Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Aby jste tu nebyli zmateni:

Uncharted 2 edice:

- Normal

- Limited Edition Collectors Box = obyčejná collectorka, jen pár ingame bonusů a steelbook = dá se normálně sehnat za přijatelné peníze

- Fortune Hunter Edition = extrémně limitovaná edice (vyrobenou pouze 200 kusů) z dýkou

Uncharted 3 edice:

- Normal

- Special = speciální obal a nějaké ingame bonusy

- Explorerka = postavička, truhla, prsten, přeska na opasek, ingame bonusy

- Collectorka = postavička, prsten, přeska na opasek,ingame bonusy a taková "bedna" - pokud vím tak se prodává jen v Severní Americe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak xzone mi potvrdili,ze budou mit na 100% collectors edice FFXIII-2. Samozrejme zase limitovano dle data (nastesti to mam objednano od dne co to tam nabizeli, pak vyfotim)

Jinak se zda byt hodne limitovana edice Soul Calibur V Collector´s edition (na ceskem trhu pouze gameexpress, co to bude mit od zahranicniho distributora)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby jste tu nebyli zmateni:

Uncharted 2 edice:

- normal

- Limited Edition Collectors Box = obyčejná collectorka, jen pár ingame bonusů a steelbook

- Fortune Hunter Edition = extrémně limitovaná edice (vyrobenou pouze 200 kusů) z dýkou

Uncharted 3

- Normal

- Special = speciální obal a nějaké ingame bonusy

- Explorerka = postavička, truhla, prsten, přeska na opasek, ingame bonusy

- Collectorka = postavička, prsten, přeska na opasek,ingame bonusy a taková "bedna" - pokud vím tak se prodává jen v Severní Americe

Aha, tak jsem konecne pochpil proc vypada explorer edice jinak nez kolektorka co predstavoval Nolan North, presto je obsah dost podobny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Halo: Reach (Limited Collector's Edition) je nejak vzacna?

Ani ne, ale Halo: Reach legendárka možná, ikdyž o tom trochu i pochybuji možná bude vzácná jako Halo 3 Legendárka, já jí mam a je boží.

Aha, tak jsem konecne pochpil proc vypada explorer edice jinak nez kolektorka co predstavoval Nolan North, presto je obsah dost podobny icon_smile.gif

Přesně tak, collectorka je to samé akorát tam není truhla ale ta bednička, nemůžu posoudit co je lepší ale víc se mi líbí truhla, a možná tam nemá ingame bonus co má explorerka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ne, ale Halo: Reach legendárka možná, ikdyž o tom trochu i pochybuji možná bude vzácná jako Halo 3 Legendárka, já jí mam a je boží.

Přesně tak, collectorka je to samé akorát tam není truhla ale ta bednička, nemůžu posoudit co je lepší ale víc se mi líbí truhla, a možná tam nemá ingame bonus co má explorerka.

Jo, plus je tam myslim jinej steelbook....

Me prijde praktictejsi US reseni, protoze to jen otevrete a kuk je tam drake :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu