Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Asi neumíš číst kámo, ta hra je nejdražší hrou a taky nejvzácnější hrou světa, je to 500.000 dolarů ;)

Na MW3 se mi nelíbí to že je to furt to samý, třeba rozdíl mezi MW2 a BO ještě furt nějakej byl a bylo to odlišné, ale MW3 je úplně stejné a snaží se to zachránit totálně ubohýma úpravama jako jsou killstreaky které hazej perky, nějaké levely ještě pro zbraně pak nějaké totálně nesmyslné equipmenty, je to ubohý jak to kvůli money vydávaj každej rok, spíš by měli spomalit, udělat nějaké pořádné nové CoD na proboha prosím už novém enginu a go go go.

Jednoduche reseni, kdyz se ti to nelibi tak to nekupuj....kdyby to tak udelal kazdy, tak by alespon mel activision potrebu neco menit ;)

2Hedhot: Pekne za tu cenu, skoda jen ze hra samotna je nic moc.......popravde jsem to ani nedohral jak me to nebavilo, kde jsou ty casy stareho dobreho prince s trilogii pisku casu......meli alespon zustat u cesty pohadkoveho prince, to se mi zamlouvalo mnohem vic......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduche reseni, kdyz se ti to nelibi tak to nekupuj....kdyby to tak udelal kazdy, tak by alespon mel activision potrebu neco menit ;)

2Hedhot: Pekne za tu cenu, skoda jen ze hra samotna je nic moc.......popravde jsem to ani nedohral jak me to nebavilo, kde jsou ty casy stareho dobreho prince s trilogii pisku casu......meli alespon zustat u cesty pohadkoveho prince, to se mi zamlouvalo mnohem vic......

Ne tak jako já to budu kupovat furt je to skvělá hra a zábavná (tedy u MW3 to velice kleslo) a jsem fanda CoD ale na tuhle dobu je to prostě ubohost, to rovnou by mohli prodávat Duke Nukem 3D za 1399,- když tohle dělají Activision každý rok z novým CoD které je stále stejné, prostě kvalitou se to z BF3 a tak nedá srovnávat a klidně si mysli že MW3 je lepší, je to tvůj názor a ten ti neberu, ale je pravda že jediné co je tam nové jsou mapy, zbraně a kampan, a to je tak vše - jinak je to furt stejný už od roku 2007 kdy se objevil MW1, což bylo podle mě asi poslední pravé CoD které nic nekopčilo a bylo prostě originální a furt je to skvělá hra a zahraju si jí 10000000x radši než rajon pro peníze activision a IW aka MW3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne tak jako já to budu kupovat furt je to skvělá hra a zábavná (tedy u MW3 to velice kleslo) a jsem fanda CoD ale na tuhle dobu je to prostě ubohost, to rovnou by mohli prodávat Duke Nukem 3D za 1399,- když tohle dělají Activision každý rok z novým CoD které je stále stejné, prostě kvalitou se to z BF3 a tak nedá srovnávat a klidně si mysli že MW3 je lepší, je to tvůj názor a ten ti neberu, ale je pravda že jediné co je tam nové jsou mapy, zbraně a kampan, a to je tak vše - jinak je to furt stejný už od roku 2007 kdy se objevil MW1, což bylo podle mě asi poslední pravé CoD které nic nekopčilo a bylo prostě originální a furt je to skvělá hra a zahraju si jí 10000000x radši než rajon pro peníze activision a IW aka MW3.

Nebudu z toho delat flame o MW3 kazdopadne jen reknu ze vsichni vedi ze to je proste ultimatni zdimacka penez a kazdy snad chape proc se to posouva dopredu takovymi "milovymi" kroky, kdyz si proste vsichni kupuji znacku a to kazdy rok. A kdyz si to koupi a budou kupovat i lidi, kteri si mysli, ze je to strasna sracka tak to tak holt bude pokracovat.....

Ja jsem s MW3 spokojen, kampan je super (muj nazor o nadvladou SP na BF znas ;)) a MP mi prijde porad super, jo je to to samy a je to arkadovka jak prase ale koho to zajima, kdyz je to zabavne.

A jen takovy doplnek....co prineslo BF3 krome lepsi fyziky (ktera kolikrat ani neni znat) a lepsi grafiky noveho....rekl bych, ze toho taky moc nebylo....ale to nikdo neresi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduche reseni, kdyz se ti to nelibi tak to nekupuj....kdyby to tak udelal kazdy, tak by alespon mel activision potrebu neco menit ;)

2Hedhot: Pekne za tu cenu, skoda jen ze hra samotna je nic moc.......popravde jsem to ani nedohral jak me to nebavilo, kde jsou ty casy stareho dobreho prince s trilogii pisku casu......meli alespon zustat u cesty pohadkoveho prince, to se mi zamlouvalo mnohem vic......

vim,ze ta nestoji za nic,ale ta cena byla lakava a jeste tam je zdarma puvodni princ. A tedka vlastnim vsechny dily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu z toho delat flame o MW3 kazdopadne jen reknu ze vsichni vedi ze to je proste ultimatni zdimacka penez a kazdy snad chape proc se to posouva dopredu takovymi "milovymi" kroky, kdyz si proste vsichni kupuji znacku a to kazdy rok. A kdyz si to koupi a budou kupovat i lidi, kteri si mysli, ze je to strasna sracka tak to tak holt bude pokracovat.....

Ja jsem s MW3 spokojen, kampan je super (muj nazor o nadvladou SP na BF znas ;)) a MP mi prijde porad super, jo je to to samy a je to arkadovka jak prase ale koho to zajima, kdyz je to zabavne.

A jen takovy doplnek....co prineslo BF3 krome lepsi fyziky (ktera kolikrat ani neni znat) a lepsi grafiky noveho....rekl bych, ze toho taky moc nebylo....ale to nikdo neresi :)

No jasný, BF3 na kampan MW která je už několik led osvědčená nemá to vím, ale MP je zastaralé a i Bad Company 1 je více nabitá technologií (jakože frostbite engine, destrukce a tak, nemyslím ingame věci :D) než MW3 a jde tam dělat mnohém více věcí. MW3 ani nemá auta, většina map je úplně miniaturní a přeběhneš jí za 30 vteřin. Není to samozřejmě o délce, výšce a tak map, ale to myslím že už to samo ukazuje - kdo je tu Mr. Akční Střílečka Téhle Doby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasný, BF3 na kampan MW která je už několik led osvědčená nemá to vím, ale MP je zastaralé a i Bad Company 1 je více nabitá technologií (jakože frostbite engine, destrukce a tak, nemyslím ingame věci :D) než MW3 a jde tam dělat mnohém více věcí. MW3 ani nemá auta, většina map je úplně miniaturní a přeběhneš jí za 30 vteřin. Není to samozřejmě o délce, výšce a tak map, ale to myslím že už to samo ukazuje - kdo je tu Mr. Akční Střílečka Téhle Doby.

A k cemu ti ve vysledku ta technologie je? Me staci ta co je v CoDu a to ze tam nejsou vozidla a mapy jsou male ma svuj duvod...ta hra je proste tak delana omg, kdyby bylo kazde MP stejne koho by to bavilo, to co ty uvadis jsou blbosti ne zapory hry :) To je jako bys rekl ze CS je naprd, protoze technologie jsou na prd a nejsou tam vozidla :D

2Dante: At ted uz bys nemohl? O trojku ted "aukcim" ale dvojku jsem nasel na netu nejlevnejs asi za pet set coz mi prijde vzhldeme ke stari az neuveritelne.....

2hedahot: Xbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze hlavni duvod je ten, ze call of duty byla zpocatku myslena jako "zabavna" valka.. doted si pamatuji tu scenu z call of duty 1 jak jede lodi a sestreluji vas letadla.. zkratka hotovy nepritel pred branami.. battlefield se vzdy spise snazil byt online hrou.. ale mam pocit, ze tvurci nepochopili nejak sva mista a snazi se si navzajem lezt do zeli a nevim, jestli to je uplne dobre.. multiplayer call of duty byt vzdy dostacujici na tu lan party s prateli.. battlefield ci flashpoint zas pro lidi, co to "mysli vazne".. tot muj nazor.. pokud si chci pripadat jak v akcnim filmu, tak call of duty - pokud chci doma sedet na posteli, mit na hlave prilbu a mlatit gamepadem o zem, protoze mi cela rota padla, tak battlefield :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K čemu mi ta technologie je? Baví mě to sakra 20x líp! Hry potřebujou vývoj a něco nového, takové by mohlo být i CoD kdyby Activision nebyli žrouni peněz a IW + Treyarch banda lenochů.

20x zabavnejsi? Od kdy se zabavnost odviji od technologie (nepocitam fyziky, na druhou stranu tim nemyslim boreni baraku a tak)? Me teda hra bavi kvuli jejim mechanizmum, hratelnosti a ne kvuli tomu jak je technologicky na spici ;) Priznam se ze me to, co CoD uz delsi dobu nabizi staci.....podle me to porad vypada dobre (nerikam ze je to top nebo tak, ale rozhodne se na to velmi prijemne kouka) a to ze tam nemuzu zbourat celej barak mi vazne nevadi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak jde o to, ze to je limitka :) a priznejme si.. kdo ma tu truhlu a kdo ma ten ovladac.. aby ta truhla nedopadla jak duke nukem :D

Jinak autor sem ja, ale nevim, jak sem vkladat ankety.. ale ulehcim vam to.. budu to asi jen ja, kdo zaroven z pozitkem ze sbirani doufa i v budouci profit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu