Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Já ho mam už od dne vydání, podle mě je to dobrá zábava když hraješ coop z kámošem, ale kampan je hrozně krátká a MP je totální shit podle mě, takže spíš jednorázová zábava na takových 6 hodin, podle toho na jakou hrajete difficultu a jak jste dobří, ale rozhodně, pokud dostaneš dobrou cenu, třeba 350 nebo tak, tak doporučuju ihned koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi přišla z gameexpresu jedna z her, na kterou se letos těším jak malej Zdenda, konkretně Assura´s Wrath.

Zatím mám odehráno cca hodinku a bomba jako svině, ale určo nesedne každému. Je to mix Bayonetty a God of War, akorát ještě více japonské (střelené, přehnané, ujeté a divné = přesně pro mne). Postup hrou je rozdělený na epizody a hra se tváří jako nějaký anime seriál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na Assura´s Wrath jsem se tesil,ale nadseni z nej opadlo, ze zacatku je to fajn,ale prirovnani god of war ne. Proste styl Bayonetty a mozna DMC, jako treba bossove jsou epic. Zatim hrano na xbox, na ps3 to bude urcite lepsi kvuli ovladaci.

Jinak nejvetsi zklamani je NeverDead bohuzel.

JInak nove prirustky The Sly Trilogy (budou 3 platiny v poho) a pak konecne dlouho hledany(levne nakoupeno,darek) Dead to Rights.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na NeverDead jsem se taky těšil, ale zkusil jsem plnou u souseda a je to otřesná konina, snad i větší než Knights Contract. Až bude ND tak za 300kč, možná do něj půjdu, ale dřív ne.

Ještě uvažuju o Binary Domain, zkoušel to už někdo?

Binary Domain jsem koupil nedávno za 200,- chtělo to po mě 5,5Gb instalaci to jsem ještě překousnul, ale co se dělo po tom to se mi už dlouho nestalo. Šílený ovládání, absolutně nesmyslný systém zbraní, pořád se o něco zasekáváš, grafika "pěkná", příběh naprd, po dvou misích to šlo zpátky na poličku. Takže asi tak, podle mě podobný propadák jako HAZE a škoda peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Binary Domain jsem koupil nedávno za 200,- chtělo to po mě 5,5Gb instalaci to jsem ještě překousnul, ale co se dělo po tom to se mi už dlouho nestalo. Šílený ovládání, absolutně nesmyslný systém zbraní, pořád se o něco zasekáváš, grafika "pěkná", příběh naprd, po dvou misích to šlo zpátky na poličku. Takže asi tak, podle mě podobný propadák jako HAZE a škoda peněz.

tvl tazi, tak mi to prodej, ne? mě ty japonský blázniviny baví:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Binary Domain jsem koupil nedávno za 200,- chtělo to po mě 5,5Gb instalaci to jsem ještě překousnul, ale co se dělo po tom to se mi už dlouho nestalo. Šílený ovládání, absolutně nesmyslný systém zbraní, pořád se o něco zasekáváš, grafika "pěkná", příběh naprd, po dvou misích to šlo zpátky na poličku. Takže asi tak, podle mě podobný propadák jako HAZE a škoda peněz.

Binary Domain za 200? Koupím ji od tebe za 380kč při platbě předem, co ty na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl tazi, tak mi to prodej, ne? mě ty japonský blázniviny baví:)
Binary Domain za 200? Koupím ji od tebe za 380kč při platbě předem, co ty na to?

Heh, pánové velice děkuji za nabídky, ale já jsem sběratel her, ikdyž po koupi zjistím, že je to blbost, tak to stejně neprodám :) Dokonce i to Haze mám pořád. Peníze nepotřebuju a moje sbírka her se pomalu ale dost rozrůstá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sběratelé,co jsem dnes projížděl všechny snad možné edice na PS3,narazil jsem na spoustu zajímavých,většinou se tu u nás neprodávají:

http://www.play.com/Games/PlayStation3/4-/5500791/Metal-Gear-Solid-4-Guns-Of-The-Patriots-Limited-Edition/Product.html?searchstring=metal+gear+solid+|4&searchsource=0&searchtype=allproducts&urlrefer=search

Tuhle Limitovku mám a Snake vypadá úžasně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta limitka je super,ale za ty penize mohu mit novou ps3. Figurky uz mne moc neberou,ale je pravda,kdyby stala tak 100 liber,tak bych o tom premyslel. Jinak krasne provedeni ma fakt soul calibur 5, nadhera. Az se fotak vrati z reklamace musim sem dat nove prispevky.

Btw. Bioshock s papirovym prebalem je nejak vzacny,nebo se tak prodavali vsechny disky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu