Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Danfri, z tebe my je smutno, nejdřív pokud si dobře pamatuju si psal jakou máš úžasnou sbírku her a takový věci,... 10 her = sbírka? Haha?! Děláš že jsi znalec her, říkáš že je Borderlands přeplácaný? Čím je sakra přeplácaný, koukni na CoD a pak řikej co je přeplácaný. Navíc, asi nejznámější česká hra společně z Mafia,... Flashpoint, a ty to neznáš? To byla hra kterou jsem jako 5 letý dítě hrál furt, achhhh ten map editor, to bylo best, zvlášt si dělat epické útoky a sledovat z povzdálí xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aktuálně 638 her :)

pekna sbirka,ale urcite mas stejny problem jako ja. Nevim kolik presne mam stovek her,ale mam ps3 mam v aktualnim byte, ps2 a pc hry u babicky a ps1 u rodicu. Mas nejakou vlastni mistnost,kde to muzes skladovat bez problemu aniz by to vadilo zene/pritelkyni? Ja se snazim v novem dome prosadit hernu,kde to vystavim,ale jsem zvedavy,jestli to projde i kdyz mam chapavou pritelkyni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Místo sběratelů her, sběratelé batohů :D Jinak má tady někdo tu Bioshock 2 CE? Předobjednával tady někdo AC3 Freedom Edici? Ta figurka vypadá hezky ale za tu cenu...8) Jsem taky zvědavej na Bioshock Infinite jestli bude nějaká sběratelka...

Platfus: Za koilk si jí koupil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AC3 Freedom už předobjednanou mám, kámoš mi prodá bonusy z Join or Die AC3 za rozdíl té edice a normální hry. Určitě bych koupil, ale Limited Edition neni taky k zahození. Je ale jen pro USA v gamestop. Freedom za to určitě stojí. Figurka parádní a steelbook taky cool.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu