Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Já si ze své sbírky (kromě collectorek Resistance 3 a Skyrimu, ty jsou nejvýš) hodně cením Afriky, Cabellas Shadow of Katmai (nebo jak se to přesně píše) a komplet neplatinové serie Resistance, Motorstorm, Uncharted, Battlefield a CoD.

Jinak dneska jsem si koupil láhev Bushmills Single Malt 10y.o., zítra nikde nejedu, moja už šla spát a já se chystám dohrát hlavní quest Skyrimu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si ze své sbírky (kromě collectorek Resistance 3 a Skyrimu, ty jsou nejvýš) hodně cením Afriky, Cabellas Shadow of Katmai (nebo jak se to přesně píše) a komplet neplatinové serie Resistance, Motorstorm, Uncharted, Battlefield a CoD.

Jinak dneska jsem si koupil láhev Bushmills Single Malt 10y.o., zítra nikde nejedu, moja už šla spát a já se chystám dohrát hlavní quest Skyrimu :)

Battlefield komplet všechny nebo jen na PS3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Battlefield komplet všechny nebo jen na PS3?

tak komplet cela serie se da treba koupit do 1500 v jrc (complete editon na pc). Ja mam doma vsechny,akorat mi chybi ty play4free /ani nevim,jestli to vyslo v krabicce/ a ten co vysel na ps2 Modern Combat (ted jsem se dival na metacritic a ma 80% asi budu muset dokoupit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Battlefield komplet všechny nebo jen na PS3?

Jen na PS3 (Bad Company 1,2 a trojka v plechu), na pc mám jen pálenky :)

cabela´s shadow of katmai je novinka a není problém ji sehnat....sežen starší cabela´s díly.... někdy je to o hubu :)

To jo, ale beztak jsem rád, že C:SoK mám. Sice je to volovinka, ale strašně mne bavilo lozit po horách na Aljašce. Navíc se mi ji povedlo sehnat prakticky hned po vydání za necelou pětistovku. Ohledně starších dílů pomohla teta Heureka a tam se dají najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak komplet cela serie se da treba koupit do 1500 v jrc (complete editon na pc). Ja mam doma vsechny,akorat mi chybi ty play4free /ani nevim,jestli to vyslo v krabicce/ a ten co vysel na ps2 Modern Combat (ted jsem se dival na metacritic a ma 80% asi budu muset dokoupit)

Jojo mě právě taky chybí jenom Modern Combat. Play4free, Heroes ani Online na disku nevyšly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažuju o speciálce MGS HD, nicméně 70 liber je dost na ten obsah, obzvlášť při současnym kurzu....

[ATTACH=CONFIG]15858[/ATTACH]

sorry za double

ja o specialce neuvazuji,protoze je vyprodana a neni urcena pro eu trh (pokud se to zmenilo,tak se omlouvam) a davat 50 liber za artbook a triko fakt ne. Vlastnim vsechny limitky na ps2 a to myslim staci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za dvoják, ale dám to i sem, do sběratelů. Na gameexpresu mají Resistance 3 Survivor edici za 999,- Kč a to se vyplatí.

http://www.gameexpres.cz/hra-pro-playstation-3-resistance-3-survivor-edition-p-13315.html

Vyplati.. ale popravde jen proto, ze se placatka a brasna da pouzit :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyplati.. ale popravde jen proto, ze se placatka a brasna da pouzit :D :D :D

Obojí nosím do práce (na stavby). Placatka je solidní, vršek dobře těsní a je celkem lehká. Mám v ní vlastní slivovici a zatím nepřišla ani kapka nazmar.

Taška není přes rameno, je to typ batoh (školní aktovka) se dvěma popruhy na zádech. Je ze solidní pevné látky, skoro jemnější pytloviny. Mám v ní Tdčka a stavební deníky, A4 se do ní vleze v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obojí nosím do práce (na stavby). Placatka je solidní, vršek dobře těsní a je celkem lehká. Mám v ní vlastní slivovici a zatím nepřišla ani kapka nazmar.

Taška není přes rameno, je to typ batoh (školní aktovka) se dvěma popruhy na zádech. Je ze solidní pevné látky, skoro jemnější pytloviny. Mám v ní Tdčka a stavební deníky, A4 se do ní vleze v pohodě.

Takze mam pravdu a jsi zivoucim dukazem :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, R3 sice už mam ale za tuhle cenu se mi Survivor edice hodně líbí, obvzlášť ta placatka. Je to normální krabička a jinej je jen ten disk?

Je to steelbook, celkem povedený, s kresbou lebky chimery vepředu a nápisem Resistance3 zezadu. Disk má místo potisku relief jako gramofonová deska. Ono je to prakticky veškerý obsah ze speciální edice.

EDIT: Tak kdo má zájem, neměl by otálet, už jsou jen čtyři. Když jsem sem včera dával odkaz, bylo tam napsané 5 a více ks :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to steelbook, celkem povedený, s kresbou lebky chimery vepředu a nápisem Resistance3 zezadu. Disk má místo potisku relief jako gramofonová deska. Ono je to prakticky veškerý obsah ze speciální edice.

EDIT: Tak kdo má zájem, neměl by otálet, už jsou jen čtyři. Když jsem sem včera dával odkaz, bylo tam napsané 5 a více ks :D

evidentne nemam te rad Mandaz, protoze jsem si to koupil a doma mne mlada nejspise zabije. Jedina dobra vec je, ze 12x po sobe mi prijde v pracovni den nejaka hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

evidentne nemam te rad Mandaz, protoze jsem si to koupil a doma mne mlada nejspise zabije. Jedina dobra vec je, ze 12x po sobe mi prijde v pracovni den nejaka hra

Já tě přece nenutil to koupit, nejsu Horst Fuks :D Btw za chvilku bude Valentýna, něco pořádného jí kup a bude klid. Hlavně ji ale nekupuj nějakou hru na psko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tě přece nenutil to koupit, nejsu Horst Fuks :D Btw za chvilku bude Valentýna, něco pořádného jí kup a bude klid. Hlavně ji ale nekupuj nějakou hru na psko :)

ja valentyna neslavim a slavit nebudu, proste to schovam a je to:D To vis,jak je neco tak levneho musim ti mit,protoze pak bych toho litoval. Asi je na case prodat neco ze sbirky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu