Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Tak uz snad brzo bude doma Legndarka Halo Reach.....takze pak uz jen sehnat Halo CEA a Halo sbirka bude kompletni :)

Jinak kdyby mel nekdo zajem o Limitku od Halo Reach (velmi povedena, doporucuji vsem xbox sberatelum ;)), tak at se mi oze do PM, urcite se nejak dohodnem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Tak uz snad brzo bude doma Legndarka Halo Reach.....takze pak uz jen sehnat Halo CEA a Halo sbirka bude kompletni :)

Jinak kdyby mel nekdo zajem o Limitku od Halo Reach (velmi povedena, doporucuji vsem xbox sberatelum ;)), tak at se mi oze do PM, urcite se nejak dohodnem ;)

Budu se snažit Halo odeslat co nejdříve ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak pánové děkuji všem :)

Je to přes dva měsíce co jsem téma založil a velice mile se rozrostlo na početnou skupinku herně narušených jedinců, fandů a stálých přispívatelů.

Snad tomu tak bude i nadále a všem přeju ještě spoustu zajímavých kousků a herních zážitků!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V to doufam, uz se na nej strasne tesim, mozna me to bude i motivovat k tomu, si sehnat nejake policky, aby se to hezky vyjimalo, spolu se hrami, ktere ted lezi v supliku :)

Je to fakt skvělej kousek, kdybych nesbíral hry na PS3, tak si jí nechám....fakt pěkná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno jsem trošku uklízel v obyváku u našel za mou sbírkou dvdček zapadlou

Street Fighter 4 (Collectors Edition)

je v ní toto http://hry-playstation-3.heureka.cz/street-fighter-4-collectors-edition/

post-35176-14687159191492_thumb.jpg

Budu ji dávat do svého topiku na výměnu, ale první se zeptám tady, jestli by o ni někdo neměl zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno jsem trošku uklízel v obyváku u našel za mou sbírkou dvdček zapadlou

Street Fighter 4 (Collectors Edition)

je v ní toto http://hry-playstation-3.heureka.cz/street-fighter-4-collectors-edition/

[ATTACH=CONFIG]15819[/ATTACH]

Budu ji dávat do svého topiku na výměnu, ale první se zeptám tady, jestli by o ni někdo neměl zájem.

Kolik, pripadne za co? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ideální by pro mne byla výměna za něco z tohohle:

TES IV: Oblivion

Test Drive Unlimited 2

Alice: Madness Return

Destroy All Humans! Path of the Furon

Dynasty Warriors 3: Gundam

Silent Hill Homecoming

Jak moc na to spechas? Rekneme v utery ti muzu odeslat TES IV: Oblivion.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu