Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Tak si pojedu do Liberce pro nějakou hru :) Asi to vyhraje F1 2010 pokud bude opravdu za 400,- :) I když tam mají asi 200 stříleček na INTERNETU u nich :) Samozřejmě do 450 , ale je to strašný rozhodování protože tam maj UNARCHED 2 :D a taky oba díly Transformers :) pak taky Spiderman: Shattered Dimensions (PS3) A nebo třeba Brink: Special Edition (PS3) Ale nejvíc mě láká RESISTANCE 3 za 399 :) I když není manuál :) I HOMEFRONT tam maj :) Pomocte mi něco vybrat lítá mi z toho hlava kolem :(

EDIT : Je lepší dodělat poslední RESISTANCE 3 nebo rozvinout sbírku UNARCHED o jeden díl ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, ta cena me hodne laka, ale slibil jsem si, ze si po ME3 dam s nakupovanim her na chvili oraz, uz to byla potreba :)

tak byl to pro mne taky zahul po ME3 CE,ale te cene se nedalo odolat,a za dve hodiny co jsem to postnul zde na forum, absolutne vyprodano. A to jsem si jeste koupil Need for Speed Shift:Limited Edition za 299,- a Unlimited Sagu Limited Edition na ps2 199,- nastesti uz snad nic nevyjde nebo nezlevni:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hellghast mi stale chybi, kdyz bude pod 999 tak do ni pujdu, sice jsem ji uz nasel na shopu,ale byla ponicena nebo vracena bez udani duvodu, buhvi jestli nejaky bonusy byli pouzity. A mozna v dubnu koupim jeste toho Duke Nukem Balls of Steel.

Jinak mi asi bude chybet urcite Ninja Gaiden 3 CE edice,co u nas nejde koupit a to hodnoceni 3/10,tak neni nic skveleho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím sběratelé ;)

Tak ikdyž ps3 kousků mám zatím celkem málo, tak časem mám v plánu si udělat také maličkou sbírku alespoň těch, co mě baví. Chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte kde třeba sehnat killzone 3 se steelbookem - (za slušnou cenu samozřejmě) ?

No a pak tu mám jedinou platinovku a to gt5, tak jestli stále někde ty platinovky za normalní verze ( za menší poplatek ) někde vymění.

Předem díky a mimochodem co jsem koukal na fotky, tak sbírky máte fakt pěkné ;)

Edit: ten kz3 může být klidně použitý, tak jestli třeba někdo neprodáváte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo děkuju už jsem kouknul. :) Teď jsem objednal figurku Ezia z AC:B, tak jsem zvědav, jak to bude vypadat a možná časem koupím další. Z těch collectorek atd se mi právě vždycky líbí nejvíc asi figurky. Pak se mi ještě líbí ty zarážky z collectorky LBP 2.. Na ebay je maj za pár babek, ale tady je asi samotný už neseženu.. Nevíte o něčem? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok díky, ale nevím. Ty mě zas tak nelákají ;) Já koupil tuto Ezia: http://www.monstroshop.fr/14741-thickbox/assassins-creed-brotherhood-figurine-ezio-ivory-18-cm.jpg

Ta mi přijde pěkně detailní, takže si jí někam pěkně vystavím. Koupil jsem za 420kč, tak to není tak hrozné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu