Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Doufám, že mne za dvoják nikdo nebude moc buzerovat, ale jen půl hodinky mi trvalo nahrání fotek a přidat text mi k nim nejde.

Ale teď k edici. Fantastický, v kůži vázaný artbook formátu o něco málo větší A4, má přes 200 stran a je nejlepší, co jsem viděl. Samotná hra je v takovém obalu z tvrdšího papíru, který by ale zasloužil větší odolnost.

Soška draka je také naprosto bombová, tělo draka je z nějakého lehčího kovu, křídla z pružného plastu. Alduin je perfektně zpracován, nikde není vidět jediná nedokonalost nebo nedodělek.

Zato podstavec (skála) je obyčejný dutý plast. Sice pevnější, ale oproti sošce draka vypadá levněji. Přirovnal bych to k tomu, že si do porsche sednete v monterkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Doufám, že mne za dvoják nikdo nebude moc buzerovat, ale jen půl hodinky mi trvalo nahrání fotek a přidat text mi k nim nejde.

Ale teď k edici. Fantastický, v kůži vázaný artbook formátu o něco málo větší A4, má přes 200 stran a je nejlepší, co jsem viděl. Samotná hra je v takovém obalu z tvrdšího papíru, který by ale zasloužil větší odolnost.

Soška draka je také naprosto bombová, tělo draka je z nějakého lehčího kovu, křídla z pružného plastu. Alduin je perfektně zpracován, nikde není vidět jediná nedokonalost nebo nedodělek.

Zato podstavec (skála) je obyčejný dutý plast. Sice pevnější, ale oproti sošce draka vypadá levněji. Přirovnal bych to k tomu, že si do porsche sednete v monterkách.

Tak gratulace :) to me porad ten balik neprisel.. vazne zacinam uvazovat o homosexualnim styku s postakem, nebo jeho vrazde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na aukru uz cena presahla 350 kc a asi pujde nahoru + posta,tak jsem ji nasel v jednom bazaru v praze a kamos mi ji vyzvedl. Hra se da sehnat stale na ebay,ale ceny tam taky dost litaj nahoru. No musim uznat,ze hru kterou jsem hral na pc a mozna ji ani hrat na ps3 nebudu, mi dalo dost prace a usili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že mne za dvoják nikdo nebude moc buzerovat, ale jen půl hodinky mi trvalo nahrání fotek a přidat text mi k nim nejde.

Ale teď k edici. Fantastický, v kůži vázaný artbook formátu o něco málo větší A4, má přes 200 stran a je nejlepší, co jsem viděl. Samotná hra je v takovém obalu z tvrdšího papíru, který by ale zasloužil větší odolnost.

Soška draka je také naprosto bombová, tělo draka je z nějakého lehčího kovu, křídla z pružného plastu. Alduin je perfektně zpracován, nikde není vidět jediná nedokonalost nebo nedodělek.

Zato podstavec (skála) je obyčejný dutý plast. Sice pevnější, ale oproti sošce draka vypadá levněji. Přirovnal bych to k tomu, že si do porsche sednete v monterkách.

Nadhera, skoda jen toho podstavce, tim to trosku zpackali, ale stejne je to neuveritelne pekny.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že mne za dvoják nikdo nebude moc buzerovat, ale jen půl hodinky mi trvalo nahrání fotek a přidat text mi k nim nejde.

Ale teď k edici. Fantastický, v kůži vázaný artbook formátu o něco málo větší A4, má přes 200 stran a je nejlepší, co jsem viděl. Samotná hra je v takovém obalu z tvrdšího papíru, který by ale zasloužil větší odolnost.

Soška draka je také naprosto bombová, tělo draka je z nějakého lehčího kovu, křídla z pružného plastu. Alduin je perfektně zpracován, nikde není vidět jediná nedokonalost nebo nedodělek.

Zato podstavec (skála) je obyčejný dutý plast. Sice pevnější, ale oproti sošce draka vypadá levněji. Přirovnal bych to k tomu, že si do porsche sednete v monterkách.

Jsou u tý kolektorky i nějaké ingame bonusy v podobě nějakých kódů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem opet neodolal a kdyz jsem tohle na netu nasel muselo to domu :psp: a dokonce i po samejch negativnich ohlasech na hru kterych je plny net (jak jinak ze) me hra 100% vyhovuje ale asi sem divnej kdyz v dnesni dobe hraju i hry z PS1 a nerozciluju se ze je to sama kosticka :roll:

post-31253-14687159188615_thumb.jpg

a jelikoz je tohle moje prvni seznameni s COD a kladny muze mi prosim nekdo znalej serie napsat edice od PS1 nebo kdy to zacalo ktery se delaj? Mam takove cukani sehnat si komplet serii a nechtel bych se osidit o nejaky povedeny sberatelky.

Dalsi vec co mi donesl postak je BD/iR ovladac Japan verze ktera ovlada PS3, TV a AVR :bash:to mi doma chybelo do HW sbirky :) konecne muzu pouzivat jen jednu dalku. Dokonce jde nastavit i na jine vyrobce nez Sony :idea:

post-31253-14687159186484_thumb.jpg

a porovnani s ovladacem ktery zname tady u nas mimo Japan

post-31253-14687159187559_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadhera, skoda jen toho podstavce, tim to trosku zpackali, ale stejne je to neuveritelne pekny.....

JJ, dokonce uvažuju, že draka budu vystavovat jen tak bez toho soklu. Stojí celkem pěkně i pevně na křídlech. Ještě taková perlička, drak byl samozřejmě v polystyrenu a na vrchu polystyrenu je vylisováno logo TES V: Skyrim

Jsou u tý kolektorky i nějaké ingame bonusy v podobě nějakých kódů?

Ne, žádné kody tam nejsou. Ale socha draka a artbook to bohatě vynahrazují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi dorazilo na ps2

Jak And Daxter: The Precusors Legacy

Drakan: The Ancients Gates

Grand Theft Auto: San Andreas

Prince Of Persia: The Two Thrones

Mercenaries

Age Of Empires 2: The Age Of Kings

Extermination

Return To Castle Wolfenstein: Operation Ressurection

Unreal Tournament

Serious Sam: Next Encounter

Half Life

Need For Speed: Hot Pursuit 2

a na PSP

Mercury Meltdown

Hot Pixel

Killzone Liberation

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GoW 3 Epic edici jsem nakonec našel na JRC za krásných 2 339,- Teďka ještě sehnat Prestige edice MW2 a Black Ops a Nano edici Crysis 2 a měl bych všechny takový ty hardcore sběratelky, který chci.

Na crisis 2 nano jsem dával odkaz do tematu Cenové akce - všechny sem! před cca 3 týdny za 1.599,- a Black Ops Prestige jsem viděl v nabídce jednoho eshopu s jemně poškozenou krabicí za 1.999,- Zkus pohledat přes seznam nebo heureku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu