Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Ja jsem zastancem toho, ze tohle melo radsi zustat u ledu....chapu, ze to nakonec vydali, protoze se v tom utopila hromada penez a oni vedeli, ze si to stejne hromada fanousku koupi, ale podle me to akorat dela dukovi ostudu (hral jsem zatim jen demo a prvni kapitolu ve hre, pak me na to presla chut a zasunul to zpatky do policky :))

Tak ja se na pc fakt hodne bavil dost me to bavilo a rad bych si to zahral znova ale jen me zajma jak je na tom MP .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Mandaz diky moc asi to zajedu koupit furt uvazuju abych pak nelitoval :lol: Demo me bavilo hoodne a hra na PC taky pro me je to starej Duke jak ma bejt nechapu proc si kazdej stezuje je to pecka jak svin :) Nevis jak je to s MP? Hraje se jeste?

Bohužel nemám psko online, takže s mulťákem ti nepomůžu. Já DNF sice zatím nedohrál, ale časem se k němu vrátím. Sice se podle mne nevyvedl, ale zase to není až taková hrůza jako třeba Bodycount.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze kdo od Dukea cekal neco svetoborneho, tak byl pitomec :D Je to proste Duke a ten se vratil.. prisprostlej, drzej, nabitej hlaskama a jedinej hrdina planety, ktery si zada s Chuckem Norrisem a toho se nam dostalo :) Ani puvodni Duke nepatril nikdy mezi takovy skvosty, ale nabidl zabavu.. nebyl nikdy jako quake, ale byl lepsi nez treba blood (ktery sem miloval).. zkratka i v novym Dukeovi jde hlavne o prdel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze kdo od Dukea cekal neco svetoborneho, tak byl pitomec :D Je to proste Duke a ten se vratil.. prisprostlej, drzej, nabitej hlaskama a jedinej hrdina planety, ktery si zada s Chuckem Norrisem a toho se nam dostalo :) Ani puvodni Duke nepatril nikdy mezi takovy skvosty, ale nabidl zabavu.. nebyl nikdy jako quake, ale byl lepsi nez treba blood (ktery sem miloval).. zkratka i v novym Dukeovi jde hlavne o prdel :)

Noy duke neni zdaleka jako stary duke, ten patril mezi spicku, tohle jen odpad, ktery se vydal aby si gearbox mohl napakovat kapsy ;) Nikdo, kdo to sleduje necekal kvalitni hru, ale prave proto mi je lito, ze to vubec vyslo, akorat to znacce dela ostudu a prislo mi ze kult ktery se vytvoril kolem nikdy nevznikle hry byl lepsi, nez kdyz se to zabilo takovouhle ______ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noy duke neni zdaleka jako stary duke, ten patril mezi spicku, tohle jen odpad, ktery se vydal aby si gearbox mohl napakovat kapsy ;) Nikdo, kdo to sleduje necekal kvalitni hru, ale prave proto mi je lito, ze to vubec vyslo, akorat to znacce dela ostudu a prislo mi ze kult ktery se vytvoril kolem nikdy nevznikle hry byl lepsi, nez kdyz se to zabilo takovouhle ______ ;)

Tak ten kult byl peckovej :D doted si pamatuju a mozna jeste doma mam preview na Forever v casopisu Level z roku 2001-2002? :D tech screenshotu a uz tehdy to vypadalo graficky jako half-life a ja si rikal: coze? S timhle chteji machrovat? :) Jo.. to byly casy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noy duke neni zdaleka jako stary duke, ten patril mezi spicku, tohle jen odpad, ktery se vydal aby si gearbox mohl napakovat kapsy ;) Nikdo, kdo to sleduje necekal kvalitni hru, ale prave proto mi je lito, ze to vubec vyslo, akorat to znacce dela ostudu a prislo mi ze kult ktery se vytvoril kolem nikdy nevznikle hry byl lepsi, nez kdyz se to zabilo takovouhle ______ ;)

Ne není to odpad, ta hra díky finančním problémům a tak se vyvíjela opravdu dlouha a původně měla vyjít hned rok nebo dva po vydání DN 3D, ale nevyšla hra ted vypadá jako by byla z roku 2005, ale tak to prostě je, ano měla být levnější, stát třeba tak 500, ne 1300 a tak ale nemohla se furt vyvíjet a aktualizovat, to by jsme se jí nikdy nedočkali. Já taky nemyslím že je to úplně nejlepší hra, a moje hodnocení pro ní je tak 5/10 až 6/10 ale jsem rád že už konečně vyšla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne není to odpad, ta hra díky finančním problémům a tak se vyvíjela opravdu dlouha a původně měla vyjít hned rok nebo dva po vydání DN 3D, ale nevyšla hra ted vypadá jako by byla z roku 2005, ale tak to prostě je, ano měla být levnější, stát třeba tak 500, ne 1300 a tak ale nemohla se furt vyvíjet a aktualizovat, to by jsme se jí nikdy nedočkali. Já taky nemyslím že je to úplně nejlepší hra, a moje hodnocení pro ní je tak 5/10 až 6/10 ale jsem rád že už konečně vyšla.

Ten vyvoj znam moc dobre, sam jsem o tom psal clanek, jde o to, ze proste byla nedodelana naprosto zastarala hra s kterou to uz vsichni vzdali, jen v gearboxu si po zakoupeni licence rekli, no a co, bude to prdel, co je na tom ze to bude hnusny az beda a hrat se to bude blbe, je to duku a vsichni co na to tech 15 let cekali si to stejne koupej tak proc z toho ty prachy nevytriskat......to je podle me spatny uvazovani.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

perfekt casy ktery jsem zazival a urcite nejen ja :) v dobe od sega MD 16bit pres 3DO po PS1 (PS2 uz slo mimo me) se uz nikdy nevratej :cry: je mi jasny ze je to vekem a povinnostma ktery clovek a jeho kamosi maj ale zajimalo by me jak jsou na tom mlady kolem 15ti dnes??? Ja nezapomenu jakej byl horor cekat a jen procitat OPSM, Leve,l Score nez vyleze napr. puvodni NFS na 3DO pak dalsi hry na PS1 Tomb Raider, GT, V-Rally, Resident, atd, atd... pak to hrat s 4 kamosema u jedne TV a vsichni neskutecne spokojeny :psp:

KU.VA (pardon ale to byla krasna doba...) Dnes vyleze hra a hned kazdej bleje ze ma hranatej zub tady a tamhle a bleje a bleje tohle proste driv nebylo a jak bejvavalo krasne :thanks:

tak zas zpet do realu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak, to je sbirka u jednoho pana :) oficialne nejvetsi sbirka her na svete... tech fotek je mnohem vic, tohle je jedna mistnost :D

Jeden pokoj ??? to jich je víc ?:bash: Ten pán je borec :D Takovou sbirku nebudu mit v tomhle živote vubec :D

Žádný mega-sběratel nejsem, ale taky přispěju fotkou mé malé kolekce. :D PS3 mám jen rok a půl, takže těch kousků moc není...

[ATTACH=CONFIG]15727[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]15728[/ATTACH]

Ja mam KILLZONE 2,a 3 :D jinak nejspís nic z toho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

perfekt casy ktery jsem zazival a urcite nejen ja :) v dobe od sega MD 16bit pres 3DO po PS1 (PS2 uz slo mimo me) se uz nikdy nevratej :cry: je mi jasny ze je to vekem a povinnostma ktery clovek a jeho kamosi maj ale zajimalo by me jak jsou na tom mlady kolem 15ti dnes??? Ja nezapomenu jakej byl horor cekat a jen procitat OPSM, Leve,l Score nez vyleze napr. puvodni NFS na 3DO pak dalsi hry na PS1 Tomb Raider, GT, V-Rally, Resident, atd, atd... pak to hrat s 4 kamosema u jedne TV a vsichni neskutecne spokojeny :psp:

KU.VA (pardon ale to byla krasna doba...) Dnes vyleze hra a hned kazdej bleje ze ma hranatej zub tady a tamhle a bleje a bleje tohle proste driv nebylo a jak bejvavalo krasne :thanks:

tak zas zpet do realu...

Jina doba, jine naroky, driv si mel orgasmus z toho ze hra jela ve 3D..... nejsem clovek, ktereho zajima grafika, ovsem vsechno ma sve meze a kdyz ven vyleze neco jako duke (tedy nekvalitni hra, ktera je navic oskliva jak noc), tak to uz se fakt nase.ru ;)

A celkove se proste herni byznys posunul nekam jinam, rozhodne si na to ale nestezuju.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, to uz se tu resilo, ja to nesbiram proto, ze cekam ze vzroste cena a ja se na tom nakupuju, ale sbiram to z lasky ke hram ;)

samozrejme nektere hry nikdy neprodam,protoze mam k nim nejaky cit. Ale posledni dobou se mi stava,ze kupuju hry, ktery si mozna zahraju a ani je nevyndam z puvodniho obalu a pak se objevi lakava nabidka a hra putuje pryc (vetsinou se jedna o hry,ktere vysli i na pc a muzu si je kdykoliv stahnout, pokud k nim nastane nejaky cit po dohrani,tak by to asi nastvalo).

Jinak si treba rikam,jestli jsem neudelal spatne, kdyz jsem prodal original ICo na ps2 a ty Shadow, kdyz vysla nova HD verze. Otazkou je co bude mit casem vetsi hodnotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hry nemám ted v plánu prodávat...co bude za 20 let nemůžu vědět...

Dnes mi dorazilo pár her do sbírky..konkrétně tyto:

NDS - Age Of Empires: Mythologies, Castlevania: Portrait Of Ruin

PSP - Syphon Filter Dark Mirror, GOW: Chains Of Olympus, Daxter, Ratchet a Clank: Size Matters

Wii - Monster Hunter Tri, Cate West: The Vanishing Files, Deadly Creatures

Xbox360 - Rage, Rango, Bulletstorm a Dragon Age 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hry nemám ted v plánu prodávat...co bude za 20 let nemůžu vědět...

Dnes mi dorazilo pár her do sbírky..konkrétně tyto:

NDS - Age Of Empires: Mythologies, Castlevania: Portrait Of Ruin

PSP - Syphon Filter Dark Mirror, GOW: Chains Of Olympus, Daxter, Ratchet a Clank: Size Matters

Wii - Monster Hunter Tri, Cate West: The Vanishing Files, Deadly Creatures

Xbox360 - Rage, Rango, Bulletstorm a Dragon Age 2

Jééééééééé Age of Empires: Mythologies, to jsem hrával když jsem byl menší - ale na PC, to byla tak úžasná hra :D, jinak ten Daxter je taky skvělá hra, to je moje první kterou jsem měl na PSP, a to rovnou v bundlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

perfekt casy ktery jsem zazival a urcite nejen ja :) v dobe od sega MD 16bit pres 3DO po PS1 (PS2 uz slo mimo me) se uz nikdy nevratej :cry: je mi jasny ze je to vekem a povinnostma ktery clovek a jeho kamosi maj ale zajimalo by me jak jsou na tom mlady kolem 15ti dnes??? Ja nezapomenu jakej byl horor cekat a jen procitat OPSM, Leve,l Score nez vyleze napr. puvodni NFS na 3DO pak dalsi hry na PS1 Tomb Raider, GT, V-Rally, Resident, atd, atd... pak to hrat s 4 kamosema u jedne TV a vsichni neskutecne spokojeny :psp: KU.VA (pardon ale to byla krasna doba...) Dnes vyleze hra a hned kazdej bleje ze ma hranatej zub tady a tamhle a bleje a bleje tohle proste driv nebylo a jak bejvavalo krasne :thanks:

tak zas zpet do realu...

Co by dělali mladí dnes? Většina hulí trávu a cigára a samozřejmě chlastá, to je dnešní mládež... Ja když jsem tenkrát hrál na Atari ponga tak jsem se malem pochcal a když obráželi města kolotočáři s maringotkama s barevnejma hrama, tak jsem to málem nerozdejchal. Největší zážitek byl, když rodiče pořídili první počítač někdy kolem roku 1995 za 50000.-Kč, tak to jsem nemohl z wolfensteina či sturgunnera, no a potom když žačaly vycházet hry typu warcraft a command and conquer tak jsem simuloval všechny nemoce abych mohl zustat doma a hrat :-D jo to byly časy :-) Právě proto sbírám hry, a sbírám hry, na kterých jsem vyrostl, paradox je ten, že se k těmto hrám i po tolika letech vracím, kdežto dnešní hry 1x dohraju a jdou pryč (není to tak u každé), jinak kdyby si chtěl někdo připomenout automatovou éru : www.emux.esero.net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co by dělali mladí dnes? Většina hulí trávu a cigára a samozřejmě chlastá, to je dnešní mládež... Ja když jsem tenkrát hrál na Atari ponga tak jsem se malem pochcal a když obráželi města kolotočáři s maringotkama s barevnejma hrama, tak jsem to málem nerozdejchal. Největší zážitek byl, když rodiče pořídili první počítač někdy kolem roku 1995 za 50000.-Kč, tak to jsem nemohl z wolfensteina či sturgunnera, no a potom když žačaly vycházet hry typu warcraft a command and conquer tak jsem simuloval všechny nemoce abych mohl zustat doma a hrat :-D jo to byly časy :-) Právě proto sbírám hry, a sbírám hry, na kterých jsem vyrostl, paradox je ten, že se k těmto hrám i po tolika letech vracím, kdežto dnešní hry 1x dohraju a jdou pryč (není to tak u každé), jinak kdyby si chtěl někdo připomenout automatovou éru : www.emux.esero.net

moje řeč, jsem na tom úplně stejně :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná někdy hodně v budoucnu a jak jinak než výhodně :D....teď jsem na svou sbírku hrdej :)

Přesně tak, třeba takové MW3 je hroznej shit a zahraju si to možná tak jednou za půl roku z kámošema po splitu ale prostě si jí chci nechat protože mám celou CoD sérii a kdyby bylo jednou MW2 hodně limitované tak bych ho stejně neprodal nikdy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim nevim co se komu na MW3 nelibi (BFkar asi :D)

Jinak tu 2, 3 ti zavidim, me dnes prisla do sbirky BO a uz mam domluvenou WaW, musim jeste sehnat MW1 coz nebude problem, ale CoD 2 a 3 za nejakou normalni unosnou cenu (vzhledem k tomu jak stara hra to je) mi prijde nesehnatelny. Damn it!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi neumíš číst kámo, ta hra je nejdražší hrou a taky nejvzácnější hrou světa, je to 500.000 dolarů ;)

Souhlasim nevim co se komu na MW3 nelibi (BFkar asi icon_biggrin.gif)

Jinak tu 2, 3 ti zavidim, me dnes prisla do sbirky BO a uz mam domluvenou WaW, musim jeste sehnat MW1 coz nebude problem, ale CoD 2 a 3 za nejakou normalni unosnou cenu (vzhledem k tomu jak stara hra to je) mi prijde nesehnatelny. Damn it!!!

Na MW3 se mi nelíbí to že je to furt to samý, třeba rozdíl mezi MW2 a BO ještě furt nějakej byl a bylo to odlišné, ale MW3 je úplně stejné a snaží se to zachránit totálně ubohýma úpravama jako jsou killstreaky které hazej perky, nějaké levely ještě pro zbraně pak nějaké totálně nesmyslné equipmenty, je to ubohý jak to kvůli money vydávaj každej rok, spíš by měli spomalit, udělat nějaké pořádné nové CoD na proboha prosím už novém enginu a go go go.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu