Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

bylo by fajn vyfotit ty policky zblizka,az se podivam co vsechno mas. Videl jsem tam i nejaky ps1 hry

na PS1 mam len kde tu nieco, velmi sa nesustredim na zbieranie na PSone - teraz mam na ceste ku mne Oddworld: Abe's Odysee a Hugo Black Diamond Fever, ale nedavno som zohnal napr. GTA2 v uplne dokonalom stave, pricom prave PSone hry byvaju v dost zalostnom stave...

skor sa snazim zhanat hry na Gamecube, aj ked to podla stavu zbierky tak nevypada, ale mam na ceste 4 GC hry a dufam ze zajtra este nejake prikupim, ale stale sa nemam k tomu aby som investoval do tych velkych (a drahych) titulov - takze najdrahsou hrou tam je WindWaker

na Wiicko sa tesim mojmu Metroid Prime: Trilogy, ktory som nechal zabaleny, pretoze mam trojku a planujem prve dva tituly na GC kupit osobitne

Na xbox 360 je to bez debaty Tales of Vesperia, ktoru je nemozne zohnat, ja som ju zohnal pred nedavnom uplne novu

post-10902-14687160675203_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Včera mi přišly další hry, mj. i Captain America: Super Soldier. Nejlepší hra podle filmu, co jsem kdy hrál. Perfektní systém soubojů, nápadití nepřátelé, skvělá hratelnost i pěkná grafika. Pro mne zatím velké překvapení a bavím se u Kapitána víc než u SniperaV2 nebo Batmana AC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi přišly další hry, mj. i Captain America: Super Soldier. Nejlepší hra podle filmu, co jsem kdy hrál. Perfektní systém soubojů, nápadití nepřátelé, skvělá hratelnost i pěkná grafika. Pro mne zatím velké překvapení a bavím se u Kapitána víc než u SniperaV2 nebo Batmana AC.

Člověče, měl sem tu čest se SniperemV2 a mě osobně to tak nějak zklamalo.. nevím přesně co jsem čekal, ale osobně mi to přišlo dosti jednoduché.. Ale na obhajobu hry musím podotknout, že se jednalo o DEMO verzi.. Tak jako tak ji jednou jakožto sběratel mít budu, tak co :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát snipera dohrávám, ale že bych u toho chrochtal blahem jako u LOTRu: War in the Nort nebo Kapitána Ameriky se říct nedá...

Ale už mám domluvenou výměnu za Lollipop Chainsaw (nebo jak se to píše), zkrátka tu hru, kde roztleskávačka řeže zombíky motorovkou. Podobné úchylárny mám rád, takže se už těším :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát snipera dohrávám, ale že bych u toho chrochtal blahem jako u LOTRu: War in the Nort nebo Kapitána Ameriky se říct nedá...

Ale už mám domluvenou výměnu za Lollipop Chainsaw (nebo jak se to píše), zkrátka tu hru, kde roztleskávačka řeže zombíky motorovkou. Podobné úchylárny mám rád, takže se už těším :)

Doporucuji Naughty Medveda :D takova uchylarna "trosku" jinak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mě pánové dnes přišlo 8 her za hodně malý peníz od Mandaze.. ten člověk je světec a vážně všem doporučuji s ním obchodovat.. sám s ním mám již třetí opravdu šťastný obchod.. když budete hodní, dostanete i propisky :D

PS: snad sem Mandazi neprozradil víc, než si chtěl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mě pánové dnes přišlo 8 her za hodně malý peníz od Mandaze.. ten člověk je světec a vážně všem doporučuji s ním obchodovat.. sám s ním mám již třetí opravdu šťastný obchod.. když budete hodní, dostanete i propisky :D

PS: snad sem Mandazi neprozradil víc, než si chtěl :D

tak mandaz je super typek,dokaze to co ja ne. Prodat hru po te co ji dohral,coz ja se musim furt ucit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše deepthroat, třeba takový Max Payne 3 nebo Sniper Elite V2. Hrál jsem, dohrál jsem, ale hry mne zase až tak nebavily a věděl jsem, že hrát znovu je nebudu a šly pryč. MP3 jsem koupil za 850, dohrál jsem a násladně prodal za 950 :)

Některé jsem dohrál a bavil se u nich prakticky celou dobu (Infamous12, ME3, Unch123 nebo třeba Skyrim), takže ty si nechávám a vím, že se k nim jednou vrátím. Třeba konkretně Infamousy jsem dojel snad dvakrát za dobráka i zloducha.

Jinak mám pár nových přírůstků do police, konkretně Yakuzu 3 a 4, Hunted: The Demons forge, Bladestorm. Čekám po víkendu Lollipop Chainsaw, Neverdead a Silent Hill Homecoming.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu