Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Btw. Bioshock s papirovym prebalem je nejak vzacny,nebo se tak prodavali vsechny disky?

Jestli myslíš jedničku, tak tu mám taky a koupil jsem to normálně v JRC, a nikde nic o limitovce, nebo speciálce není, takže to asi bylo normálně standartně na prodej. A ten papírovej přebal je fakt COOL :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Btw. Bioshock s papirovym prebalem je nejak vzacny,nebo se tak prodavali vsechny disky?

Jestli myslíš jedničku, tak tu mám taky a koupil jsem to normálně v JRC, a nikde nic o limitovce, nebo speciálce není, takže to asi bylo normálně standartně na prodej. A ten papírovej přebal je fakt COOL :)

jj prvni dil, taky se mi moc libi a limitka ani nevim,jestli u nas vysla. Na ebay se obcas objevi,ale za nekrestanske penize, jinak smutne je ze druhy dil raptore edition se da sehnat za par stovek, zaslouzil by si vetsi oceneni:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo pockat az vyjde Bioshock Infinite a tam ma byt Bioshock 1 ke hre na PS3 zdarma, neco jako je u AC: Revelations pridany AC1 ...

problem je v tom,ze ta hra bude na bluray disku,takze zhlediska vystavovani o nicem. Taky mam doma AC 1 krabicovku a jeste na bluray u Revelations. Ale kdyz si to vystavim,je videt jen Revelations:) Vim,ze to zni divne,ale je to moje uchylka:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty uchyláku :D .. přemýšlím že si budu teď kupovat Dead Space 2 ten s tím přídanou hrou z Wii .. nehrál to někdo na Move? .. :)

hrál...v celku nuda 6/10, cesta je nalinkovaná, pohyb a jeho rychlost je daná, tím pádem se člověk vůbec nebojí a spíš se na.sere, když nestihne sebrat výbavu, páč se jede po kolejích furt dál, grafika je zrnitá, to mulťák DS2 - to je jiný kafe, ten rozhodně stojí za to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty uchyláku :D .. přemýšlím že si budu teď kupovat Dead Space 2 ten s tím přídanou hrou z Wii .. nehrál to někdo na Move? .. :)

collectorku nebo limitku si kup stoji to za to. Ta wii verze neni spatna,ale je to furt move,takze strilis,sbiras predmety no co jineho cekat od Wii verze:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi mj. přišel AC:R, je to první díl který pořádně zkouším. Ale proč sem píšu.

Získal jsem ho výměnou a byl u toho i kod na 30 procentní slevu na AC2 a AC:B z psn. Borec mi říkal, že kod není použitý, ale nazaručuju funkčnost (i když borcovi věřím). Nemám net v konzoli a kod vyprší posledního března, takže je škoda aby propadl.

Pokud má někdo zájem, napište mi pmku a kod mu daruju. Mám jen podmínku, aby zájemce měl alespoň jeden kladný itrader a žádný negativ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musim se panove pochlubit, na aukru jsem nasel v nasim koncinach nesehnatelnou hru Demons Souls Black Phantom Edition s postou za 888,- jsem absolutne happy. Mam neuveritelnou radost, po roce hledani, je ma cesta u konce (na ebay se pohybovala castka okolo 1800 - 2500, za novou 2500+ vice)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neeeeeeeeee já jsem tak naštvanej že bych to PS3 vzal a vyhodil z okna ! Přišel jsem o hru kterou jsem hrál každej víkend , dokonce jsem tam koupil všechny packy v hodnotě asi 900-1000 kč !!! Nejvíc mě bavil Multiplayer a pak DER RIESE s NACHT DER UNTOTEN . Jak už tyto mapy připomínají jedná se o Call of Duty World at War :cry: A chyba ? :D A řešení ? :D CHYBA : Po zapnutí hry se dóle objeví ikonka Call of Duty a 3 tečky pak se spustí triler a po 2,5 sekundách se to cele sekne a PS3 se po vyndání céda resetuje , přitom tam není ani 1 škrábanec . ŘESĚNÍ : nejdřív tu hru vystavim a pak zkočim z mostu :D Dóle si ale připravim Trampolínu aby to nebolelo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky tetičko ale ja myslel steelbooky ne colectorky kde neni steelbook :)

ja mam collectorky a v 90% je steelbook, jinak zkus jit na ebay a zadej steelbook a pc,xbox ci ps3

jinak doporucuji v predprodejich nakupovat u xzone, casto davaji ke hram zdarma steelbook

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu