Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Downgrade


pery

Recommended Posts

Ahoj chystám se koupit nové PS3 slim 350GB z alzy a chtěl prý je v něm OFW 3.70+ takže nepujde CFW chtěl jsem se zeptat zda je možná Downgrade jako tomu bylo u PSP nebo zda mám být jednou v životě poctivý :D Předem díky za odpověď a pokud už to tu někdě padlo tak mě nekamenujte páč jsem pročetl skorou celou sekci o Jailbreak,ale nebyla tam ani zmíňka o tom zda Downgrade jde či ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK Děkuju ono stejnak když člověk hledá tak i ty novější tituly her se dají najít docela levně :-) a těch pět kroků do obchodu je jako čekání na stažení linků hry ze serveru takže počkám. Ještě se zeptám pracuje někdo na prolomení jak píše Nemec30 že je naděje nového CFW ? Kde mám popřípadě číst ? Jsem doteď pouze majitel PSP fat a pro to my stačilo tohle forum, ale jak tak koukám PS3 bude uplně jiná zábava :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak všechny novinky jsou tady http://www.ps3hax.net/ a http://psx-scene.com/. Myslim že pokud má opravdu dešifrovaný lv0 pro 3.73 tak by mohl být CFW brzo jenže jak píše... nikomu neřekne jak to udělal a dává hádanky a nápovědy:D(ale myslim že se mu dá docela veřit, už když se mluvilo hodně o QA flagu konzole tak to bylo to samý).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt díky a když už jsem u těch otázek jak je to s PS3 a filmy ? Musí se konvertovat vše jako tomu je u PSP nebo jde jen u filmy které mají přiložené titulky a ty se musí a na ty se musí použít konvertor ? A ještě mě napadlo připojím PS3 ke starší televizi která má jen podporu scart nebo sinch ? Máme si ce doma TV která má HDMI a plně popdporuje HD, ale bohužel jí více využívají rodiče v obývaku. Takže jestli aspoň mužu dočasně používat starší TV v pokoji dokud si nepořídím po vánocích monitor. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

scartem v pohodě připojíš, pořád se dodává stejnej kabel jako ten co byl u PS1:D, HD filmy z *.mkv musíš konvertovat vždycky, ale jinak AVI to bere v pohodě, občas je problem ale jen málokdy. No a pak titulky u filmu musí být v hardsubu takže většinou musíš konvertovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak musíš sehnat nějakej flasher... E3 Flasher(myslim že ten se nemusí pájet) a Progskeet(ten se 100% pájí) a pak ne natu najdeš návod a podle něj so zapojíš, uděláš dump 3.7x, podle něj upravíš downgrade.bin v hexu naflashuješ downgrade, a uděláš pár posledních úprav. Hlavní problém je(když někdo všechno ostatní umí) sehnat ten E3 Flasher nebo Progskeet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
tak musíš sehnat nějakej flasher... E3 Flasher(myslim že ten se nemusí pájet) a Progskeet(ten se 100% pájí) a pak ne natu najdeš návod a podle něj so zapojíš, uděláš dump 3.7x, podle něj upravíš downgrade.bin v hexu naflashuješ downgrade, a uděláš pár posledních úprav. Hlavní problém je(když někdo všechno ostatní umí) sehnat ten E3 Flasher nebo Progskeet.
už i v tomhle topiku jsem to psal omg.

ještě můžeš zkusit(na vlastní riziko) JFW DH 3.56MA CFW(ano ten funguje na OFW 3.56, nebo měl by, sám jsem ho nezkoušel a ani zkoušet nebudu)http://www.ps3news.com/ps3-cfw-mfw/jfw-dh-3-56-ma-ps3-cfw-installation-tutorial-by-demonhades/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už i v tomhle topiku jsem to psal omg.

ještě můžeš zkusit(na vlastní riziko) JFW DH 3.56MA CFW(ano ten funguje na OFW 3.56, nebo měl by, sám jsem ho nezkoušel a ani zkoušet nebudu)http://www.ps3news.com/ps3-cfw-mfw/jfw-dh-3-56-ma-ps3-cfw-installation-tutorial-by-demonhades/

Nenaděláš nic když někdo neumí číst nebo je línej překliknout o stránku vedle :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu