Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

to by si po ceskych prodejcich chtel moc :) vsude ve svete se prodava aby se prodalo co nejvic kusu a zde misto aby ukazali sony ze je mozny i u nas prodavat hodne ks her a timpadem aby si vyrobci uvedomili, ze by cz lokalizace na nas trh nebyla spatna, tak misto toho prodejci koukaj jak si namastit kapsu, kdyz videj ze se neco prodava ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta flashka je paradni :)

Vypadá dobře, ale teď bych si měl dát s kupování her na chvilku oraz, nebo to moje peněženka nevydrží :D. A hlavně nevim co teď hrát dřív. Asi začnu sérii Assassins Creed....teď jsem rozehrál dvojku, kterou jsem kdysi už hrál na xboxu a postupně je všechny dohraju. Ten příběh a všechno kolem je úžasný a hrozně mě to chytlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zalezi jak ktere AC, AC1 byla nuda na druhou, pribeh nebyl nic extra, dvojka uz to napravila, dalsi "polodatadisky" jsou zas hrozne kretke na to aby se mohli poradne predvest s pribehem....a cela ta sci-fi omacka okolo je fajn, ale bojim se, aby se to autorum nevymklo z ruky a nedopadlo to jak s LOST, zatim to ma dost podobne rysy :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu