Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Deus Ex moderní? Vždyť je to dvanáct let stará hra.

Asi myslel hrko :) preci jen dnesni generace pod pojmem duke nukem uz nevidi zlutovlaseho 2d panacka ci dnstuff :) hry maji toliko pokracovani, ze se vlastne vyviji s hraci.. takze nove generace poznavaji az pokracovani a k starym se kolikrate ani nedostanou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je Borderlands i na PC ? Zkusím,třeba změním názor . Jenže vy kteří furt hrajete Moderní hry . Tak ani neznáte a nevíte jak jsou ty staré dobré . Pak jen hodnotíte že ty moderní jsou nejlepší . Neříkám že nehraji moderní hry jako MW3 nebo třeba KZ3 ale neříkám že jsou lepší . Vy neumíte ocenit dílo ze starších dob , umíte ocenit jediné dílo a to moderní hry . Já oceňuji hlavně to že na tu dobu a na dnešní doby a grafiky to je furt jedna z nejlepších her . Podívej se třeba na CoD WaW , Na Farcry nemá , příběhy jsou u CoD upe stejné , 1 nebo 2 vojáčci . Hrál jsem DeadIsland a je to stašně přeplácaný . Nevíte kde co je , běží za vámi 100 zombíků .

Dete sami proti 100 zombíkům a nedostanete žádného NPC . Je to nereálné . UNCHARTED taky , není moc reálné že prostě jen tak jdu a najednou umím šplhat po všem . Nebolí mě ruce vysím si tam 1 hodinu v poho . Dříve byly hry jako FarCry alespoň na přemýšlení , a ne že tu máte vše zatarasené a vaše jediná možnost je jít dopředu . Nepřipadá vám divné že jdete a najednou , jen tak z ničeho nic tam najdete předmet který jen tak náhodou potřebujete . Neříkám že Borderlands je špatná hra , pár recenzí jsem viděl a hrál jsem DEMO ale prostě je to jen přeplácaná hra se spousty efektů .

popravde ja kdyz hral hry,tak jsi jeste nebyl na svete:) ano je to na pc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi myslel hrko :) preci jen dnesni generace pod pojmem duke nukem uz nevidi zlutovlaseho 2d panacka ci dnstuff :) hry maji toliko pokracovani, ze se vlastne vyviji s hraci.. takze nove generace poznavaji az pokracovani a k starym se kolikrate ani nedostanou

Já vím, to bylo jasné hned. Ale pokud někdo mluví o tom, jak jsou moderní hry špatné (což není pravda) a staré klasiky dobré, čekal bych, že aspoň ty lepší hry ze žánru znát bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se nedá asi srovnat.. jedna z her u které sem trávil nejvíce času je tetris, supaplex, mario (gameboy classic) a když vezmu třeba ty nové, tak si myslím, že takový uncharted, red dead redemption strčí far cry do kapsy.. ikdyž far cry sem taky hrával a do jisté míry mě bavil (neskutečná grafika v porovnání s jinými tituly té doby)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Far Cry byla svého času opravdu jedna z nejkrásnějších her, to je celkem bez debaty. Ale to už je dávno pryč, zrovna grafika je věc, která u FPS zastarává hodně rychle. Spousta her je aspoň na chvilku graficky nejlepší, než ji překoná nějaká jiná. A bohužel, Far Cry měl jen tu grafiku, po ostatních stránkách to zase taková pecka nebyla. Spíš průměr. Mnoho her bylo v té době (i dnes) lepších.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro mě nej fps AvP 1, nepřekonatelná atmosféra, když si teď vspomenu hned mi stojí chlupy na zádech

ja se na ferovku priznam, ze za marinaka sem si to fakt netroufal :D jedina za predatora, nebo za nesmyslnyho vetrelce.. atmoska super.. hodne sazim na colonial marines

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

danfri: pises ze chces dobre fps - tak si zahraj Golden Eye 64, co je jeden z otcov modernych strielaciek, ale v modernom meritku to uz nieje nijak vynimocna hra, pritom nam padali sanky z nej ked sme ju vtedy videli, ale pokial sa ti nepacia moderne strielacky, zahraj si Quake, MDK, Duke Nukem, AvP atd.

a z toho co si napisal o Borderlands sudim, ze si tu hru ani nevidel, nie to este hral - preplacane efekty? toto nieje COD/Battlefield, toto je unikatna FPS, ktora spaja zaner FPS s RPG vo velmi dobre namixovanom vyslednom produkte, aj ked to urcite nebude lepsie ako Far Cry :D ale asi neexistuje lepsia hra ako Far Cry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj,tak tady je moje sbírka

PS1 hry sbírám,PS3 to jsou pouze aktuální,pak tam mám Časopisy OPS od 35-40,43-70(poslední číslo),rád bych to dokoupil,tak kdyby náhodou někdo měl.Co se týče časopisů,ještě mám PLAY 5-13(poslední číslo),též bych rád dokoupil.

Mám 5 edicí

KZ3 Helghast Edition

Resistance 3 Survivor Edition

Far Cry 2 Collectors Edition

Metal Gear Solid HD Collection Limited Edition

Crysis 2 Nano Edition

Z PS1 her si nejvíce vážím Tombi 1,2,Skullmonkeys,MGS a Silent Hillu.Shánim Diablo

Pak tu mám bonusy z edicí na jedné fotce a na druhé batohy z Resistance a Crysis.

Tak se kochejte :) omlouvám se za kvalitu fotek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu