Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

No že bych na to byl malej to zrovna ne, né že by mě nebavil tenhle typ her, mám hodně rád takovéhle "detektivky" ale Heavy Rain mě nijak moc nechytl - sice jen podle videií, ale co. Pravděpodobnost že si tu hru někdy zahraju tu je, ale nemyslím si že by to pro mě byla nějaká zázračně zábavná hra.

Nikdy nesud hru podle videii!!!

Pokud mas rad detektivky tak by nemel byt problem.....tohle je proste jeden z must have titulu na ps3, kdo nehral neni spravnej pskar :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Nikdy nesud hru podle videii!!!

Pokud mas rad detektivky tak by nemel byt problem.....tohle je proste jeden z must have titulu na ps3, kdo nehral neni spravnej pskar :D

Já o sobě ani neříkám že jsem správnej PSkař :D Já jsem správnej XBOXAŘ! :D Navíc na PS3 skoro vůbec nehraju, ted jsem si akorát koupil uberawesome hru Uncharted 3, tedy podle pár webů jasnou hru roku a stojí to opravdu za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já o sobě ani neříkám že jsem správnej PSkař :D Já jsem správnej XBOXAŘ! :D Navíc na PS3 skoro vůbec nehraju, ted jsem si akorát koupil uberawesome hru Uncharted 3, tedy podle pár webů jasnou hru roku a stojí to opravdu za to.

Ok, tak kazdy majitel PS3 co to mysli s hranim vazne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

junglefever: aha ja myslel,ze mas i obaly s hrama, ty krabicky nam chodi z prodejny.

jinak mi prave prisel Call of Duty Modern Warfare (skoda,ze nema trofeje)

Deus Ex Human Revolution (bohuzel bez obalu,ale 350,jsem to musel mit)

a ps 2 Shadow Hearts: From The New World (taky jsem zjistil,ze to je treti dil,musim nekde koupit prvni dva dily, jinak na metacritic, to ma suprovy hodnoceni,takze sup do sbirky forever)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vlastním ps1, ps2, ps3, xbox360, psp GO :-) takže jsem od každého trochu, na xbox mám všechny super xbox only hry a na ps3 kupuji většinou hry. Jinak také ještě sbírám (aby toho nebylo málo) hry pro rockband a guitar hero, proste všechny hry co se daji ovladat kytarou, bubny atd. Takže mám doma dvě kytary, bubny, mikrak a z těch všech her, co kdy vyšli na tyto nástroje a jsou určeny pro xbox360, mám téměř všechny :-) Pro pravidelné rockové koncerty je to skvělá věc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové jak jsme se kdysi bavili o těch nejvzácnějších kousků na ps3 a jejich cenách, tak jsme se divili nad nba elite 11 pro ps3. Na zbozi.cz je k dispozici.. a ejhle.. po blizsim hledani a e-mailu jsem zjistil, ze NENI k dispozici a nikdy nebyl.. takze zatim opravdu plati fakt, ze jich je pouze 8!!! (podle zdroje) a tudiz se svoji cenou 1500 usd za novou a 1000 usd za pouzitou je druhou nejdrazsi hrou v historii a nejdrazsi prodavanou hrou vubec. Prvni samozrejme Uncharted 2 Hunter Edition, ktera se neprodavala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové jak jsme se kdysi bavili o těch nejvzácnějších kousků na ps3 a jejich cenách, tak jsme se divili nad nba elite 11 pro ps3. Na zbozi.cz je k dispozici.. a ejhle.. po blizsim hledani a e-mailu jsem zjistil, ze NENI k dispozici a nikdy nebyl.. takze zatim opravdu plati fakt, ze jich je pouze 8!!! (podle zdroje) a tudiz se svoji cenou 1500 usd za novou a 1000 usd za pouzitou je druhou nejdrazsi hrou v historii a nejdrazsi prodavanou hrou vubec. Prvni samozrejme Uncharted 2 Hunter Edition, ktera se neprodavala.

No to není ani náhodou, možná tak na tuhle generaci konzolí. Top 3 nejdražší hry jsou všechny na NES.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to není ani náhodou, možná tak na tuhle generaci konzolí. Top 3 nejdražší hry jsou všechny na NES.

Kdyz si to prectes jeste jednou, tak zjistis, ze pisu: Pánové jak jsme se kdysi bavili o těch nejvzácnějších kousků na ps3 a jejich cenách ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes uspesne pokracovalo doplnovani sbirky a prisel mi Wolfenstein, Pop, Alice, Saboteur a Darksiders, uz se tesim az to vyzkousim.

Bude to zaslouzena odmena po dnesni uspesne zkousce....

Tak to gratuluji kolego :) ja dnes uspesne slozil dejiny kultury a zitra mi za odmenu prijde 8 her od Mandaze :D za kazdy predmet jedna (do foroty)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK to sem přehlíd, ale co myslíš tím prodávaná?

Ze je nejdrazsi ps3 hrou, ktera sla na pulty.. Uncharted 2 Hunter Edice na pulty nikdy nesla.. davala se za odmenu 200 lidem s nejvyssim skore pri hrani dema uncharted 2. Nba Elite 11 sla oficialne na pulty - k prodejcum - ale zahy EA poprosilo o zaslani kopii zpet, protoze hra mela opravdu hodne much a bali se reklamaci.. Jenze mezitim se stihlo par kopii prodat a jsou tim padem jedine, ktere maji majitele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to gratuluji kolego :) ja dnes uspesne slozil dejiny kultury a zitra mi za odmenu prijde 8 her od Mandaze :D za kazdy predmet jedna (do foroty)

A to jsem tenhle jeste nastradal dalsich pet her, ktere jsem ani nezkousel, takze dneska si dam za odmenu poradnou game night :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jsem tenhle jeste nastradal dalsich pet her, ktere jsem ani nezkousel, takze dneska si dam za odmenu poradnou game night :D

Tak to ja za sve lenosstvi v prubehu roku si dam jeste mesic studijnich nights :D ale zitra neodolam a zahraju si ten tezkej dest

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze je nejdrazsi ps3 hrou, ktera sla na pulty.. Uncharted 2 Hunter Edice na pulty nikdy nesla.. davala se za odmenu 200 lidem s nejvyssim skore pri hrani dema uncharted 2. Nba Elite 11 sla oficialne na pulty - k prodejcum - ale zahy EA poprosilo o zaslani kopii zpet, protoze hra mela opravdu hodne much a bali se reklamaci.. Jenze mezitim se stihlo par kopii prodat a jsou tim padem jedine, ktere maji majitele.

No to si nejsem úplně jistý, tahle hra se podle mě ke koncovým zákazníkům vůbec nedostala, rozebrali si jí mezičlánky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu