Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Kdyz se bavime o ME3, celkem zajimava akce na xzone

www.xzone.cz/mass-effect-3.php3

tak ono nema smysl, kupovat nekde jinde hry na predobjednavku,nez u xzone, vzdycky dostanu neco navic nez v jinem shopu, viz treba FFXIII-2 mrte bonusu jen za predobjednavku,ten stellbook je luxusni:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, dnes mi přišla TES V: Skyrim Collectorka a je fakt awesome, hra taky awesome, ačkoliv RPG moc nemusim, pak to nafotim, je to asi největší soška a edice co mám, fakt gigantická, 2x větší bedna než od konzole :D

U mě na PSN mastěj Skyrim upe všichni :D akorat par BATTLEFIELD 3 a někteří MW3 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno, co si koupím, pak zase prodám a za ty prachy si koupím další hru. Krabičky, že mi neleží doma, to mi nevadí, aspoň si toho zahraju víc.

a proc vlastne pises sem? Toto neni forum koupim a rychle prodam,abych mel penize na dalsi hru;)

A myslim,ze vetsina z nas hrala vice her,nez ty jsi doposud hral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No potes, ted kdyz se na ty vsechny hry podivam a vidim, kolik jsem toho hral....a to je jen zlomek, protoze bylo mnoho a mnoho her uz na pc a dobre kousky sli i vickrat :) Je to holt zrout penez a casu.....a cas jsou penize :)

ja za sebe mohu rici,ze jsem hral snad vsechny hry na ps1 a ps2 z hodnocenim 6/10-10/10, ale od te doby co vyslo ps3 pracuji a neni uz tolik casu. Samozrejme bych mohl tupe hrat hry,ale u kazde alespon 80% trofeji nejlepe 100% a to zdrzuje:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS Vita? ... Dá se na tom volat nebo ne teda když máš tu 3G verzi? .. :O

v patek to doveze kamarad na moji vikendovou parbu na ps3 + oslava mych 30 narozek,takze musim jeste dva dny pockat, jsem horny.

Desmond: vim,ale ty lidi neznam:) tak proto,snad to pochopis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu