Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Před 14ti dny vyprodáno a na dotaz, že pokud lidi nezruší objednávky nebo jim cenega nezašle víc kusů než bylo nahlášeno, tak nebudou. Ale tohle jsem měl i s Killzone 3 sběratelkou, kdy jsem pak šel přímo do obchodu a tam byla na skříni, ale na webu měli, že nelze již zakoupit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před 14ti dny vyprodáno a na dotaz, že pokud lidi nezruší objednávky nebo jim cenega nezašle víc kusů než bylo nahlášeno, tak nebudou. Ale tohle jsem měl i s Killzone 3 sběratelkou, kdy jsem pak šel přímo do obchodu a tam byla na skříni, ale na webu měli, že nelze již zakoupit :)

jrc uz vetsinu sberatelek ma pres UK store. Vsechny collector´s co mam od nich jako GOW,MG:R atd jsou vzdy only for UK. Save je proto naprosto jiny, od cenegy je vzdy EU napis. JRC v techto ohledech patri mezi nejlepsi dodavatele. Casto tam jsou collector´s edice vystavene jeden (1-2 ks mozne koupit) den,takze o tom dav ovci nastesti nevi.

V UK je stale dostupna,takze je zde velka moznost,ze tuto edici budete moc mit.

jinak dalsi super shop sidlici na slovensku supergamer.cz taky sezene uplne vsechno,co se da koupit v UK,USA ,ale musite si casto priplatit. Ale postovne je vzdy levnejsi nez s usa:)

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale chtěl :D Měl sem to objednaný od kámošky už předtim, ale potřeboval sem počkat na prachy :D Byl sem prodat 3x uplně nový zabalený AC3 a voni mi řekli, že mi za jednu daj max 250, že sou prej hodný, že to prej neni vůbec zabalený...zeptal sem se co je správně zabalený (AC3 je továrně zasvařený) a oni prej nějakej igelitán omotanej okolo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu