Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Tak jestli do budoucna move planujes a nemas potrebu hrat HR ted hned tak doporucuju pockat, s Movem je to podle me mnohem lepsi zazitek, navic hrat to znova je sice kvuli vetveni a mnohym koncum fajn, ale kdyz se jednou clovek dozvi, kdo je origami killer, tak uz to neni ono :D

tak on se Heavy Rain po vlozeni do mechaniky a stahnuti patchu stane ihned Move Edition. Hra nebyla spatna,ale verim,ze pres move bude lepsi, na dualshocku to bylo takove naprd. Hru jsem po dohrani ihned prodal jeste ze ziskem:)

Jj ja mam taky normalni edici, ale mam pocit ze v move jsou navic i pridavky (nebo jestli je jen jeden, ted nevim)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Tak to nevim, ja hral na dualshocku jen chvilku na zkousku, jinak jsem celou hru odehral s movem a tam vylozene problemy nebyli...

Jinak me hra drzela celou dobu, jedna z mych oblibenych her (jestli se tomu da tak vubec rikat), velmi dobre filmove zpracovani a zajimavy pribeh.....a totoznost origami killera me taky potesila :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě s přehledem GOTY 2010, užíval jsem si jí jak při vydání s dualshockem tak po roce a půl s movem. Rozhodně je v TOP 5 hrách co jsem kdy hrál, a tím se moc nových her chlubit nemůže :)

Pro me patri k tem nej z PS3 urcite bioshock 1-2, uncharted 1-2-3, final fantasy XIII, god of war III, mafia II, gta IV, metal gear solid.. eh dal me ted z hlavy nic nenapada, ale myslim, ze az si zahraji hevy rain, bude tam patrit taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro me patri k tem nej z PS3 urcite bioshock 1-2, uncharted 1-2-3, final fantasy XIII, god of war III, mafia II, gta IV, metal gear solid.. eh dal me ted z hlavy nic nenapada, ale myslim, ze az si zahraji hevy rain, bude tam patrit taky

Na zalezi jake typy her mas rad, tohle je dobre pro filmove nadsence, protoze to ma skoro bliz k filmu nez ke hre :)

Jinak Mafia 2? Serioosly? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K Final Fantasy jsem si moc cestu nenašel, hraju to víceméně kvůli příběhu a uvažuju že to vzdám a "dohraju" to na youtube :). Na Bioshocky se už několik let chystám a na Uncharted můj názor asi znáte :)

Na zalezi jake typy her mas rad, tohle je dobre pro filmove nadsence, protoze to ma skoro bliz k filmu nez ke hre :)

Jinak Mafia 2? Serioosly? :D

Tak když se mu líbí Uncharted, což je víceméně taky takový film (i když bolywoodské kvality :)).- Já nejsem nějaký filmový fanoušek a HR se mi líbil moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra Deepe ty me prekvapujes cim dal tim vic, tvuj nazor na Uncharted serii znam dobre, ale to ze jsinehral ani jeden dil Bioshocku? Velka chyba!!! Obvzlaste jednicka je vazne skvela.....

Velkej souhlas.. jinak Mafia 2.. ano :) :D sem proste mafiovy nadsenec a dvojka me niktera nezklamala.. na jednicku to nema, ale grafika nadherna, hratelnost super.. rad se k tomu vracim.. sem romantik :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak bioshocky se chystam, final fantasy jsem si zamiloval,ale az nekdy od 9 mise (konecne volnost), mafia II mne sice zklamala horsi nez jednicka,ale cesky dabovana hra na ps3,yeah. Gow III mainstream hrozne easy dil, hodne velke zklamani, platina pokorena za 14 dni (+ chaos mode skoda,ze za to nebyla trofej).

Nejlepsi hru na ps3 povazuji Demons souls a Dark Souls. Bohuzel nejvetsi zklamani,kdyz jsem si tu hru zamiloval,ze nemohu sehnat phantom edici ani deluxe edici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nevim, ja hral na dualshocku jen chvilku na zkousku, jinak jsem celou hru odehral s movem a tam vylozene problemy nebyli...

Jinak me hra drzela celou dobu, jedna z mych oblibenych her (jestli se tomu da tak vubec rikat), velmi dobre filmove zpracovani a zajimavy pribeh.....a totoznost origami killera me taky potesila :D

Mě Heavy Rain vůbec neláká a ani si ho asi nikdy nekoupím, ale kdo byl ten origami killer? A kdo to byl v té hře zač? Dej to do spoileru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velkej souhlas.. jinak Mafia 2.. ano :) :D sem proste mafiovy nadsenec a dvojka me niktera nezklamala.. na jednicku to nema, ale grafika nadherna, hratelnost super.. rad se k tomu vracim.. sem romantik :D

To ja jsem taky velky nadsenec do mafie (tim nemyslim jen hru, ale napriklad i knihy, filmy a serialy s touto tematikou) a jelikoz jsem mel asi prehnana ocekavani, tak Mafie u me hodne tvrde narazila....kvalitniho pribehu jsem se nedockal, hlavni postava byla fraska a hratelnostne to podle me taky dost kleslo, snad jen uchazejici mestou se soundtrackem a vozovym parkem me potesil :)

Mě ta hra ani trochu nebere, viděl jsem asi 20 videí a ani mě to nijak nezaujalo, já na takové hry moc nejsem ;)

Asi si na to jeste malej ;) :D

Jinak jestli chces znat totoznost google ti pomuze, ale jestli je jen mala sance ze to budes v budoucnu hrat, tak to nedelej, hrat tak ztrati dost svoje kouzlo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ta hra ani trochu nebere, viděl jsem asi 20 videí a ani mě to nijak nezaujalo, já na takové hry moc nejsem ;)

Vidět video a hrát to je úplně něco jiného, podle mě tahle hra musí bavit úplně každýho pokud to neni nějaký autista bez emocí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja jsem si koupil omylem heavy rain na aukru, dal jsem tam z prdele 550 kc (stale v te dobe 900) a vyhral jsem ji. mel jsem na to stejny nazor dle videi,ze je to blbost a kupodivu mne to ihned chytlo a pribeh byl krasa.Ale dopadlo to jak z filmem, podival jsem se a uz nemam potrebu to znova nikdy hrat.

jinak se mi libi, wishlisty v game.uk.com obcas mate kliku a nektera hra se tam objevi,ale cena byva pekne mastna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja jsem taky velky nadsenec do mafie (tim nemyslim jen hru, ale napriklad i knihy, filmy a serialy s touto tematikou) a jelikoz jsem mel asi prehnana ocekavani, tak Mafie u me hodne tvrde narazila....kvalitniho pribehu jsem se nedockal, hlavni postava byla fraska a hratelnostne to podle me taky dost kleslo, snad jen uchazejici mestou se soundtrackem a vozovym parkem me potesil :)

Asi si na to jeste malej ;) :D

Jinak jestli chces znat totoznost google ti pomuze, ale jestli je jen mala sance ze to budes v budoucnu hrat, tak to nedelej, hrat tak ztrati dost svoje kouzlo ;)

No že bych na to byl malej to zrovna ne, né že by mě nebavil tenhle typ her, mám hodně rád takovéhle "detektivky" ale Heavy Rain mě nijak moc nechytl - sice jen podle videií, ale co. Pravděpodobnost že si tu hru někdy zahraju tu je, ale nemyslím si že by to pro mě byla nějaká zázračně zábavná hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heavy Rain je jedna z nejlepsich her co na PS3 kdy vznikla, kdyz se clovek prokouse tim ne moc privetivym ovladanim, tak se mu dostavy jedinecnej zazitek. Jeste se mi nestalo, ze bych mel o hlavniho hrdinu (je jich zde vic, ale ten hlavni je jen jeden) takovy strach :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu