Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

moje prvni originalni hra byla na PC Grand Prix 2 od firmy Microprose, mladsi 25 let asi neznaji ... Luxusni formule to byly na tu dobu s luxusni grafikou. Tak to byla moje uplne prvni originalni hra :) - btw koupena po poctive 14ti denni brigade, vsechny prachy za ni sem na tu hru vydal :D Pak si taky pamatuju, ze sme s kamosem dali uspory dohromady a koupili si, v te dobe, opet luxusni zalezitost, Systemshock. To byla zavislost. ... deus ex hadr proti tomu.

A na konzole to byl az na PS3 Resistance a Motorstorm. Predtim me konzole vubec nezajimaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo na neco takoveho si vzpomenout je fakt tezke, ale rekl bych ze prvni originalka byl Donkey Kong na Game Boye, vynikajici hra, kterou si i po tech letech rad zahraju....

Jinak z tech soucasnych si ty originalky pamatuju presne, na PS3 to byl Uncharted, na Xboxu Mafia 2 a na Wii TLOZ:TP....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Covece, když jsem byl v tvém věku, tak jsem dostal 20.-Kč na týden a to jsem měl ještě na svačiny :-D , za to bych tehdy nenašetřil na žádnou hru :-D Když hra stála 2000.- a výš. Alespon jedno mě to naučilo, neutrácím zbytečný peníze za všemožný hry, sběratelský edice, který stojí za prd atd., kupuju je jen když je to výhodné a mám k určité hře nějáký vztah, taky si daleko víc vážím peněz :-)
Vítej v 21. století, když mluvíš o 20kč za který si koupíš ještě na 7 dní svačiny, no lol... Komunismus tu už dávno není a snad ani nebude. A jinak, zbytečně utracený peníze to rozhodně nejsou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje prvni originalni hra byla na PC Grand Prix 2 od firmy Microprose, mladsi 25 let asi neznaji ... Luxusni formule to byly na tu dobu s luxusni grafikou. Tak to byla moje uplne prvni originalni hra :) - btw koupena po poctive 14ti denni brigade, vsechny prachy za ni sem na tu hru vydal :D Pak si taky pamatuju, ze sme s kamosem dali uspory dohromady a koupili si, v te dobe, opet luxusni zalezitost, Systemshock. To byla zavislost. ... deus ex hadr proti tomu.

A na konzole to byl az na PS3 Resistance a Motorstorm. Predtim me konzole vubec nezajimaly.

Cítím se uraženě :) Že neznáme mladší 25ti Grand Prix 2? A znáš Supaplex? Stunts? :D Kámo na těch hrách sem ZAČÍNÁL!!! Akorát sem neměl počítač a hrál to u strýce.. a mohl bych pokračovat... Duck Tales, Commander Keen, Duke Nukem :) nejlepší vzpomínky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AAAACH Stunts to byla parada.Nejlepsi byla animace kdyz jsi naboural. ;-)

No jasny.. a kdo by neznal vychytavky typu jezdeni uprostred (vyhnes se tak tem proti sobe jdoucim blokum) pripadne postaveni trati tak, ze skaces mezi mlynem :D a ponoreni se do vody? Skoda, ze to nejak nespustim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to JungleFever: Ani přes DosBox? Mně to tak jede v pohodě. viz http://www.bestoldgames.net/

priznam se, ze sem na to jaksi retardovany a nedari se mi to spustit, mozna proto, ze je kdyz sem neco podobneho zkousel, tak to po me chtelo psat v tom prikazovem radku a jelikoz b pisu stylem ctrl v, je to zkratka parada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu