Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Jojo když tu edici oznámili myslel sem že ta helma půjde normálně nasadit na hlavu, to bych za to dal možná i plnou cenu. Ale i soška je fajn, schovávám si do ní prachy (a doufám že zloděj nebude sběratel jako my tady :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo když tu edici oznámili myslel sem že ta helma půjde normálně nasadit na hlavu, to bych za to dal možná i plnou cenu. Ale i soška je fajn, schovávám si do ní prachy (a doufám že zloděj nebude sběratel jako my tady :) )

Dík za info :D Právě si mi připoměl ty nápisy v tramvaji: "beware of pickpockets" a v tu chvíli každej turista sáhne do náprsní kapsy, jestli tu peněženku má a tudíž všichni vědí, kde ji má :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši chci jse zeptat mám šanci koupit kolektorku mass efectu 3 s nepoužitýma kodama a vším co tam má být tak se chci zeptat jestli ty díly nasebe hodně navazujou jestli to má cenu kupovat když jsem nehrál žádný díl.

Nemá určitě si nejdřív zahraj jedničku a dvojku, nebudeš litovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu