Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Mně deska došla CE Far Cry 2 a byl jsem překvapený jak dobře to vypadá. Mapa na kvalitním papíru, pěkný artbook a tričko. Dál mi přišel Homefront Voice of Freedom Edition, ale ten si rozbalím až o víkendu.

To jsem si myslel taky že to bude bomba , ale teď mě to ani nebere , a to to mám 2 tejdny a nemá to nic , žádnej příběh atd. Ale stejně , jestli chceš dej mi nick :) někdy tě pozvu do hry ( myslim že to jde :) ) a mapu tam má každej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, ted jsem dostal zprávu od xzone že se prý ruší speciálka Max Payne 3 v česku, takže bud to seženu z UK, což teda nevim no, nebo jí nebudu mít vůbec, to je na ho*no tohle, zrovna hra a edice na kterou se těším snad jako na žádnou jinou a ono to nakonec snad ani nebude, fakt hrůza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těší se někdo z Vás na toho nového Tomb Raidera? ... Doufám že to nebude z vrchu jak byl teď ten poslední ;) .. Jinak ten Max Pain 3 mě taky mrzí :( .. a GTA 5 to bude asi zase doba že než bude zase verze na PC :D ale i tak já moc GTAčka nehraju a když jo tak maximalně od někoho půjčený ;) ... Podle mě bylo nejlepší GTA ViceCity :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těší se někdo z Vás na toho nového Tomb Raidera? ... Doufám že to nebude z vrchu jak byl teď ten poslední ;) .. Jinak ten Max Pain 3 mě taky mrzí :( .. a GTA 5 to bude asi zase doba že než bude zase verze na PC :D ale i tak já moc GTAčka nehraju a když jo tak maximalně od někoho půjčený ;) ... Podle mě bylo nejlepší GTA ViceCity :)

Ja se tesim ze bude mit Uncharted konecne nejakou (doufam) poradnou konkurenci a ukaze se ze to zas az skvela hra jak si vsichni mysli neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si na gameffestu vyzkousel demo Mass Effect 3 a musi rici,ze to bude narez. Problem je tedka jakou si koupit collectorku na ps3 nebo na pc. Na pc mam prvni dil a na ps 3 druhy dil, zatim jsem druhy dil nehral a vetsina mych znamych mi rika,ze se mass effect musi hrat na jedne platforme, kvuli save.

(evidentne tu zacina byt nebezpecne psat, asi se stanu nechtene sberatelem cervenych karet zde na foru:), i kdyz ten triple post psany z psp, mi nejak unikl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se tesim ze bude mit Uncharted konecne nejakou (doufam) poradnou konkurenci a ukaze se ze to zas az skvela hra jak si vsichni mysli neni.

Haters gonna hate. Si asi jedinej kdo tu říká bláboli o tom že Uncharted je total shit, tak radši nepiš o Unchartedu nic, každý má právo na názor, ale nikoho to nezajímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(evidentne tu zacina byt nebezpecne psat, asi se stanu nechtene sberatelem cervenych karet zde na foru:)

Také si už hraju na Tomáše Řepku, jedna červená a žlutá jeho kvalit sice zatím nedosahuje, ale... :D

Zpět k tematu, minulý týden nebyl moc plodný a dorazily mi jen dvě hry - Wheelman a Ratchet ten nový. Wheelman celkem překvapil, celkem srandaakce z Barcelony, spíš jak Mafia 2 než gtačko.

Zato ratchet mne zklamal, čekal jsem ho po všech stránkách lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také si už hraju na Tomáše Řepku, jedna červená a žlutá jeho kvalit sice zatím nedosahuje, ale... :D

Zpět k tematu, minulý týden nebyl moc plodný a dorazily mi jen dvě hry - Wheelman a Ratchet ten nový. Wheelman celkem překvapil, celkem srandaakce z Barcelony, spíš jak Mafia 2 než gtačko.

Zato ratchet mne zklamal, čekal jsem ho po všech stránkách lepší.

tak ratcheta noveho jsem chtel,ale asi na nej tedy prdim. No nakoupil jsem FFXIII-2 a SCV collector´s edici a asi mne ceka utrum, protoze co pritelkyne zjistila,ze jsem vyhodil za leden 27 tisic, tak mam zakaz cokoliv dalsiho nakoupit. Ji nejde az tak o penize,ale ze nakoupim hry a pak je nehraju. Nechape ten pocit to stesti,kdyz se clovek podiva na krasnou policku:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přítelkyni nevyhazuj pokud dává :D .. ne sranda nevyhazuj ji nerozumí tomu ;) taky jsem dostal už párkrát vynadáno .. ale ony to prostě nechápou :( ale to že si kupukou nějaký ty svoje "věcičky" tak to je naplňuje :D ... mno prostě ženská ;) .. jinak já osobně Mass Effect nesnáším .. nikdy jsem ho neměl rád .. nevím proč prostě si od toho držím ustup ;) a s tím GTA 5 .. mn nejsem si jistej jestli to udělají aby to konkurovalo Uncharted 3 :P a kdysi jsem hrával ty FF a moc mě taky nebavily .. změnilo se na nich něco kromě grafiky? .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haters gonna hate. Si asi jedinej kdo tu říká bláboli o tom že Uncharted je total shit, tak radši nepiš o Unchartedu nic, každý má právo na názor, ale nikoho to nezajímá.

podle mne uncharted je prumerna serie, ktera vybocuje epickymi momenty (druhy dil - zacatek, treti dil - pad letadla a pak cestovani pousti) Ja si ji zahral rad, ale nikdy mne nelakalo ji hrat znova nebo hrat multiplayer na to jsou lepsi hry.

Nanaki a Booza: mne snad prijde,ze ji stve nejvic,ze neutratila tolik za boty,asi to mozna tento mesic vynahradi:) Nastesti boty se davaji do skrine, na policku se nevystavuji:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resistance 3 survivor edice se právem jmenuje survivor, včera mi totiž placatka zachránila život. Placatky by měli dávat do všech sběratelek místo těch pitomejch artbooku :D

Haters gonna hate. Si asi jedinej kdo tu říká bláboli o tom že Uncharted je total shit, tak radši nepiš o Unchartedu nic, každý má právo na názor, ale nikoho to nezajímá.

Na čtrnáctiletýho fracka co se neumí chovat nemá cenu reagovat... Snad jen kde jsem napsal něco o "total shit"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rockyzz uz prebral funkci oficialniho mluvciho CF? :D

Jinak neni tady nahodou nejaky clovek, co vlastni a chtel by se dobrovone vzdat The Wind Waker?

Snazim se si doplnit sbirku TLoZ, jakozto velky fanousek, a bohuzel jsem kdysi udelal tu chybu, ze jsem ji prodal a ted je v CR temer k nesehnani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resistance 3 survivor edice se právem jmenuje survivor, včera mi totiž placatka zachránila život. Placatky by měli dávat do všech sběratelek místo těch pitomejch artbooku :D

tak to s tebou souhlasim,kdyz jsem asi pul hodky v praze hledal gameexpress, a byla mi takova zima,tak mne placatka zachranila a do prodejny jsem prisel skoro namol:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si na gameffestu vyzkousel demo Mass Effect 3 a musi rici,ze to bude narez. Problem je tedka jakou si koupit collectorku na ps3 nebo na pc. Na pc mam prvni dil a na ps 3 druhy dil, zatim jsem druhy dil nehral a vetsina mych znamych mi rika,ze se mass effect musi hrat na jedne platforme, kvuli save.

Ja to mam stejne, jednicku sem hral na PC a dvojku na PS. Myslim si ze hrat na jedny platforme je dobry ale zdaleka ne nezbytne nutny. Vsechny dulezity rozhodnuti si muzes vybrat nazacatku dvojky, chybi tam jen par tech mene dulezitejch (jestli zachranis kapitana Kirraheo atd...) bez kterejch se obejdes.

Ja osobne kupuju trojku na PS, nejen kvuli trofejim a tomu ze na PC nerad hraju ale taky bych si rad zahral s kamarady coop (byt si nedelam iluze jak bude kvalitni a mam tuseni ze ho pustim tak dvakrat :D ). Ale casem planuju koupit celou trilogii na xbox...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim no, me by teda vadilo nechat si ujit tu moznost prenaset rozhudnuti pres vsechny tri dily, osobne vlastnim oba dva dily na xbox, povazuju je za jedny z nejlepsich her (obvzlast prvni ME mam opravdu rad) a ted pred trojkou to rozehravam znova jen kvuli savum do tretiho dilu, protoze se mi nanestesti ztratili v nenavratnu :) Nekde se spekulovalo, ze bude i ajch/trofej za to, ze si prenesl savy pres vsehny dily, ovsem oficialne by to asi bylo proti ajchove politice (jejiz porusovani ale neni vyjimkou :)), takze to mozna vyresi jako ve dvojce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu