Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Dnes jsem koukal na sběratelku SE Dead Island : Riptide , cena je výborná , už mám na ni našetřeno , moc se na ni těším , co na ni říkáte vy ?

stoji za prd, nejlepsi je verze na xbox s torsem tela,ale za 99 liber je i na mne moc. A je to xbox

http://www.amazon.co.uk/Dead-Island-Riptide-Zombie-Edition/dp/B00B1O0JJQ/ref=pd_sim_vg_h__7

Shanim collectors edici Injustice Gods Among Us. Na ceskych webech to nemohu najit. Neumite to nekdo sehnat?

promin,ale toto je amaterismus,shanet Collector´s edici chvili pred vydanim. Na jrc bylo moznost CE koupit cca 3 mesice, jako jedina firma v cr je shopna dodat vse bez ruseni objednavek. V tuto chvili ti zbyvaji dve moznosti, bud si koupit predrazenou na ebay nebo amazon

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00BB5H21I/ref=s9_simh_gw_p63_d21_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=0S3Z8ST1QJSK2XY2Y00C&pf_rd_t=101&pf_rd_p=358549767&pf_rd_i=468294

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2headhot: Mas pravdu, ze mi ujel vlak a ted me to mrzi. Normalne colectorky v celku ignoruji (treba colectorka ME3 od EA, me vazne nenadchla), ale jako komixoveho fanouska me ta pro Injustice vazne nadchla, skoda.

Kazdooadne diky za odpoved.

urcite te zajima hlavne ta figurka,ze? Kdyz se nekde objevi dam ti info. Problem u her od Eda Boona,je ten,ze ps3 verze v cr vychazi ve velice omezenem poctu. stejny problem byl s Mortal Kombat a tedka s Injustice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu někdo, kdo má Batman: Arkham City CE, Hitman Absolution: Deluxe PE, Far Cry 3: Insane E., Final Fantasy XIII-2 Crystal Edition, Resistance 3: Survivor E. a Max Payne 3 CE? Mohli by jste mi v rychlosti říct jak na tom jsou? Kterou z nich se vyplatí koupit a kterou ne? Jak jsou na tom figurky? Díky :)

Jenom takovej dodatek, sběratelku LOTR: WITN asi nemá vůbec nikdo co? :D

Upraveno uživatelem StefiCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, tak díky, jinak toho Lotra nemáte nikdo? Chci vzít toho Batmana, možná FC3 ale to spíš, že jsem natěšenej na hru :) Resistance se ti podle všeho líbila ale mně přijde, že tam není žádnej zajímavej obsah.

Lotr se da koupit na originalky,ale je tam pouze zajimavy ten troll. Ten FC3 toho moc nenabizi bohuzel,mne osobne to nezaujalo a ohledne resistance 3 ta tam mela obsahu fakt hodne. Staci zadat na youtube hru a unboxing a vis do ceho jdes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozřejmně, Lotra bych chtěl kvůli tomu trollovi a protože jsem mega-fan :D O kvalitách hry nepochybuju... pravděpodobně žádné nebudou. Far Cry 3 mi sběratelka taky nepřijde nic extra ale hra by měla být podle všeho super tak bych to mohl zkusit :) Resistance má hodně obsahu, to vím, jen se mi zdá, že nic zajímavého ale tak jestli doporučuješ tak asi vezmu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak retron už fičí hodně dlouho, 5ka je jen další revize, pochybuju, že se k nám dostane, ani jeden předchůdce se tu neobjevil. Jako dávám přednost mít doma origo konzole ale zase je tohle šetrnější k místu a nemusím řešit hromadu redukcí a rozdvojek, takže možná někdy dokoupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu