Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Ten týpek přidal pár steelbooků na prodej.

SUPERMACY MMA G1

Batman Arkham City G1 (Catwooman)

Rage G1

Crysis 2 G1

Skyrim G1 (French version)

Saint Seiya G2

Fear 3 G1

Xenoblade Chronicles G1

Soul Calibur V G1

Zelda Skyward sword G1

SSX G1

NFS Shift 2 G1

Zase platí, že cenu pošlu jen vážným zájemcům. Byl bych rád, kdyby se našli 3 zájemci, abychom byli celkem 4.

Bude to pak levnější. Ostatní steelbooky najdete o pár příspěvků zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je v podstatě celá Hardened edice :D Nemáš náhodou obyč verzi MW2? Klidně bych vyměnil s tvým menším doplatkem :)
Jojo mám normál edici, a pokud máš hardened tak bych fakt rád vyměnil, záleží na tom co si představuješ pod menším doplatkem, napiš PM :) Edit: jo aha, ty máš vlastně PS3, tak to asi ne, já mam totiž xbox :D Takže bych fakt spíš koupil jen ten samotnej steel+artbook = bez hry.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Kdo má rád Assassiny a sběratelky tak si předobjednejte z czc.cz AC3 Freedom edici, je to tam nejlevnější a vyplatí se to, já si to taky předobjednal, bude to moje první sběratelka :D

zbytecna reklama, vetsina z nas sberatelu uz ma AC3 objednanou vice jak pul roku. Pro mne je osobne dulezite,abych tu hru mel na 100% nez aby byla o stovku levnejsi. Aliens a God of War ma taky dopredu objednane. Ohledne assassinu pokud vim,tak edice z figurkami byvaji casto limitovane,takze objednavat par dni pred vydanim je risk.

Dalsi vec: zbozi je na ceste na czc a dodani 9.11. u ostatnich dodavatelu je 30.10.2012. Takze ty usetris stovku a az budes tu hru mit,ja ji budu mit dokoncenou:)

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já objednal už v březnu freedomku u xzonu, za 2499 a před měsícem jsem to chtěl zrušit a objednat myslim u originálek, ale měl sem strach že na mě nevyjde, tak jistota je jistota, hold si těch 500 připlatim :( Platfus: AC 2 Black Edice, já mam figurku AC:B Ezia, AC:R Ezia a AC2 Ezia z White Edice, tihle všici jsou od jedné firmy a chybí mi už jen ta jak máš ty (vypadá úplně stejně jako ta má White Edtion jenom že černá). Hrozně ti závidim, v Evropě se jen tak nesežene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

headhot, czc odesílá 2.11, jestli jsi takový závislák že to dohraješ za týden tak budiž, já si klidně počkám.

ja sberatelsky hry vetsinou ani neotviram pokud nemusim. AC3 budu hrat mozna pristi rok. Ja se koukal, na czc kde psali,kdyz si to dnes objednas 9.11. to ma u sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak proč jsi psal že to už budeš mít i dohrané, dojde to 2.11, pišou to tam.

http://www.czc.cz/assassin-s-creed-iii-freedom-edition_2/109063/produkt kdyz kliknu na na cestě (kdy zboží dostanu?) tak se mi ukazou data az nekdy na konci listopadu, proto jsem to psal.

[TABLE]

[TR=class: odd]

[TD=class: text-left]Česká pošta - Do ruky [/TD]

[TD=class: text-right] 27.11. [/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: text-left] Česká pošta - Na Poštu [/TD]

[TD=class: text-right] 27.11. [/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: text-left] DPD se zavoláním po ČR [/TD]

[TD=class: text-right] 26.11. [/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: text-left] Kurýr po Praze [/TD]

[TD=class: text-right] 26.11. [/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: text-left] Kurýr po Praze - EXPRES [/TD]

[TD=class: text-right] 23.11. [/TD]

[/TR]

[TR=class: last]

[TD=class: text-left] Česká pošta na Slovensko [/TD]

[TD=class: text-right] 3.12. [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[TABLE]

[TR=class: odd]

[TD=class: text-left]Česká pošta - Do ruky [/TD]

[TD=class: text-right] 2.11. [/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: text-left] Česká pošta - Na Poštu [/TD]

[TD=class: text-right] 2.11. [/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: text-left] DPD se zavoláním po ČR [/TD]

[TD=class: text-right] 1.11. [/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: text-left] Kurýr po Praze [/TD]

[TD=class: text-right] 1.11. [/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: text-left] Kurýr po Praze - EXPRES [/TD]

[TD=class: text-right] 31.10. [/TD]

[/TR]

[TR=class: last]

[TD=class: text-left] Česká pošta na Slovensko [/TD]

[TD=class: text-right] 8.11. [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Stačí si neplést PC verzi z PS3 verzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi byl ten prcek v kostýmu Assassina? :)

S tim jablkem z ráje? Jo :D

BTW: mám objednáno: Freedom PC, JoD PC, Steelbook UK edici PS3 a sháním prachy na UBI a xzone PC xD

Platfus: AC 2 Black Edice, já mam figurku AC:B Ezia, AC:R Ezia a AC2 Ezia z White Edice, tihle všici jsou od jedné firmy a chybí mi už jen ta jak máš ty (vypadá úplně stejně jako ta má White Edtion jenom že černá). Hrozně ti závidim, v Evropě se jen tak nesežene.

Mě ACB Ezio a AC2 White Ezio chybí, ale toho white budu mít ke konci listopadu v Master Assassin Edici AC2 :)

Upraveno uživatelem Platfus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu