Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Super.. jdu to stahnout :D snad to jeste stihnu, nez nam zatnou tipec

tak s levelu mam vsechny dily, treti dil je uz trosku jiny,ale furt fajn

jinak se da myslim koupit trilogy za par stovek Posel Smrti, taky vyborna adventura a v pc mam Amnesiu,coz je trosicku neco jineho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s levelu mam vsechny dily, treti dil je uz trosku jiny,ale furt fajn

jinak se da myslim koupit trilogy za par stovek Posel Smrti, taky vyborna adventura a v pc mam Amnesiu,coz je trosicku neco jineho

To mam zas z levelu ja :) ale nakonec jsem se rozhodl pro stahnuti half life 1 :)))) to jsem nehral ani nepamatuji.. mam chut na old school.. dneska sem si za

boxoval pri UFC 2010 a nejak sem dostal chut na hranaty veci a kvalitni pribeh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mam zas z levelu ja :) ale nakonec jsem se rozhodl pro stahnuti half life 1 :)))) to jsem nehral ani nepamatuji.. mam chut na old school.. dneska sem si za

boxoval pri UFC 2010 a nejak sem dostal chut na hranaty veci a kvalitni pribeh

tak half life tu mam taky pripraveny oba dily, jeste jsem je nehral a uz je idealni doba to zacit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne chapu, ja k nekterym hram pristupuju ze je to nutne zlo,kdyz muzu ziskat free trophy, zacinam mit nazor ze trofeje nici hry

Hm já když mě to nebaví tak trofeje nedělám. Konkrétně u BTTF mam v káždém dílu 80-90%, ale kvůli tomu abych tu jednu dvě trofeje na 100% dodělal to znovu hrát nebudu, třeba až zas za půl roku, za rok. U Mafie 2 mi chybí snad jedna trofej ale to je takovej grind (sbírání plakátů) že to prostě dělat nebudu.

Naopak třeba u Sega Rally mě dělat všechny trofeje baví, tak už se tím několik týdnů zabejvám. Nebo u takového ME2 nebo Burnout Paradise mam platinovku dvakrát (na jinym účtu). Rád sbírám trofeje, ale rozhodně to nechci dělat "z povinnosti" jen abych měl za každou cenu platinovku nebo 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nektery trofeje sou nesmyslny.. napriklad u half life 2 to s tim trpaslikem, kteryho musite prenest a pak strcit do rakety, ktera je prakticky na konci :P k cemu to je.. na trofeje si nehraju, nepripadam si pak lepsi :D kdyz mam hru dohranou, tak si radeji jen tak taxikarim, nebo boxuju atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nektery trofeje sou nesmyslny.. napriklad u half life 2 to s tim trpaslikem, kteryho musite prenest a pak strcit do rakety, ktera je prakticky na konci :P k cemu to je.. na trofeje si nehraju, nepripadam si pak lepsi :D kdyz mam hru dohranou, tak si radeji jen tak taxikarim, nebo boxuju atd

Tak Valve s achievmentama vicemene zacinal......a zrovna tohle mi prijde velmi povedene, je to opravdu vyzva a v podstate jako vsechny trofeje(ajchy to proste dokaza "umele" protahnout hratelnost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam achievmenty rád, nejenže prodlužujou herní dobu ale "nutí" tě i dělat věci co bys normálně nedělal nebo jít někam kam bys normálně nešel. Třeba by mě nenapadlo v Crysis zabíjet korejce házenim krabic, kdyby to nebylo v achievmentu. Nebo zabíjet v BC2 hráče bouráním budov. Nebo neměl motivaci hrát na nějakou vysokou obtížnost.

Jediné co se mi nelíbí, že málokdy získáváte sbíráním achievmentů/trofejí ve hře nebo nedejbože třeba na PSN nějakej benefit. Čest výjimkám (Resistance 3, PixelJunk, částečně Burnout a Ratchet atd...). Doufám že se to v budoucí generaci konzolí zlepší, za 10 trofejí si odemknete ve hře novou zbraň, za platinovku třeba nějaký téma nebo avatara...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je pravda že nemam takovou chuť zahrát si hru bez trofejí. Nevim co je za problém tam trofeje dodad updatem, třeba u zmíněných Ratchetů nebo u MGS. Obvzlášť mě štve paradoxní situace že starší díl remakovaný do HD trofeje má (Splinter Cell, MGS kolekce) a ten novější ne (SC: Double Agent, MGS4). To je jedna z mála věcí kterou X360 závidím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dnes s prekvapenim zjistil, ze jsou i hry, kde achievmenty ovlivnuji hru.... napriklad v prvnim Mass Effectu (nevim jak je to u dvojky), kde to vylepsuje statistiky :)

Nevim jestli statistiky, ale konkrétně ve dvojce když máš nějaký loyalty achievment můžeš si hned na začátku vybrat danou loyalty schopnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted jsem na to koukal a statistiky to nejak nemeni, skoda, ale clovek si toho stejne ani poradne nevsimne, krom toho v ME2 uz to nehraje takovou roli, to uz je spis TPS nez RPG ;)

Ale kdyz uz jsme u toho ME3, doufam ze bude nejaky ajch za vsechny tri odehrane dily ;)

A kdo bude kupovat collectorku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu