Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Ahoj, mohl by ses mi pls mrknout jak je zhruba (vím, že své edice neotevíráš ;) ) velká ta loot truhla? Popřípadě celé balení?

muzu ti popsat pouze tu cernou zapecetenou krabici ve ktere je truhla, tu jsem nevidel pouze na tube:) Je to cca 50 cm do delky a vyska velikost BD disku. O vikendu ti to vyfotim s nejakou edici,aby jsi mel prehled. Myslel jsem,ze je to vetsi,ale i tak to nezklamalo. Az budu prestehovany,tak si tuhle krabici urcite otevru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

muzu ti popsat pouze tu cernou zapecetenou krabici ve ktere je truhla, tu jsem nevidel pouze na tube:) Je to cca 50 cm do delky a vyska velikost BD disku. O vikendu ti to vyfotim s nejakou edici,aby jsi mel prehled. Myslel jsem,ze je to vetsi,ale i tak to nezklamalo. Az budu prestehovany,tak si tuhle krabici urcite otevru.

Fotky by byly výborné, mne jde hlavně o to, aby mne truhla rozměrově nezklamala jako třeba busta Duka z Balls of Steel edice. ideálně aby se do ní vešly alespoň dvě sedmičky slivovice jako do truhly z Uncharted3 :D

Snad ta cena na xzone do konce týdne vydrží, abych si ji stihl objednat, teď bývám bohužel až do večera v práci a nemám šanci stihnout moju poštu otevřenou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem si vyzvedl na poště Ultimate Loot Chest edici Borderlands 2 vyzvedl a kdybych nebyl velký fanoušek hry, asi bych si trošku nadával, proč jsem ji bral. Headhote, radím ti, aby jsi ji raději ani neotevíral :(

Mapa, steelbook, artbook a i různé doprovodné kartičky jsou na velice dobré úrovni. Btw. číslo mé edice je 12074. Ale truhla a její obsah je pro mne jedním slovem zklamání.

Truhla samotná je z tenšího plastu a při otevírání víka se sama od sebe celkem znatelně kroutí a znemožňuje ji použít i na něco jiného než jen ji prázdnou vystavit. Samozřejmě i její barvy jsou značně vybledlé a smrdí jako plastové hračky od vietnamských prodejců. Prostě vypadá jako aušuš.

Jako chytrý marketingový tah je u soupisu, co všechno edice obsahuje, i replika automatu na granáty. Nenechte se ale mýlit, jde pouze o kartonovou krabičku, kde je figurka Markuse. Navíc má krabička celou jednu stěnu průhlednou, takže po vytažení figurky jde vidět jednou stěnou hnědý karton stěny druhé. Takže na výstavku do poličky nepoužitelné.

Figurka Markuse je takový normální standart, jen mu nesmíte moc štouchat do hlavy, nebo se převrhne. Zkrátka jeho hlava je těžší než podstavec a proto občas přepadne na bok.

Pro mne osobně je sběratelka trošku zklamáním, čekal jsem hlavně o dost kvalitnější truhlu, naopak steelbook je jeden z nejhezčích, co jsem kdy viděl. Také artbook a textilní mapa zvyšuje v mých očích hodnotu sběratelky. Skoro trošku lituju, že jsem nepočkal a nekoupil si raději sběratelku nového Bioshocku.

Příští týden snad budu mít už trošku volnější, hodím sem nějaké její fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo tu má Freedom edici AC 3 na ps3? Jak vypadá? Líbí se vám? A co figurka? Teď jsem ji koupil a bojím se, že kvalita obsahu nebude dostatečná vůči ceně :D
Eh... mam 5 sošek ze série AC, a tahle je zaručeně nejkvalitnější a nejluxusnější, na PC/X360 a PS3 je samozřejmě edice Freedom a ostatní edice stejné, je to prostě luxus, mě stále 2.5k, ale klidně bych zrovna tuhle edici koupil za 3k.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu