Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

V současné době mám přesně 94 her pouze na ps3. Když si dáš tu práci a pohledáš pár desítek stránek v tematu dozadu, najdeš jich tam pár vyfocených. V dohledné době se budu zbavovat asi tří her. Pár dalších mi má v tomto týdnu přijít.

Jako slabší hry bych ve své sbírce (spíš kolekci) viděl ze svého pohledu Silent Hill Homecoming, BiA: HH, a nesedly mi ani Yakuza 3, Yakuza 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Podobně čichám k nově nakoupenému železnému materiálu... Mám rád vůni konzervačního oleje a čerstvého železa :)

No jasné :) jsou prostě vůně, na které se nezapomíná.. vůně kováren, slad z pivovaru, některé (ehm) bejvalky a tiskoviny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu fetišismu.. no já si například u nových her čichám k manuálům no.. :) to samé dělám u knížek :D a do mě bejci :D

Sem si myslel že sem sám :D dřív sem to dělal s novejma hracíma karta - Magic the Gathering, Pokémon, LotR (sakra to zní úchylně) a dneska se herníma manuálama. Až je mi smutno že spousta vydavatelů (EA :blejt:) od nich upustila aby ušetřili pár centů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem si myslel že sem sám :D dřív sem to dělal s novejma hracíma karta - Magic the Gathering, Pokémon, LotR (sakra to zní úchylně) a dneska se herníma manuálama. Až je mi smutno že spousta vydavatelů (EA :blejt:) od nich upustila aby ušetřili pár centů.

tohle je topic o sběratelství videoher, vy feťáci:). za chvíli tu budete psát o toluenu a chloroformu, ne?:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak tohle neni úplně o hrách ale s hrama to úzce souvisí. Neviděl někdo v ČR k mání Mass Effect novely v angličtině? V každym knihkupectví sice sou, ale bohužel přeložený... Hry kde si jazyk můžeš přepnout se do češtiny nepřekládaj, ale knížky kde to nejde jo :)

Asi se budu muset spolehnout na ebay, ale tam mě to paradoxně vyjde výrazně dráž než kdybych to koupil u nás v češtině.

Ja si vcera poridil Deus Ex augumented edition dost pekna limitka ale hra me absolutne nebere

Já sem se na tu hru jako fanoušek sci-fi a stealth těšil, ale sem na tom podobně. Zasek sem se někde na začátku a už sem na to půl roku nešáh...

tohle je topic o sběratelství videoher, vy feťáci:). za chvíli tu budete psát o toluenu a chloroformu, ne?:cheesygrin:

Byl sem zlitej jak prase, jinak bych to nikdy nenapsal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me Deus Ex bavil, bavil, bavil, bavil a pak najednou konec zabavy, nuda, uz sem nemel chut to zapnout. A hru sem prodal :/ Nevim proc. Dosel sem nekam za Montreal.

Jo mel jsem to podobne hru jsem si maximalne uzival a pak tesne pred koncem (vicemene posledni mise, ktera stala z prd) jsem s tim taky na delsi dobu seknul, ale nakonec jsem to dohral avubec nelituju, pro me to bylo vlastne prekvapeni roku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně DE ze začátku právě moc nebavil ale čím dýl jsem hrál tím to bylo lepší, každopádně na první díl to ani zdaleka nemá. Teď mám ale problém, dohrál jsem TLOZ Wind Waker a i když mně závěr úplně neuvěřitelným stylem s*al, tak mně nic jiného moc nebaví, ta hra byla tak super a komplexní, že mi zase bude tak měsíc, dva všechno připadat nehratelný :D Stejný jako po dohrání Skyward Swordu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně mně vytáčela část s hledáním Triforce, jinak super hra ale Skyward Sword je Skyward Sword :) Ale ať nejsem zase tak OT tak momentálně si dělám zálusk na něco podobnýho: http://www.ebay.co.uk/itm/Nintendo-ZELDA-GAME-and-WATCH-Original-Box-Superb-Condition-/200812168076?pt=UK_Collectables_Vintage_RL&hash=item2ec156838c to by byl super kousek do sbírky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu