Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Videl jsem uz spoustu zpusoby jak nahanet cisla pratel na facebooku, ale tohle vidim fakt prvne, jeste ze jsem podlehl :D Pockam na zitrejsi upload :D

z reklamace se mi vratil fotak, takze vyfotim nejak zvlast collectorky a vsechny hry co mam, tak se mas na co tesit;) Mel bych za ty hry velice krasnou dovolenou kdekoliv:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi kazdy spravny sberatel :D
tjn, no mlada uz na mne vyviji tlak,proc ty hry alespon nevyndam z origo obalu nebo nehraju,ale tim by ztratili nove uplne cenu,takze proste ne. To pochopi asi jen par lidi. I kamos mi minuly vikend rikal,proc mas tolik figurek zabalenych v obalu a ne vystaveny. Proste ne:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si ted všiml že na JRC, xzone a asi i někde jinde už mají k předobjednání tu Insane Edici Far Cry 3, cena je vcelku příjemných 1999,-... pro Evropu jsem čekal že to bude o něco víc, takže pokud zbydou peníze tak asi to i vemu, ale nění to nějak extrémně lákavá edice, obal nevypadá nijak zajímavě a ta figurka je "malá"... Když si vemu že za úplně stejnou cenu jsem měl legendárku Halo: REACH z epickou soškou při dni vydání....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to vejde na dvě fotky když nepočítám figurky atd. a to mám okolo 100 her

evidentne foti kazdou zvlast a snad i s otevrenou krabickou,jako pokud tam nema neco specialniho tak to fakt nema vyznam:)

V sobotu sem hodim 25 zajimavych collector´s edici na ps3 a neco na ps2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu