Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Tak to jsem ani nečekal.. sotva o tom napíšou ofiko na českých stránkách http://bonusweb.idnes.cz/prodava-se-obri-herni-sbirka-d1a-/Zurnal.aspx?c=A120708_163151_bw-zurnal_das tak se to fakt prodá... WOW

Multimiliardář jenom kvůli hrám :D Je pravda, že jenom jedna hra má skoro větší cenu než některá s vašich sbírek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak rikam, to ze je to odkleple jako prodane neznamena, ze mu ty prachy nekdo da, moc se mi tomu nechce verit :)

Ale kdo vi, treba nekdo zainvestoval a hodla si poridit nejake muzeum :)

urcite to nekoupil nejaky chudak z Cr, jsou to verze factor sealed,takze maji obrovskou hodnotu,takze kdyz to nekdo koupil,tak pochybuji ze by nezaplatil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rockyzz: Kecy to nejsou, ten podstavec je hroznej... Kolik ti vůbec je? Já měl za to že je ti tak okolo 15ti, to ti všechno sponzorují rodiče? :shock:
Neměl jsem za to že jsi další ***** co zase vykládá takové nesmysly, je mi přesně 15, chodim na takové "lepší" brigády a docela dost si za to vydělám, rodiče mi taky jednou za čas koupí něco dražšího (a rozhodně se za to nemám potřebu nijak stydět.), ale na většinu si vydělám. Jinak, ten podstavec je sice hroznej, ale ten drak je úplně awesome a toho podstavce si ani nevšímáš...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já to nemyslel nijak zle, ani jsem na nic nenarážel. Jen mně to zajímalo, já nic podobnýho nezažil tak jsem byl zvědavej. :) Pokud tě to nějak pobouřilo nebo nařknulo tak promiň, příště se ptát nebudu :)

Jinak přišly mi 3 hry na 3DS, jedna na ps3 a SNES s naprosto super hrama :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: To nie je jeho háklivosť. Aj mňa často štve, že síce mám 16, ale všetci na mňa útočia, že mám veci od rodičov. Pritom cely august brigádujem v IT firme. Popri škole tiež pracujem aspoň 10h týždenne. Potom je logické, že veľa času stravného dobre platenou prácou prinesie peniaze aj na drahšie veci. Aj keď je pravda, že ak niečo chcem, rodičia mi to doprajú, aj keď to nie je najlacnejšie. No to neznamená, že ja teraz budem iba sedieť doma a priživovať sa na nich. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to se netyka jenom tohohle to mi ver....navic nechci do toho dloubat, ale predpokladam ze rockymu je 15 "cerstve" a takze by me zajimalo kde brigadnicil pred tim, no vlastne me to ani nezajima. Kazdopadne gratuluju k ocividne velmi vydarene brigade, myslel jsem si ze ta moje je k nezeplaceni ale asi neni :) Ale dost uz ot, vzdyt je stejne jedno kde na to bere, vsechny nas spojuje laska ke hram a to je nejdulezitejsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ctu spravne tak nikdo nikoho neurazil, urcite ne kvuli tomu jak vypada soska v CE Skyrimu :D Kazdopadne to, ze zatimco ten drak je super, tak ta stena (podstavec) vypada dost lacine neni pochyb, to ze to nekomu nevadi chapu, ja bych to taky prezil, spis je skoda, ze to celkove srazi provede cele sosky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdybych ja si mel vybrat kterou sosku z jaky hry bych vazne chtel (a ze hry nesbiram ani sosky a podobny kktiny k tomu - tzn moc nechapu vasi uchylku :D... - pod rukama mi proslo nejakych 150 her, ktery sem hral, ale doma v policce jich mam sotva 20 :p) tak by to bylo toto:

http://blogs.dailyrecord.co.uk/gaming/2011/09/just-a-few-images-of-the-dark-souls-limited-edition-statues.html predevsim Titanite Demon vypada luxusne... kdo hru nezna, nepochopi co je na nem tak luxusniho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to se netyka jenom tohohle to mi ver....navic nechci do toho dloubat, ale predpokladam ze rockymu je 15 "cerstve" a takze by me zajimalo kde brigadnicil pred tim, no vlastne me to ani nezajima. Kazdopadne gratuluju k ocividne velmi vydarene brigade, myslel jsem si ze ta moje je k nezeplaceni ale asi neni :) Ale dost uz ot, vzdyt je stejne jedno kde na to bere, vsechny nas spojuje laska ke hram a to je nejdulezitejsi :D
15 je mi už 4 měsíce, předtím jsem pomáhal rodičům hlavně v práci, lehčí práce jako podávání věci, nošení, přibudávání hřebíku a další takovéhle práce, asi 5h denně například... Nic moc ale alespon něco, předtím mi rodiče dávali mnohem víc peněz (až 2x víc mno), za to se ale rozhodně nemam potřebu se nijak stydět či tak....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 je mi už 4 měsíce, předtím jsem pomáhal rodičům hlavně v práci, lehčí práce jako podávání věci, nošení, přibudávání hřebíku a další takovéhle práce, asi 5h denně například... Nic moc ale alespon něco, předtím mi rodiče dávali mnohem víc peněz (až 2x víc mno), za to se ale rozhodně nemam potřebu se nijak stydět či tak....

Covece, když jsem byl v tvém věku, tak jsem dostal 20.-Kč na týden a to jsem měl ještě na svačiny :-D , za to bych tehdy nenašetřil na žádnou hru :-D Když hra stála 2000.- a výš. Alespon jedno mě to naučilo, neutrácím zbytečný peníze za všemožný hry, sběratelský edice, který stojí za prd atd., kupuju je jen když je to výhodné a mám k určité hře nějáký vztah, taky si daleko víc vážím peněz :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu