Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Konečně jsem měl trošku času a nafotil vám sběratelku Dead Island Riptide.

Potěšila do češtiny lokalizovaná krabice i Návod jak přežít. Bonusové věci byly v krabici "zabalené" v kartonových ústřižcích a byly od nich i trošku špinavé.

Zapalovač je ocelový, kvalitní benzinový se škrkacími kameny. LED baterka je na mou tlapu trošku malá, ale má ocelové tělo a velmi dobrou svítivost. Je na tři AAA baterie.

Karta přežití má velikost jako kreditka a je z nerezové oceli. Kromě různých prkotinek má ostrou čepel a také malou pilku.

Zato "ručník" je tak trošku podvod. Je to prakticky jen papírová huspenina, která se po odstranění folie rozpadne. Takže pozor, "ručník" neotevírat.

Za tu cenu (tuším něco kolem 1.300,-) se jedná o povedenou edici, hlavně díky kvalitní baterce a zapalovači. Naopak "ručník" je naprosto zbytečný.

Teď k další věci. Mám na prodej/výměnu za starší ps3 hry pár steelbooků. Jedná se o steelbooky Crysis3, Tomb Raider (velikost ps3 krabičky) a Bioshock Infinite (o něco větší než ps3 krabka). Pokud má někdo zájem, napište pmku a domluvíme se ;)

post-35176-14687165530553_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není ten ručník do vody ?

Absolutně ne, je vidět na čtvrté fotce v krabici na těch kartonových ústřižcích. Kdyby se dal do vody, určitě by se rozpadl.

Jinak zatím jsou všechny steelbooky zamluvené borcem, co napsal nejdřív. Pokud by to s ním nevyšlo, budu odpovídat na pmka podle toho, v kolik hodin mi přišly (dřívější mají přednost)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

je pouzita,kod byli pouzity,ale ty mam. Jinak skoro netknute,asi od nejakeho sberatele,kteremu to asi nekdo prodal. Jinak pro mne je to nejlepsi AC edice. V tuto chvili vlastnim vsechny edice co jsem chtel. Kdybych to vzal podle cen na ebay za ktere se to prodalo,tak okolo 150 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu