Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Právě z toho důvodu furt uvažuju o té sběratelce skyrimu. Buď ji mají vyprodanou nebo za cenu přes 4.000,- Navíc má nádherný artbook:love:

To jo, po ty se taky zaprasi :) stejne tak sehnat battlefield 3 ve steelbooku je problem.. a sehnat bioshock 1 ve sberatelce :( au au au :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, po ty se taky zaprasi :) stejne tak sehnat battlefield 3 ve steelbooku je problem.. a sehnat bioshock 1 ve sberatelce :( au au au :(

bioshock 1 se da sehnat v collectors uz pouze na pc a obcas na xbox. Nebo si ji stahnou s virtualnimi bonusy a pdf soubory.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NES mám i s origo mariem a dvěma ovladači, funkční, nechystám se jí prodat, jen by mě zajímalo nevíš jakou to může mít hodnotu?

mario jako takovy takovou hodnotu nema, protoze to je jedna z nejcasteji se objevujicich se her, konzole jako takova ma docela "slusnou" cenu, ale porad se pohybujem v radu stovek korun- u tech nejlepsich kousku par tisic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle opravdu limitovane edice k nesehnani jsou proste nejlepsi (doted je chloubou moji sbirky HAlo 3 Legendary Edition, kterou jsem odchytl mozna vubec posledni v CR), nesnasim ty limitky/collectorky, kterych je tolik ze pada strasne rychle cena...

V pripade duka je to bohuzel dano obojim nizka cena hry kvuli jeji kvalite (ktera je proste wtf?) a nizka cena collectorky kvuli tomu ze jich udelali proste moc (necekane :))......

Jinak dnes se mi rozsirila sbirka o krasnych 8 her....

The Darkness, Fallout 3 GOTY, CoD: Black Ops, Far Cry 2, Viva Pinata: TiP, Just Cause 2, SW: Force Unleashed a pak velice povedenou limitku Alone in the Dark......

Jinak, snazim se doplnit si CoDovskou sbirku, nemate nekdo z xboxaru na prodej nahodou CoD2 a CoD3, jsou temer k nesehnani, nove pak celkem drahe....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mario jako takovy takovou hodnotu nema, protoze to je jedna z nejcasteji se objevujicich se her, konzole jako takova ma docela "slusnou" cenu, ale porad se pohybujem v radu stovek korun- u tech nejlepsich kousku par tisic

jasný no, ale i tak je to jeden z prvních mario her, který už dnes není jen tak k sehnání...

jako prodal by jsi to za dobre penize,ale neni o to az tak velky zajem, jako byval pred obdobim emulatoru. Mne se doma zase vali SNeS a pak jeste nejake ty ruzne variace od nintenda

já se toho nehodlam zbavovat, jen jsem se chtěl zeptat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si treba dneska pujdu vyzvednout prince of persia the forgotten sands collector´s edition za 599, ta cena byla proste lakava. Nejak mne chytla ta manie od te doby, co jsem si koupil crysis nano edition. za 14 mne ta sradna stala 10 tisic a jeste 12 mohu utratit (ale to padne asi na jidlo a najem, proc kua musis jist a nekde bydlet:D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si treba dneska pujdu vyzvednout prince of persia the forgotten sands collector´s edition za 599, ta cena byla proste lakava. Nejak mne chytla ta manie od te doby, co jsem si koupil crysis nano edition. za 14 mne ta sradna stala 10 tisic a jeste 12 mohu utratit (ale to padne asi na jidlo a najem, proc kua musis jist a nekde bydlet:D )

to je právě to nejhorší, člověk neví, kdy přestat....jak ho to jednou chytí, už neni cesta zpět....ale i na druhou stranu, proč si neudělat radost, lepší než ty prachy vyházet za něco z čeho pak nemáš nic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je právě to nejhorší, člověk neví, kdy přestat....jak ho to jednou chytí, už neni cesta zpět....ale i na druhou stranu, proč si neudělat radost, lepší než ty prachy vyházet za něco z čeho pak nemáš nic :)

tak u mne tato manie zacala nekdy od vydani ps1, proto mam doma u rodicu cca 300 her ps1 a ps 2 (nektere jsou vypalene kopie,co uz nesli sehnat,ale chtel jsem si je zahrat),ale tehdy jsem byl limitovany,ze jsem nemel penize,ale presto jsem radsi nesel do hospody,abych si na ne usetril. Jinak tedka si kupuju prevazne pouze hry co si budu chtit zahrat a uz nekupuju bez mozku vsechno i kdyz vim,ze je to hrozne levne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak u mne tato manie zacala nekdy od vydani ps1, proto mam doma u rodicu cca 300 her ps1 a ps 2 (nektere jsou vypalene kopie,co uz nesli sehnat,ale chtel jsem si je zahrat),ale tehdy jsem byl limitovany,ze jsem nemel penize,ale presto jsem radsi nesel do hospody,abych si na ne usetril. Jinak tedka si kupuju prevazne pouze hry co si budu chtit zahrat a uz nekupuju bez mozku vsechno i kdyz vim,ze je to hrozne levne.

Tak to je jasný, proč mít hry, které nikdy nebudu hrát nebo stojí za prd a kupovat je jen kvůli tomu, že stojí pár korun. Já si taky rád koupím hru, kterou budu rád hrát a vím, že za něco stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasný no, ale i tak je to jeden z prvních mario her, který už dnes není jen tak k sehnání...

já se toho nehodlam zbavovat, jen jsem se chtěl zeptat

Pokud mysli Super Mario Bros, tak ten asi takovou cenu mit nebude, je to jedna z vubec nejprodavanejsich her v historii, jelikoz je to hra bundlova ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mandaz diky moc asi to zajedu koupit furt uvazuju abych pak nelitoval :lol: Demo me bavilo hoodne a hra na PC taky pro me je to starej Duke jak ma bejt nechapu proc si kazdej stezuje je to pecka jak svin :) Nevis jak je to s MP? Hraje se jeste?

Ja jsem zastancem toho, ze tohle melo radsi zustat u ledu....chapu, ze to nakonec vydali, protoze se v tom utopila hromada penez a oni vedeli, ze si to stejne hromada fanousku koupi, ale podle me to akorat dela dukovi ostudu (hral jsem zatim jen demo a prvni kapitolu ve hre, pak me na to presla chut a zasunul to zpatky do policky :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu