil za film na blu ray :D a sega rally me tu lezi do ted

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tu byla rec o tech akcich tak taky sem zazil akci ale v tescu :) Nejaky vyprodej her .) Condemned 2 , Sega rally , a nejaka WII hra Jumper .. kus za 30kc no neberte to koupil sem condemned a prodal za 250 v jednom nejmenovanem obchode :) Jumper sem zas vymenil za film na blu ray :D a sega rally me tu lezi do ted

to snad neeee.. to bych udelal nakup a vypadalo by to u me takhle: http://www.vintagecomputing.com/wp-content/images/vgc_interview/1_vgc_original_2_large.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu