Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Já jsem nikdy Bioshock 2 ani nehrál, jedničku jsem pokud vím dohrál a byla to pecka, měl jsem k tomu od JRC ještě propisku ve tvaru injekce, kterou jsem si bohůžel nechal v kalhotách v pračce :D

Propiska ve tvaru injekce je i v Dead Rising 2 Zombex edici. Já měl tu propisku cca 5 minut, pak mi ji zabavila moja :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nikdy Bioshock 2 ani nehrál, jedničku jsem pokud vím dohrál a byla to pecka, měl jsem k tomu od JRC ještě propisku ve tvaru injekce, kterou jsem si bohůžel nechal v kalhotách v pračce :D

popravdě jednička se mi líbila ale dvojku jsem dohrál jen z nutnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši , tak jsem neodolal a vyzkoušel jsem 2ku musím říct že na to že byl začátek a v půlce první mise hned BOSS ? Sem koukal na drát . A v 1 díle se nechodí za toho robota ( potapěče či obra ) ?

V jedničce se hraje za normálního člověka, tuším reportéra nebo spisovatela, ale už si nejsem jistý.

Osobně se mi víc líbí dvojka, a to jsem asi jeden z mála :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jedničce se hraje za normálního člověka, tuším reportéra nebo spisovatela, ale už si nejsem jistý.

Osobně se mi víc líbí dvojka, a to jsem asi jeden z mála :)

Není jednička s tím jak ten chlap otevírá ten svůj kabát a v něm má věci ? A ten Robot ho furt sleduje ?

A mám bych se zapomněl pochlubit: přisla mi TIME CRISIS 4 s pistolí :) parááádička

To jsem měl už , ale trojku a nechytlo mě to tak jsem to dal pryč :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo to vim, Dead Rising 2 Zombrex Edici jsem získal v únoru-březnu 2011 na anglickym letišti za 500-600Kč (20 liber?)

to jak kupoval Zombrex edici tady od nekoho bez tuzky, ani nevim co je uvnitr,jsem jsem ji koupil a dal do policky, demence zacinajici:D

Jinak dneska cekam na TEKKEN 6 LIMITED EDITION novou, ta edice s krasno mikinou. Akorat je hrozny,ze tedka stoji dvojnasobne vice nez pred par lety. Alespon jsem udelal radost prodejcovi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není jednička s tím jak ten chlap otevírá ten svůj kabát a v něm má věci ? A ten Robot ho furt sleduje ?

To jsem měl už , ale trojku a nechytlo mě to tak jsem to dal pryč :/

Ty ses koukam velky odbornik na bioshock :D Kazdopadne ja jsem taky pro jednicku, dvojka sice dotahla nektere herni mechanizsmy dal, ale jednicka ma mnohem lepsi atmosferu i desgin... Kazdopadne Bisohock 2 ma celkem povedenou limitku ktera se dnes da sehnat uz za par korun :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já uvažoval že si jí koupim když jsem jí poprvé viděl, ale taková cena za takové NIC? To je fakt nehorázný hnus, však to je edice která by měla stát max. tak 1999!!!!! Jinak nemyslim že dopadně jako Helghast edice K3 protože headhot psal že je na světě jen 3100ks...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně kusového omezení už nikom nevěřím, u Dukáče uváděli o něco větší čísla a nakonec jsem byl "hrdým" majitelem edice číslo přes 127000 :D

mrkni se na obrazek te edice a jak jsou ty odznaky je tam 1 z 3100, nebo normalne jdi na capcom stranky a tam to mas ofic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrkni se na obrazek te edice a jak jsou ty odznaky je tam 1 z 3100, nebo normalne jdi na capcom stranky a tam to mas ofic

Hmm, tak to je zajímavé, ale kdyby tam bylo něco jiného než hnusná mikina jako od ťamanů. Beztak bude jen v jedné velikosti, navíc tak pro děti nebo holky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak to je zajímavé, ale kdyby tam bylo něco jiného než hnusná mikina jako od ťamanů. Beztak bude jen v jedné velikosti, navíc tak pro děti nebo holky.

kdyby tam byla limited mikina sel bych do toho,ale proste nejaka univerzitni sracka, dekuji ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v dnesni dobe vazne "limitkam" neverim.. delat neco limitovane pro takovej kolos, jako je ps3, xbox360 by byl spatnej marketing :) lepsi marketing by byl, kdyby jen rekli, ze to je limitovany - protoze i to, ze vyrobi milion kusu PRESNE je limitovany :) at si kazdy sam vybere.. ja se priznam, ze tyhle "kolektorky" me lakaji opravdu jen z ciste estetickych duvodu, ale porad sem pysnejsi, ze mam japonskou verzi hry AFRIKA a vsadim se, ze ji tady z vas ma MINIMUM, narozdil od te prilby z killzone 3, kterou ma kazdy na policce :D no zkratka je to marketing jak prase a skaceme jim na to :) takze ja letos planuji pouze aliens (predobjednano za 1999,-) a bioshock, pokud vyda nejakou collectorku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu