Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Už mám si to zamlouval jeden kámoš a možná ještě jeden sběratel :) Aspoň to bude levnější :) Dyštak se ozvu. Ale záleží na co to budeš brát. Já sem PC only. Teda jak na co, ale tuhle chci určitě na PC.

tak pc je hlavne levnejsi, mne jde o bonusy,hra men tolik nezajima, protoze se da kdykoliv koupit levne a hlavne AC vychazi vzdy goty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud ta krabice bude stejne hnusna jako ta minula,tak at si ji nechaj.

ohledne THe Black Chest Edition,tak na uplay jeste neni na preorder. Dost mne zajima,jestli se da objednat z usa ci eu store,pripadne amazon uvidime.

[h=2][/h]

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No my tady z cz se do ubishopu nedostanem kvuli nejakemu region locku.

Sent from my P350 Cyanogenmod 7 using Tapatalk

nepouzivam ceskou ip,ale norskou. A ucet mam norsky a usa.

tak uplne uprava

http://shop.ubi.com/store/ubiemea/no_NO/pd/productID.277013600/sac.true

za 979norskych korun coz je asi 3400 kc

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám další fotky, jeden post je tu omezen na 10 fotek.

Jinak ta truhla je podle mne vážně aušus, třeba jen otevírání... Musíš zmáčknout to jakoby ozubené kolečko a měla by se uvlonit pojistka držící víko. Bohužel se neuvolní a musíš víko otevřít "nasilu" jeho potáhnutím nahoru.

post-35176-14687164411622_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedine dobre AC bolo to prve!!! Stefi to nechape. Ale teraz vazne - jedine dobre AC bolo skutocne to prve. Miesto toho aby v dvojke prekopali system, mali len pokracovat v nacatom. Sice odstranili v dvojke stereotyp, ktorym jednotka trpela, ale okrem toho odstranili vsetko caro z celej hry. Suboje sa stali az trapne jednoduchymi, v jednotke som musel casto utekat a skryvat, v dvojke Ezio dal dolu celu armadu bez toho aby ho co i len skrabli. Hrdinu vystriedal totalny mamlas a tak dalej. Zoznam by bol este dlhy...ach zlate AC1. Uz nikdy nezazijem ten skvely pocit ked som sa ucil lozit po stenach, ked som sa kochal nadhernym grafickym spracovanim atd. AC seria isla minimalne pre mna strmo z kopca. Pri dvojke naberala rychlost. Pri Brotherhood to uz bol volny pad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neduh jednicky byl takovy,ze byla moc roztahana a bylo az prilis veci co cloveka odvadela od hlavniho pribehu,takze casem zapomnel vlastne jaky byl jeho cil. Ja jsem se osobne dostal do faze,kdy jsem vyvrazdil mesta do posledniho zivacka a nehrozil mne zadny postih. Jako vetsina mych kamosu a znamych jsme skoncili nekde v pulce a tak nejak nebyl duvod se vracet. nejsem moc fanousek gta,tak proto mne to nebavilo.Druhy dil a brotherhood jsem hral jen kvuli platine. Zakonceni trilogie ezia,co na to rici. Ze by tragedie:) A AC3 bylo zajimave az do faze,kdy se z toho stalo Red Dead Redemption,akorat s idianem.

Jinak osobne bych byl rad,kdyby Desmond nebyl povinny, mohl si ho clovek zahrat jako bonus, protoze krome prvniho dilu je nonstop otravny.

A abych se vubec dostal duvodu,proc si kua AC kupuju,duvod je prosty maji nejlepsi collector´s edice vubec, hlavne ty co nejsou urceny pro nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu