Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Rekl bych ze deset tisic, protoze ten kufrik je vsude normalne k sehnani, sam jsem o nem dost premyslel :)

Edit: Pozde :)

Jinak kdyz uz jsme u tech filmu, sbira nekdo i ty? Tim myslim jako placky, ne ze ma clovek TB filmů v kompu :)

Co se filmutyce, nejpisnejsi jsem na kompletni SW sagu na blu-ray, nic extra, ale mam z ni raqdost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Rekl bych ze deset tisic, protoze ten kufrik je vsude normalne k sehnani, sam jsem o nem dost premyslel :)

Edit: Pozde :)

Jinak kdyz uz jsme u tech filmu, sbira nekdo i ty? Tim myslim jako placky, ne ze ma clovek TB filmů v kompu :)

Co se filmutyce, nejpisnejsi jsem na kompletni SW sagu na blu-ray, nic extra, ale mam z ni raqdost :)

SW mám taky, škoda jen ře není série SW Clone wars v cz, jinak bluraye kupuju jen to co semi fakt líbí, dobrodržné, scifi, akční a hlavně animáky. Jinak zbytek multimediální hd přehrávač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon jen me to tak napadlo, navic tady je to tak jako tak plne OT :)

Kdyz uz jsme u rypani, co double posty? :)

muzem klidne triple posty:)

no tak nejak zacinam resit problemy s mistem, mam tu silene moc her,sakra a nasel jsem Dragon Age Origins Collector´s Edition, otazka je, ci je:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam stejny problem, hry mam v supliku pod televizi, uz se ani nevejdou poradne tam a rad bych konecne poridil policky na vystaveni, ted kdyz navic prisla obri legendary edice halo, tak jsem musel dost prestavovat, aby to bylo vubec kam dat a stejne to neni na nejakem dobrem miste, kde by se to hezky vyjimalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to pekne, no nekde doma mam limited pen Gran Turismo IV, kupoval jsem na gamestation tuhle hru a dostal jsem od nich pero jako darek, snad ho matka nevyhodila:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to pekne, no nekde doma mam limited pen Gran Turismo IV, kupoval jsem na gamestation tuhle hru a dostal jsem od nich pero jako darek, snad ho matka nevyhodila:)

Hm, když si vzpomenu že jsem tenkrát dával 1900 v JRC za obyč GT4 a teď bych za to měl tohle.

Jinak sbíráte někdo průvodce??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jak kdybych řekl, že hry si můžu stáhnout a vypálit tak ztrácí smysl kupovat hry :D s těma průvodcema je to stejný...

pruvodce hrou mi prijde naprosto zbytecna vec, tak samozrejme mam treba FFVIII, MGS 3 a 4 vazim si toho,ale jsou stejne postupem casu na ♥♥♥♥♥

tedka hraju AC:B a rikam si proc uncharted neni takto delany jako mezifaze v AC:B DNA between DNA part 1 and 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co treba pouzit youtube:)

jůtub beztak amíci za chvilku zavřou :)

Mne by se líbilo třeba tohle v češtině http://skyrim.4fan.cz/news.php?readmore=159

Pamatuju se, že tak před cca 7-9 lety prodávali podobné průvodce i v trafice. Možná někde doma ještě najdu na Commandos 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu