Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Jenže pochybuju že pak bude Skyrim collectorka k sehnání.

Ahoj, já si kupoval collectorku Skyrimu nedávno, o pár stránek zpátky ji najdeš vyfocenou. Ve většině shopů ji mají buď vyprodanou, nebo za cenu přes 4.000,- Ale já ji bral v JRC (GAME) a tam ji mají za 2.799,- navíc s dopravou zdarma.

Určitě collectorku doporučuju, hra vydrží dlouho a soška draka (Alduina) je jedna z nejlepších co jsem viděl, stejně tak i artbook.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

No uprimne nechapu jak clovek muze kupovat sberatelku neceho, co poivazuje za totalni shit :) U me by zadna takovy hra nemela co delat, dokonce jsem si poridil i sberatelku Fable 3 a bylo to vubec jedina hra, kterou jsem kdy prodal, proste jsem se ji musel zbavit, protoze ta hra byla strasna a ikdyz byl obsah sberatelky fajn, musela jit z domu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za jemný OT, ale kdo z vás sběratelů má v kolekci Portal 2 na PS3? Potřeboval bych od někoho ochotného pomoci s jednou trofejí (Friends List With Benefits). Ptám se tady, protože to tu nejvíce "žije" a pravděpodobnost narazit na někoho s Portalem 2 v poličce je vysoká :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mě za posledních deset dnů přibyl jen pokémon Heart Gold a na x360 jsem konečně sehnal Ghostbusters :)

fable 3 že je blbost? :) no co k tomu říct.... :) raději snad ani nic :)

Na hry má každý jiný názor, takže on si o tom může myslet co chce, ale Fable 3 je celkem slušně hodnocená hra a je docela dobrá podle mě, já na zrovna na takovýhle typ her vůbec ani trochu nejsem, ale blbost to rozhodně není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je více verzí? v čem jsou jiné?

tak jsou 3 verze, prvni vysla pouze v jpn a obsahovala 2 bonusove predmety a byla nejlehci a pak vysla usa verze (bonusova se jmenuje Deluxe editon) rika se ze platina je zde nejtezsi (uvidim) a pak s obrovskym zpozdeni EU verze (bonusova jako Black Phantom edition). Vsechny 3 platiny na jednom ucte jsou hodne ceněné a proto je chci ziskat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako ze se od sebe regianlni vydani lisi obtiznosti? WTF? :)

tak demons souls mela puvodne zustat pouze v jpn,ale nastesti vysel i mimo. Hodne se toto resilo na ps3trophies.org kde lide hodnotili regionalni obtiznost a jpn je nejlehci. Jsou tam rozdilne hp u enemies, prave proto si chci sehnat vsechny a overit si to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi prisli shifty a CoD:WaW, takze sbirka CoDu se pekne rorusta, zitra snad konecne budu mit Halo:CEA a Halo sbirka bude naprosto kompletni :)

Jinak kdo ma v hledacku Zaklinace 2? Rad bych zakoupil Dark edition, ale nevim zatim, jestli tady bude k sehnani (ikdyz verim ze jo :))...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi prisli shifty a CoD:WaW, takze sbirka CoDu se pekne rorusta, zitra snad konecne budu mit Halo:CEA a Halo sbirka bude naprosto kompletni :)

Jinak kdo ma v hledacku Zaklinace 2? Rad bych zakoupil Dark edition, ale nevim zatim, jestli tady bude k sehnani (ikdyz verim ze jo :))...

Tak jestli máš CoD WaW tak bych si s tebou určitě rád zahrál , můžeme se domluvit , Tenhle díl už hraji dlouho takže už dělám všechno možné , kdybych se domluvil s kámošem , daly bychom ti všechny packy , jako mapy. atd :) Stačí mi napsat PM a domluvíme se , můžu tento týden v Pátek , Sobotu nebo v Neděly .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu