Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

No to já taky, ale ve dvojce sem si na Collectorský lodi vybral možnost mít assault rifles a ve trojce budeš moct mít víceméně cokoliv, omezený to bude jen "váhou"

Ja asi zase zustanu u kombinace pistole a brokovnice, jakozto vanguard si ani nemuzu pomoct :)

mass effect 2 bych si docela zahral nemá někdo levně na prodej ? popřípadě výměna za něco

Tu sezenes novou za par korun, cena klesla strasne rychle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja asi zase zustanu u kombinace pistole a brokovnice, jakozto vanguard si ani nemuzu pomoct :)

Tu sezenes novou za par korun, cena klesla strasne rychle :)

Vanguard mě strašně nebavil, já hraju za Sentinela/Infiltratora ještě si počkám na demo co ve trojce s tima classama vyvedou, protože konkrétně Sentinel přechodem z jedničky do dvojky dost utrpěl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si Sentinela taky zvolil v jedničce, naprosto ultimátní univerzální class, moh sem používat biotiku a zároveň hackovat. Ve dvojce už umí hackovat každej a hlavní schopnost co dostal je na nic takže se bojim jaký překvapení mě čeká ve trojce. Proto si radši počkám na demo tam classy vyzkoušim.

Nebo bych rád hrál za Infiltratora, ale ta jeho neviditelnost mi ve dvojce přišla taková málo využitelná, kdyby ve trojce přidali nějakej taktickej prvek že se můžu proplížit za nepřátele a dát tam miny, nebo je v tichosti podříznout tak je to jasná volba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kdyz jsem volil v jednicce vanguarda, nejak jsem si necetl, ze je to bojovnik na kratkou vzdalenost, celou hru jsem odehral v krytu odstrelovani pistoli, jake pak bylo moje prekvapeni v 2 kde me cekali vylozene schopnosti pro boj na blizko :) Ale myslim si, ze v tomhle byla 2 resena hezky, ze mela kazda trida vyrazne jine a unikatni schopnosti, coz se o 1 rict nedalo, sice se my zvoleny system levelovani nezamlouval uz tolik jako v jednicce, ale clovek nemuze mit vse.....a trojka prijde zase s jinym stylem levlovani, ktery mozna bude takovym kompromisem......jen bych klidne ubral na akcnosti....respektive na ty "strileckovosti", v tomhle mam radsi prvni dil, ostatne ho mam celkove radsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trofeje kde chci mit 100% jsou vsechny od Ubisoft,protoze za nektere trofeje(gold,platina) ziskavate ubisoft body a za ty si muzete pak ruzne mapy,obleky zadara. Vyzkouseno z AC2 na Heroes VI, jeste musim zjistit,jestli to jde nejak opacne,ale asi jo.

Jinak u starsich her jsem rad,ze jsou bez trophy, muzu to hrat v klidu aniz bych premyslel,jestli jsem na nejakou nezapomnel. Je pravda, ze u mne nejaky cas nemeli zadnou vahu,ale tedka jsem si zkoupil vsechny pecky bez trophy a jsem happy a kdyz to tak pozoruji jejich cena pekne leze nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trofeje kde chci mit 100% jsou vsechny od Ubisoft,protoze za nektere trofeje(gold,platina) ziskavate ubisoft body a za ty si muzete pak ruzne mapy,obleky zadara. Vyzkouseno z AC2 na Heroes VI, jeste musim zjistit,jestli to jde nejak opacne,ale asi jo.

Jinak u starsich her jsem rad,ze jsou bez trophy, muzu to hrat v klidu aniz bych premyslel,jestli jsem na nejakou nezapomnel. Je pravda, ze u mne nejaky cas nemeli zadnou vahu,ale tedka jsem si zkoupil vsechny pecky bez trophy a jsem happy a kdyz to tak pozoruji jejich cena pekne leze nahoru.

No ja trofeje pri prvnim hrani vubec neresim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm já když mě to nebaví tak trofeje nedělám. Konkrétně u BTTF mam v káždém dílu 80-90%, ale kvůli tomu abych tu jednu dvě trofeje na 100% dodělal to znovu hrát nebudu, třeba až zas za půl roku, za rok. U Mafie 2 mi chybí snad jedna trofej ale to je takovej grind (sbírání plakátů) že to prostě dělat nebudu.

Naopak třeba u Sega Rally mě dělat všechny trofeje baví, tak už se tím několik týdnů zabejvám. Nebo u takového ME2 nebo Burnout Paradise mam platinovku dvakrát (na jinym účtu). Rád sbírám trofeje, ale rozhodně to nechci dělat "z povinnosti" jen abych měl za každou cenu platinovku nebo 100%

no treba BTTF by se mi nemelo stat,ze bych neudelal 100% mam pred sebou trophy guide,abych neco neminul. Vlastne pokazde mam trochu vetsi pripravu ohledne trofeji, pokud se doctu,ze se to da projit na jeden zatah. Kdyz vim,ze tu hru musim projit nekolikrat trophy neresim. Hru kterou jsem si uzival byl vzdycky GoW a RE5 a zminovane Burnout byli fakt super,akorat ta trofej s kamerou to byla p.covina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já trofeje vůbec neřeším. Rád v životě i ve hře dělám to co mne baví. A vetšinou, když mne hra baví, tak ji chci dohrát.

Ale abych přemýšlel, že musím třeba posbírat všechny plakáty nebo pozabíjet 40 chlapů nožem, abych dostal nějaký obrázeček nebo bronz či co tak to není pro mne.

Tento týden byl u mne poněkud chudý na nové hry do sbírky, získal jsem jen Alice: Madness returns. A pak se nezapomeňte pochlubit se svými zážitky z Resistance3 SE :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já trofeje vůbec neřeším. Rád v životě i ve hře dělám to co mne baví. A vetšinou, když mne hra baví, tak ji chci dohrát.

Ale abych přemýšlel, že musím třeba posbírat všechny plakáty nebo pozabíjet 40 chlapů nožem, abych dostal nějaký obrázeček nebo bronz či co tak to není pro mne.

Tento týden byl u mne poněkud chudý na nové hry do sbírky, získal jsem jen Alice: Madness returns. A pak se nezapomeňte pochlubit se svými zážitky z Resistance3 SE :D

tak ja jsem se nejak zaclenil do skupiny ps3trophies.org a proste jsem nasel stejny blazny jako ja. Ve vetsine pripadu pro mne znamena 100% --> prodej nebo delete z HDD. Ale nastesti nejsem typ cloveka co si koupi hru,kde jsou trofeje za hubicku jako treba Terminator,Megamind atd. aby mel co nejvic platin. Sbirani trofeji,ktere bylo nenucena a prislo samo aniz bych se snazil, je treba Borderlands,Burnout,Resident Evil, Final Fantasy XIII (kromne jedne trofeje), Demons Souls a Dark Souls.

R3 SE dle infa z baliku u je nalozeno a ma prijet nekdy mezi 12 - 14 hod. Jinak pred chvili mi prisel email,ze jsem na aukru vyhral Ninja Gaiden Sigma za 150 ,- (nevzpominam si,ze bych daval nabidku,ale to je jedno:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já většinou když poprvé nainstaluju hru tak si přečtu hned trofeje ať tak trochu vím co mě čeká :D ... jinak ale na poprvé si užívám příběh a potom hraju až na trofoje ... hry ani neprodávám ... nechávám si je do sbírky :)

Tak to já nepřemýšlím nad trofejema vůbec , jen hraju , občas nějaká padne tak se jdu mrknout co to bylo zač , a jdu dál :D Jinak mi to je fuk protože hraju stejně furt FARCRY 2 , KILLZONE 2 a Call of Duty World at War .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli znáte tuhle stránku http://www.limitky.net Podle mne je víc než podařená, hlavně se mi líbí často velmi detailní nafocení edic + samozřejmě různé presskity.

Znam ji uz dlouho, autor tu dokonce prispiva myslim a souhlsim s tim ze je velmi povedene, jen me vzdycky zajimalo, jestli vsechny ty limitky kupuje jeden clovek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl, tak mě už sbírání her přešlo u PSX, páč mi "kamarádi" ty nejlepší kousky stejně nevrátili a vrážet peníze do limitek se mi už taky nechce, technicky je hra brzy zastaralá a hodnotu jako komiks mít zřejmě nikdy nebude. osobně raději koupím co nejvíc her za co nejmíň peněz, takže jsem během několika let na aukru posbíral přes 100 her za hubičku, dohraju a prodávám, co hraju online, to si většinou nechávám...ale nestíhám to všechno uhrát (jedu BF3), takže se mi doma teď nakupilo 50 her (BD i PSN) a nevím, kdy si vše zahraji, ale kdyby to měly být všechno sběratelský edice nebo limitky, tak na to jednoduše nemám škváru. já jsem to měl podobně jako vy kdysi s hudebními CD, to jsem koupil za půl vejplaty CDčka a 14 dní jsem klidně žral suchej chleba a pil vodovodu...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je asi jedina vyhoda toho, kdyz nemas kamarady, co hraji, nanejvys takove co pirati na PC :) Nic ti pak "neukradnou", me takhle jeden kamos dluzi uz asi pul roku ACB a zacinam z toho byt lehce nervozni, ze ho nemam ve sbirce a bojim se, zda ho jeste nekdy uvidim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To všechny hry co kupuju tak kupuju bud tady a nebo v obchode - JRC ;) .. ale spíš tady na CF :P mám kamády kteří mají taky PS3 a jsou to skoro mí sousedi .. :D takže si nějaký hry vypůjčujem navzájem :D a nikdy mi nic nedluží pač si to hlídám a hodně :D a já limitky moc nekupuju .. přijde mi to zbytečný .. to já když limitku tak max nějakej dobrej film ;) například mám imitku co je v ČR jenom 10k a to filmu Inception (Počátek) :D kdyby chtěl někdo vidět ten super kufřík tak ho klidně vyfotím ;) :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To všechny hry co kupuju tak kupuju bud tady a nebo v obchode - JRC ;) .. ale spíš tady na CF :P mám kamády kteří mají taky PS3 a jsou to skoro mí sousedi .. :D takže si nějaký hry vypůjčujem navzájem :D a nikdy mi nic nedluží pač si to hlídám a hodně :D a já limitky moc nekupuju .. přijde mi to zbytečný .. to já když limitku tak max nějakej dobrej film ;) například mám imitku co je v ČR jenom 10k a to filmu Inception (Počátek) :D kdyby chtěl někdo vidět ten super kufřík tak ho klidně vyfotím ;) :P

tento? http://viewitem.eim.ebay.cz/INCEPTION-BRIEFCASE--Deutsch--Limited-Edition--Bluray--NEUOVP/250981533502/item vypada pekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To všechny hry co kupuju tak kupuju bud tady a nebo v obchode - JRC ;) .. ale spíš tady na CF :P mám kamády kteří mají taky PS3 a jsou to skoro mí sousedi .. :D takže si nějaký hry vypůjčujem navzájem :D a nikdy mi nic nedluží pač si to hlídám a hodně :D a já limitky moc nekupuju .. přijde mi to zbytečný .. to já když limitku tak max nějakej dobrej film ;) například mám imitku co je v ČR jenom 10k a to filmu Inception (Počátek) :D kdyby chtěl někdo vidět ten super kufřík tak ho klidně vyfotím ;) :P

10k jako tísíc nebo kusů?

jen tady jich má na prodej 5

http://aukro.cz/luxusni-kolekce-pocatek-blu-ray-dvd-kufr-i2065829680.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu