Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Pro Jungle : promin odpověď s citací se mi nějak nepovedla tak tohle je pro tebe :D Dneska už to PEGI 18 je k ničemu , dnešní mládeži ( i mě ) To je jedno :D I táta řikal u brutálky že já to hrát nebudu a stejně pak jsem taky mlaskal ale ne na LEGU , :D INDIANA JONES třeba jo ale mě například nebaví LEGO StarWars atd. :D

A tak myslim, ze vsichni tady hrali maxe payna, soldier of fortune, silent hill ci resident evil, coz byly takovy ty nejvic sprosty, krvavy ci hororovy hry :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak myslim, ze vsichni tady hrali maxe payna, soldier of fortune, silent hill ci resident evil, coz byly takovy ty nejvic sprosty, krvavy ci hororovy hry :D

Jj , já hrával Raymana , Tomb Raider nebo Crashe Bandicota když ještě nebyla zlatá PS2 která mi teď doma leží zaprášená zatím co si PS3 užívá network a ostatních blbinek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak myslim, ze vsichni tady hrali maxe payna, soldier of fortune, silent hill ci resident evil, coz byly takovy ty nejvic sprosty, krvavy ci hororovy hry :D

Nikdy sem nehrál, nikdy sem nehrál, nikdy sem nehrál a nikdy sem nehrál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky fakt.. mi ty prachy, tak hned skocim po just caused2 a gta episodes, ktery mam moznost mit oboje za 600,- dohromady.. a collectorka soulcalibura 5 :(

no ja tedka utracim jak o zivot a nejak jsem zapomnel,ze 3.2. budu muset zaplatit collectors Soul calibur a FFXIII-2 cca 4 tisice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby nekdo chtel GT5 Signature tak vcera jsem na ni koukal v Game na chodove. Kdybych ji uz nemel urhnul bych jim ruce :cheesygrin:

takze kdo ma zajem cinknete si tam jestli ji jeste maj byla mahore nad pultem s cenovkou 1999,-

Hergot na tenhle mesic bych potreboval tak 8000 :D je to nejaky nabouchany vsechno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Valis, tu peněženku by si asi neprodal co? Btw : Jungle, kde si viděl signature edici za 2,4K? Našel jsem v čechách minimum asi 3,6K a kolektorku za 1,9K..

tady je nějaká peněženka na prodej:

http://www.ebay.de/itm/Gran-Turismo-5-Geldborse-Wallet-Portemonnaie-Leder-Signature-Edition-/140681566874?pt=PC_Viedeospielzubeh%C3%B6r&hash=item20c1465a9a

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když si to může dovolit.. já osobně bych 17k do her nenarval..

uzivam si posledni chvilky,nez budu muset penize vrazet do hypoteky, pak si uz nebudu dovolit koupit nic. Ridim se rady od svych kamaradu, nakup si to nejlepsi co ti vydrzi nekolik let,protoze pak budes mit smulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uzivam si posledni chvilky,nez budu muset penize vrazet do hypoteky, pak si uz nebudu dovolit koupit nic. Ridim se rady od svych kamaradu, nakup si to nejlepsi co ti vydrzi nekolik let,protoze pak budes mit smulu.

Presne tak to mam ted taky.. ted nemam nic, dodelavam zkousky, brezen se stehujem s mladou do svyho - takze to penize budou padat do nabytku a zarizeni :( nastesti, jak vsichni vite, sem hodne ze svych her nehral :D takze budu mit o zabavu postarano :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu