Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Já to neviděl nikde, luxus! Ale přesně, jak píše DeSmond, škoda, že nepočkali na poslední díl... Jenže to bude další kolekce, proč z toho nevytřískat něco navíc :-) Ikdyž mně by stačil jen třetí díl :-) Na druhou stranu, alespoň si někdy zahraji i jiné díly, možná... Pět her je slušná kolekce, jsem zvědav na cenu :-)

nevim zda to nekdo nahodou uz nepostoval, jestli jo, sry za spam :o

[ATTACH=CONFIG]17418[/ATTACH]

Najnovšia edícia s názvom Omega pre sériu God of War poteší každého fanúšika neohrozeného krvilačného hrdinu - Kratosa. Ktoré diely bude obsahovať a čo za bonusový obsah ponúkne, to vám prezradíme v dnešnej novinke.

Omega Edition prinesie kovovú krabicu, v ktorej sa budú ukrývať God of War Collection Volume I, II a God of War III. K tomu dostanete sadu artworkov a nádhernú bronzovú sochu hlavného hrdinu. Soška však bude k dispozícii iba v obmedzenom počte kusov v rámci limitovanej edície, prípadne ju bude možné dokúpiť samostatne. Cena zatiaľ špecifikovaná nebola, ale kolekcia by mohla uzrieť svetlo sveta v novembri tohto roka.

(zdroj ps3mania.sk)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Tady máte nejlepší hry :) Máte co si kupovat .

1. Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier

2. Max Payne 3

3. FIFA 12

4. Battlefield 3

5. Sniper Elite V2

6. Game of Thrones

7. Modern Warfare 3

8. FIFA Street

9. Mario & Sonic London Olympics

10. Dirt Showdown

Těšim se na PS3 na cod BO II stejnak se můžou těšit i majtelé WII :)

Tvrdí to Nintendo? Tvrdí to Treyarch? Tvrdí to Activision? Ne. Tvrdí to časopis zvaný Nintendo Gamer, který má o chystaném novém díle nejprofláklejší střílečce světa pro novou konzoli celé preview. A dokonce má prý vyjít už v listopadu, což by z Call of Duty: Black Ops II dělalo rovnou jeden z prvních a hlavních titulů pro vycházející konzoli.

MarekCejka_11-06-2012-19-20-43_black_ops_2_large.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je to série Mass Effect. Odsunula z čela i do té doby první MGS. Dále pak Heavy Rain, Burnouty a starý Medaly (po Frontline). Těch her je spousta, žebříček bych asi sestavit nezvlád

No tohle presne vypada jak nejaky zebricek prodejnosti za posledni tyden :)

Na hry ma samozrejme kazdej svu vkus, ale jestli je tohle vazne vkus, tak jsem asi zatracene min mainstreamovej nez jsem si myslel :D

A to ještě jenom někde v UK protože celosvětově by měl bejt první Dragons Dogma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tohle presne vypada jak nejaky zebricek prodejnosti za posledni tyden :)

Na hry ma samozrejme kazdej svu vkus, ale jestli je tohle vazne vkus, tak jsem asi zatracene min mainstreamovej nez jsem si myslel :D

prosimte, pristi mesic az si vsimne, ze vychazeji zas jine hry, tak se jeho zebricek opet zmeni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak at si to resej, ale ja mam hry na ktery se urcitej rok dopredu tesim a ne ze si vybiram tituly podle prodejnosti, ikdyz pravda je, ze kdyz jsem byl malej tak jsem to sledoval a hlavne nakupoval uplne jinym zpusobem.

Jinak za me tesny souboj o prvni pricku Mafie a The Legend of Zelda: Twilight Princess, tezko urcit viteze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně nej hry, tak pro mne osobně je to serie Football Manager na PC. Od ročníku 2005 po současné FMko 12. Kolik času jsem u nich proseděl, na maturitu jsem se u něj naučil...

Holt vzpomínky ;)

Nevim, co me to napadlo za sloni mustek, ale tim FMkem si mi pripomel serii Playboy.. pamatuje nekdo? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ještě větší pitomost, jsou to prostě nejprodávanější hry v UK za minulej tejden, nic víc v tom nehledej...

Tak aby jste mi věřily

CITUJI :

Žebříček: Válka v budoucnosti stále frčí

MarekCejka, 11.6. 12:11, zdroj: Chart Track

Již třetí týden po sobě se daří novince Ghost Recon: Future Soldier udržet si prominentní první příčku v britském multiplatformním žebříčku. Na druhém místě stále Max a jeho Payne 3, na trojce co jiného než FIFA 12. Potud tedy totožně jako minule. Na čtvrtou příčku se z osmé znovu vyhrabal třetí Battlefield, nejspíše mu pomohlo spuštění služby Premium a přídavku Close Quarters právě pro její předplatitele. Jedinou úplnou novinkou je Game of Thrones, hra podle stejnojmenného seriálu vycházejícího z knih George R. R. Martina.

1. Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier

2. Max Payne 3

3. FIFA 12

4. Battlefield 3

5. Sniper Elite V2

6. Game of Thrones

7. Modern Warfare 3

8. FIFA Street

9. Mario & Sonic London Olympics

10. Dirt Showdown

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aby jste mi věřily

MarekCejka, 11.6. 12:11, zdroj: Chart Track

Již třetí týden po sobě se daří novince Ghost Recon: Future Soldier udržet si prominentní první příčku v britském multiplatformním žebříčku. Na druhém místě stále Max a jeho Payne 3, na trojce co jiného než FIFA 12. Potud tedy totožně jako minule. Na čtvrtou příčku se z osmé znovu vyhrabal třetí Battlefield, nejspíše mu pomohlo spuštění služby Premium a přídavku Close Quarters právě pro její předplatitele. Jedinou úplnou novinkou je Game of Thrones, hra podle stejnojmenného seriálu vycházejícího z knih George R. R. Martina.

1. Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier

2. Max Payne 3

3. FIFA 12

4. Battlefield 3

5. Sniper Elite V2

6. Game of Thrones

7. Modern Warfare 3

8. FIFA Street

9. Mario & Sonic London Olympics

10. Dirt Showdown

ty jsi psal 12.6., že tyto hry jsou nejlepší a né nejprodávanější za tejden v GB. tak todle ti věřim, ale mě nezajímá, co kupuje stádo v Británii (bez urážky). Příště buď prosím při popisu přesnější, howgh:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu