Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

GTA těžko, Bioshock má vyjít v létě (nebo už to posunuli?) no a FC3 bude průser :). Z mého pohledu je tenhle rok výrazně slabší než ty předchozí (z toho co zatím víme že vyjde).

A hrát už vůbec ne co :)

FC3 nebude průser, bude to pecka jako dvojka, jedna z nejlepších FPS sandboxů, co jsem hrál:), velká, dlouhá, boží a legendární:). A do vánoc má vyjít Assassins Creed 3, Last Guardian, Tomb Raider, Borderlands 2, Max Payne 3, Bioshock Infinite, Ghost Recon: FS, Aliens: CM, Prototype 2, Resident Evil 6, Lollipop Chainsaw:cheesygrin:, Rainbow Six Patriots, CoD BO2:cheesygrin:, Little Big Planet Karting, Final Fantasy 14, Tekken Tag Tournament 2, Prey 2(???), Sleeping Dogs, Counter Strike...já to tedy uhrát nestihnu:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tedka planuji pouze vetsi vydaje za Risen 2 Collector´s edici ze soudkem na pc za 2099, Assassin Creed 3 Freedom or Die 2499 na ps3 a Tekken Tag Tournament 2 Collector´s Edition s arcade stickem za 329 dolaru (TTT2 je cena zatim odhad,ale nemela by presahnout 6 tisic)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AC3, Medal of Honor a co dál? Přijde mi že se tenhle rok vyčerpal už ze začátku (alespoň pro mě :) )

pro me osobne far cry 3, bioshock infinite, moh, ac3, the last of us, tomb raider, dragons dogma,... a jeste neco co mi vypadlo, tenhle rok urcite neskoncil zacatkem (co vlastne vyslo ted??? Mass Effect3 nicjinyho ne?? jo SSX)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro me osobne far cry 3, bioshock infinite, moh, ac3, the last of us, tomb raider, dragons dogma,... a jeste neco co mi vypadlo, tenhle rok urcite neskoncil zacatkem (co vlastne vyslo ted??? Mass Effect3 nicjinyho ne?? jo SSX)

Však řikám z mého pohledu. Z toho co si napsal mě zajímá snad jen Medal, možná AC ale tim to končí. Loňský a předloňský podzim pro mě byl mnohem zajímavější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy rok neni posviceni no, kdyz to clovek srovna s lonskym rokem, ktery byl nacpan peckami :)

Jinak kdo ma rad RE? :)

http://www.zing.cz/novinky/11017/premiova-edice-resident-evil-6-za-24-tisic-korun

zhlediska ze u nas kvalitni kozene bundy stoji pres 20 tisic,tak hra vlastne bude zdarma:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi nevim jestli to nekdo chce a ani nevim co to je za hru :D ale cena mi prijde dobra a pro sberatele se to asi hodi http://www.originalky.cz/Nove-zbozi/Playstation-3/Hry/BlazBlue-Calamity-Trigger-Limited-Edition-PS3.html :)

evidetne nejsi znalec her:D Je to bojovka a je to bohuzel je to prvni edice,takze ji hraje minimum lidi, vysla taky na psp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem pracovně dva týdny v Maďarsku a povedl se mi tam bezvadný kup. V jednom kamenném obchodě měli Rapala Pro Bass Fishing + prut v přepočtu za necelé čtyři stovky.

Vypadá nějak takhle (až budu mít trošku chuť, nafotím to) http://hry-playstation-3.heureka.cz/rapala-pro-bass-fishing-2010-bundle-with-rod/specifikace/

Dneska ráno jsem ho zkoušel, prut je sice made in china, ale pěkně provedený z tvrdšího plastu, naviják má vnitřek z oceli a klika navijáku je vedena také ocelovým šestihranem skrz celý naviják. Takže určitě vydrží hodně.

Má celkem realistické rozměry (kromě délky samozřejmě), s pskem se propojí během pár sekund a prakticky supluje ds3 i v ovládání menu. Jen je potřeba mít příjimač signálu prutu zapichlý v usbčku. Prut má napájení pomocí dvou tužkových baterek.

Hru samotnou jsem hrál zatím jen cca 20 minut a nejsem rybář, takže realitu nemohu posoudit, ale bavil jsem se celou dobu.

Jo a zbavuji se Dukáče v edici Balls of Steel (kromě samolepky), takže kdyby měl někdo zájem, určo se domluvíme ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu