Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Tak dnes mi prisli shifty a CoD:WaW, takze sbirka CoDu se pekne rorusta, zitra snad konecne budu mit Halo:CEA a Halo sbirka bude naprosto kompletni :)

Jinak kdo ma v hledacku Zaklinace 2? Rad bych zakoupil Dark edition, ale nevim zatim, jestli tady bude k sehnani (ikdyz verim ze jo :))...

tak ja si koupil toto a pokud se nepletu tato edice ma vsechny bonusy s 1 a 2 dilu + dalsi navic,ale musim se mrknout,jestli je tam ten black mode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli máš CoD WaW tak bych si s tebou určitě rád zahrál , můžeme se domluvit , Tenhle díl už hraji dlouho takže už dělám všechno možné , kdybych se domluvil s kámošem , daly bychom ti všechny packy , jako mapy. atd

:) Stačí mi napsat PM a domluvíme se , můžu tento týden v Pátek , Sobotu nebo v Neděly .

Mam verzi pro xbox, kazdopadne ted to stejne nemam v planu hrat, vcera jsem to jen zasunul na zkousku do mechaniky. V patek mi skonci zkouskovy a za odmenu si konecne dohraju znova oba dva dily ME :)

tak ja si koupil toto a pokud se nepletu tato edice ma vsechny bonusy s 1 a 2 dilu + dalsi navic,ale musim se mrknout,jestli je tam ten black mode

Jak sis to mohl koupit, kdyz to jeste nevyslo? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam verzi pro xbox, kazdopadne ted to stejne nemam v planu hrat, vcera jsem to jen zasunul na zkousku do mechaniky. V patek mi skonci zkouskovy a za odmenu si konecne dohraju znova oba dva dily ME :)

Jak sis to mohl koupit, kdyz to jeste nevyslo? :)

lol trololol:D ja zapomnel dat odkaz:D

http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2926

tuhle verzi myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny ta je na PC, ted vyjde verze pro xbox a nejak 2.0 verze pro PC a sberatelka se ma jmenovat Dark Edition, zatim jsem ji bohuzel v zadnem ceskem obchode nenasel, ale vzhldem k tomu ze jde o cd projekt tak doufam ze tu bude :)

tak vsude jsem nasel zminku pouze od dark modu,a celkove nikde jsem nevidel ani obal na tu dark edition, asi jeste neni,ale retail by mel byt 99 dolaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem našel na ebayi jednu HALO:CE na xbox, a není to ani classic aní nic takovýho, žžžžžžžžžžž slinty slint.

No kdybych mohlo platit kreditkou pres net (k cemuz se chystam uz hooodne dlouho) tak mozna i nevaham....ale i tak vlastne to neni potreba, kdyz si v CEA muze zahrat clovek v podobe puvodniho CE :) Ovsem nikdo by mohl zpochybnovat kompletnost sbirky :) Pak to snad i vsechno nafotim v nejake hezke aranzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdybych mohlo platit kreditkou pres net (k cemuz se chystam uz hooodne dlouho) tak mozna i nevaham....ale i tak vlastne to neni potreba, kdyz si v CEA muze zahrat clovek v podobe puvodniho CE :) Ovsem nikdo by mohl zpochybnovat kompletnost sbirky :) Pak to snad i vsechno nafotim v nejake hezke aranzi :)

Ale prostě původní halo chápeš? Sběratelskej kousek co musí fanda Halo mít, stejně jako je třeba Halo 3 legendárka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi dnes sbírka rozrostla na 418 her - přišla mi na DS Zelda Phanom Hourglass, CSI Dark Motives a Final Fantasy III

pekna sbirka,ale za sebe jsem rad, ze jsem to vcas utnul,uz jsem si pak pripadl jako warezak, strasne moc her a nevedel jsem kterou hrat driv:)

tak uz mam sms,ze xzone ma den pred vydanim FFXIII-2 Limitku skladem a mam si pro ni jit,kdyz to zvladnu dnes,tak udelam fotky, xzone dava jeste od sebe ruzne bonusy,jsem horny

vyborne,tak si zitra v praze jeste vyzvednu Soul Calibur V Collector´s Edition a snad mi ji nikdo na gameffestu neukradne, a budu 400 kc do utery na jidlo a to se vyplati

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu