Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

youtube ? podle toho hrajou lamy...to už nemusíš ani hrát..rovnou odehrej tak, že si pustíš videa :)

tak na youtube najdes obcas dobre hrace,fakt je tam asi 5%, jinak kdybych mel cas byl nezamestnany,tak delam furt nejaky guide,ale ve 30 letech uz to nejde, tedka mne zajima jak chranit dum:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soška z Epic edice GoW3 je opravdu masivní. Jenom ten Lancer je pomalu větší než zbran z CE Dead Space 2. Sošku jsem nafotil, ale omluvte kvalitu (mobil no) a toho bordelu okolo si nevšímejte. Pro porovnání je tam i soška z Halo Reach, která je taky dost velká.

28012012083.th.jpg

Pokud bude zájem, tak můžu zítra nafotit lepší fotky celé edice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

piggy dyt jsem ti psal 3 zprávy :) a ani na jednu si nereagoval :)

kupovat si hru protože máš špatně vytisklý název to si děláte srandu? to jak kdybych koupil cz verzi battlefieldu která cz nemá... na ps3 to fatk ne hra je stejná a jen magor by koupil hru se špatně vytisknutým názvem za draho..tohle není sběratelství... navíc... když bude mít člově dostatečně kvalitní tiskárnu a papír takový obal si udělá sám k nerozeznání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

piggy dyt jsem ti psal 3 zprávy :) a ani na jednu si nereagoval :)

kupovat si hru protože máš špatně vytisklý název to si děláte srandu? to jak kdybych koupil cz verzi battlefieldu která cz nemá... na ps3 to fatk ne hra je stejná a jen magor by koupil hru se špatně vytisknutým názvem za draho..tohle není sběratelství... navíc... když bude mít člově dostatečně kvalitní tiskárnu a papír takový obal si udělá sám k nerozeznání

by ses divil kolik lidi zaplati za chyby ve knihach a podobne,akorat musi vyjit par ks, bohuzel tenhle RE se bude prodavat po tisicich,takze cena moc neporoste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, jsem zpět a nafotil jsem vám celou mojí sbírku her na Xbox 360 a PS3 vč. sběratelek, ostatních sošek a tak, pak vám to sem hodím.

Ale ted mám otázku.

Ted si šetřím peníze na collectorku Skyrimu ale ještě tu mám prachy na jednu collectorku a nevím jakou si vybrat a to:

- Far Cry 2 Wooden Box Edition (prostě collectorka v tom dřeveným balení)

- Call of Duty: World at War Collectors Edition

Tak co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, jsem zpět a nafotil jsem vám celou mojí sbírku her na Xbox 360 a PS3 vč. sběratelek, ostatních sošek a tak, pak vám to sem hodím.

Ale ted mám otázku.

Ted si šetřím peníze na collectorku Skyrimu ale ještě tu mám prachy na jednu collectorku a nevím jakou si vybrat a to:

- Far Cry 2 Wooden Box Edition (prostě collectorka v tom dřeveným balení)

- Call of Duty: World at War Collectors Edition

Tak co?

a co třeba oboje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu