Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na více disků


macros

Recommended Posts

Požadavky:

1). JTAGED XBOX 360

2) Dashlaunch 2,20 nebo vyšší;. 2,25 je vysoce doporučeno a ceně

3). SWAP.XEX

4). MULTI.INI

5). Freestyle Dashboard,

Zahrnul jsem screen shot z MULTI.INI

post-14864-14687158495035_thumb.jpg

Krok 1:

upravit MULTI.INI

zadejte cesty k hrám

Ujistěte se, že používate jen málá písmena jména / adresáře

Pokud hry jsou na USB použijte, USB: \ Games \ hry název složky \

Pokud hry jsou (Xbox) Pevný disk pak použít, HDD: \ Games \ hry název složky \

Pokud je vaše hra v GOD použít, HDD: \ Content \ 0000000000000000 \ 454108DF \ 00007000 \ B8605B3BAFB748ACD08A (<-To je jen příklad nahradí 454108DF \ 00007000 \ B8605B3BAFB748ACD08A s vlastní složky kontejneru Bůh jméno)

DŮLEŽITÉ !!!!!

Nedávejte lomítko \ na konci hry,která je v GOD

Jakmile máte MULTI.INI soubor upravený, nahrajte ho do kořenového adresáře na (Xbox) Pevný disk

Krok 2:

Přidat / copy SWAP.XEX do kořenového adresáře USB / HDD pevného disku (tam, kde nikdy jste se rozhodli pro instalaci / run Freestyle Dashboard From)

POZOR mě osobně swap z xboxového HDD nefungoval musel jsem swap vložit na root flashky

takže když chci hrát hru s více disky musím vložit flashku před zapnutím xboxu ..multi.ini mám jak na hdd tak na flashce

Ujistěte se, že dáte swap.xex v kořenovém adresáři na pevném disku / USB, který jste nainstalovali do FSD, tj. v hlavním adresáři,

NEDĚLEJTE TOto :

[Pluginy]

plugin1 = HDD: \ Content \ 0000000000000000 \ Freestyle \ Plugins \ swap.xex

Mělo by to vypadat asi takto:

[Pluginy]

plugin1 = HDD: \ swap.xex

nebo

[Pluginy]

plugin1 = USB: \ swap.xex

Zde je příklad mého launch.ini:

[QuickLaunchButtons]

BUT_X = USB: \ Freestyle2 \ FreestyleDash.xex

Výchozí = USB: \ Freestyle2 \ FreestyleDash.xex

[settings]

nxemini = true

pingpatch = true

contpatch = true

fatalfreeze = true

dvdexitdash = false

xblaexitdash = false

regionspoof = true

fatalreboot = false

debugout = false

liveblock = true

Livestrong = true

noupdater = false

exchandler = true

[Pluginy]

plugin1 = USB: \ swap.xex

A zde je příklad mého multi.ini:

, Což ini má stejná pravidla jako launch.ini a musí být umístěn v kořenovém adresáři zařízení

, Cesty jsou stanoveny stejným způsobem (USB / HDD / etc), viz pomlčka startu vzorku ini pro více informací

, Hlava ID slouží k ini kategorii (lze nalézt v FSD s xextool, název složky postavený iso2god/nxe instalace)

, Používejte pouze číslice a malá písmena zde

, Pouze disky jsou uvedeny ve správném titleid kategorie bude zpracován z této ini

, Cesty k Bohu hry musí směřovat na deskriptor kořene CON, a neskončí v \

, Příklad: DISK2 = HDD: \ Content \ 0000000000000000 \ 454108DF \ 00007000 \ B8605B3BAFB748ACD08A

[454108df]

disk1 = USB: \ Games \ Dead Space 2 Disc 1 \

DISK2 = USB: \ Games \ Dead Space 2 Disc 2 \

[535107e4]

disk1 = USB: \ Games \ Final Fantasy XIII Disc 1 \

DISK2 = USB: \ Games \ Final Fantasy XIII Disc 2 \

Disk3 = USB: \ Games \ Final Fantasy XIII Disc 3 \

[454108ce]

disk1 = USB: \ Games \ Mass Effect 2 Disc 1 \

DISK2 = USB: \ Games \ Mass Effect 2 Disc 2 \

[5454086c]

disk1 = USB: \ Games \ l.a. Noire \

DISK2 = USB: \ Games \ l.a. Noire Disc 2 \

Disk3 = USB: \ Games \ l.a. Noire Disc 3 \

[425307ec]

disk1 = USB: \ Games \ Rage Disk 1 USB \

DISK2 = USB: \ Games \ Rage Disc 2 USB \

Disk3 = USB: \ Games \ Rage Disc 3 multiplayer USB \

[45410950]

disk1 = HDD: \ Games \ Battlefield Bad Company 3 Disc 1 \

DISK2 = HDD: \ Games \ Battlefield Bad Company 3 Disc 2 \

Přebráno z xbox360iso

Nemám RGH ,ale pokud je tam fsd tak by to mělo být stejné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tady mas original:

Ok, so yes I know this has been covered before, but it seems a lot of "NEW" people are having issues with Multi Disc games.

So here is my tutorial on how to solve it, this works 110% if you follow my instructions to the T.

This Mod covers:

Dead Space 2, Rage, Battlefield 3, Final Fantasy XIII, Mass Effect 2, LA Noire, Blue Dragon, Star Ocean and all other multi disc games that I currently cant think of off the top of my head right now. Just add them to the MULTI.INI

Requirements:

1.) JTAGED XBOX 360

2.) Dashlaunch 2.20 or higher; 2.25 is Highly Recommended & Included

3.) SWAP.XEX

4.) MULTI.INI

All the above files can be found here excluding the JTAGED XBOX 360, You are on your own with obtaining that prerequisite ;)

You will also need 5.) Freestyle Dashboard which can be found here

I have included a screen shot of MULTI.INI and a sample in the RAR as well as the screen shot below.

multi.jpg

Step 1:

edit the MULTI.INI with "your" games.

make sure you use all lower case names /directories

You can get the GAME ID -> [535107e4] for your games here

If your games are on a USB Drive then use; usb:\games\game folder name\

If your games are on the Internal (XBOX) Hard Drive then use; hdd:\games\game folder name\

If your game is a GOD container use; Hdd:\Content\0000000000000000\454108DF\00007000\B8605B3BAFB748ACD08A (< -This is only an Example replace 454108DF\00007000\B8605B3BAFB748ACD08A with your proper GOD container folder name)

IMPORTANT!!!!!

Do not put a \ at the end of the GOD container games like you did for the USB and HDD paths above, if you do THEY WILL NOT WORK !!!

Once you have your MULTI.INI file edited, upload/copy it to the root of your Internal (XBOX) Hard Drive

Step 2:

Upload/copy the SWAP.XEX into the root of your USB/HDD hard Drive (where ever you decided to install/run Freestyle Dashboard From)

Step 3: Install Freestyle Dashboard (I am not going to go into that, there are many guides found here (Click The Link) on how to do that, search the forums or Google it)

Step 4: Install/Re-Install Dashlaunch (I am not going to go into that either, there are many guides found here (Click The Link) on how to do that, search the forums or Google it)

Congratulations! You Are Finished!!!!!

That's it, now any games that are Multi Disc games will automatically switch to the next disc when prompted or switch to the proper disc if loaded from the wrong disc.

"Help Me, Its Not working for Game XXXXXXX, or game XXXXXXX!!"

as stated in the tutorial YOU MUST RENAME the game names in the MULT.INI to match "YOUR GAME FOLDERS", if you leave the .ini file the way it is, it will not work unless of course you named your game folders EXACTLY the way I did.

And to make this crystal clear, I named my Dead Space 2 Game folders "dead space 2 disc 1" & "dead space 2 disc 2" if you did not name it exactly the same as I did and you did not modify the MULTI.INI to reflect your folder naming then it will not work, so either change the name in the MULTI.INI to match you game folder or RENAME your game folders to match what the MULTI.INI says.

6 of 1, 1/2 dozen of another.......

Also all game folder names and id's in your MULTI.INI must be in lower case.

"Help Me its not working at all!!"

Make sure you put the swap.xex in the root of the HDD/USB that you installed FSD to, IE in the main directory,

DO NOT DO THIS:

[Plugins]

plugin1 = Hdd:\Content\0000000000000000\Freestyle\Plugins\swap.xex

it should look like this:

[Plugins]

plugin1 = hdd:\swap.xex

or

[Plugins]

plugin1 = usb:\swap.xex

here is an example of my launch.ini:

[QuickLaunchButtons]

BUT_X = Usb:\Freestyle2\FreestyleDash.xex

Default = Usb:\Freestyle2\FreestyleDash.xex

[settings]

nxemini = true

pingpatch = true

contpatch = true

fatalfreeze = true

dvdexitdash = false

xblaexitdash = false

regionspoof = true

fatalreboot = false

debugout = false

liveblock = true

livestrong = true

noupdater = false

exchandler = true

[Plugins]

plugin1 = Usb:\swap.xex

and here is an example of my multi.ini:

; this ini has the same rules as launch.ini and must be placed on the root of a device

; paths are determined the same way (usb/Hdd/etc) see dash launch sample ini for more info

; title ID is used for ini category (can be found in fsd, with xextool, the folder name built by iso2god/nxe install)

; use only numbers and small letters here

; only disks listed in the correct titleid category will be parsed from this ini

; paths for GOD games must point at the root CON descriptor, and NOT end in a \

; Example: disk2 = Hdd:\Content\0000000000000000\454108DF\00007000\B8605B3BAFB748ACD08A

[454108df]

disk1 = usb:\games\dead space 2 disc 1\

disk2 = usb:\games\dead space 2 disc 2\

[4b4e0809]

disk1 = usb:\games\castlevania - lords of shadow disc 1\

disk2 = usb:\games\castlevania - lords of shadow disc 2\

[535107e4]

disk1 = usb:\games\final fantasy xiii disc 1\

disk2 = usb:\games\final fantasy xiii disc 2\

disk3 = usb:\games\final fantasy xiii disc 3\

[454108ce]

disk1 = usb:\games\mass effect 2 disc 1\

disk2 = usb:\games\mass effect 2 disc 2\

[5454086c]

disk1 = usb:\games\l.a. noire\

disk2 = usb:\games\l.a. noire disc 2\

disk3 = usb:\games\l.a. noire disc 3\

[425307ec]

disk1 = usb:\games\rage disc 1 usb\

disk2 = usb:\games\rage disc 2 usb\

disk3 = usb:\games\rage disc 3 multiplayer usb\

[45410950]

disk1 = hdd:\games\battlefield bad company 3 disc 1\

disk2 = hdd:\games\battlefield bad company 3 disc 2\

Good Luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

U nove verze FSD staci mit pojmenovy adresar Disc #cislo disku:

Napr.:

usb:/hry/rage - disc 1/

usb:/hry/rage - disc 2/

Alespon to jsem se docetl na jejich foru a sam odzkousel prave na RAGE u sebe. V multi.ini nemam nic nastavene.

Je fakt, ze swap.xex jsem nemazal. Zkuste to nekdo taky, co mate aktualizovany FSD na posledni verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nainstaloval nový FSD s podporou swapování a u forzy 4 je to k ničemu, takže pokud chce někdo radu jak na forzu 4 bez potřeby FSD, tedy pouze s XeX menu tak je to následovně: hra je extrahovaná image browserem, na druhém dvd je složka content, takže složku dát kopírovat na interní hdd1: xboxu. Tady se taky nachází složka content takže při vložení to napíše hlášku jestli se to má přepsat - ano. a hotovo, teď stačí pustit v XeX menu forza dvd 1 a v menu zmizí možnost nainstalovat disk 2 a funguje to. stejným způsobem se do hry dávají i dlc, akorát s tím rozdílem že stažené dlc je ve složce která se jmenuje jako kod hry, takže tato složka se musí nakopírovat do hdd1: content/0000000000000000 a tam se bude nacházet stejně pojmenovaná složka takže opět potvrdit přepsání a dlc funguje. Není potřeba vůbec FSD. Já mám Flacona RGH bez flashe pokud by to někdo chtěl vědět.

Jinak počítám, že tento postup jak na instalaci dalších disků, tak na instalaci dlc bude fungovat u všech ostatních her, ale jetopouze má doměnka, každopádně u forzy 4 to z vlastní zkušenosti funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak počítám, že tento postup jak na instalaci dalších disků, tak na instalaci dlc bude fungovat u všech ostatních her, ale jetopouze má doměnka, každopádně u forzy 4 to z vlastní zkušenosti funguje.

Tak takto ti budou fungovat jen DLC jelikoz 2DVD u Forza 4 je v podstate DLC a nic jineho. Jine hry to maji s dalsima diskama jinak. Musel se pouzit swap a pak to slapalo take.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
mam to takhle spravne ? jedna se o hru Forza 4

[ATTACH=CONFIG]15489[/ATTACH]

Takhle ti to nepůjde, logicky to je dobře, ale druhé DVD Forzy je DLC, není to klasický spustitelný disk.První DVD nech jak je, druhé rozbal xbox image browserem a co je v Content zkopíruj do Content na interním HDD do \Content\0000000000000000\4D530910\00000002\ Složky Media ani $systemupdate kopírovat nemusíš.Pak už to jen spustíš a z hlavního menu Forzy 4 ti zmizí ta volba nainstalovat disk 2 čimž vidíš, že už ho chápe jako nainstalovaný a máš to dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle ti to nepůjde, logicky to je dobře, ale druhé DVD Forzy je DLC, není to klasický spustitelný disk.První DVD nech jak je, druhé rozbal xbox image browserem a co je v Content zkopíruj do Content na interním HDD do \Content\0000000000000000\4D530910\00000002\ Složky Media ani $systemupdate kopírovat nemusíš.Pak už to jen spustíš a z hlavního menu Forzy 4 ti zmizí ta volba nainstalovat disk 2 čimž vidíš, že už ho chápe jako nainstalovaný a máš to dobře.

A stahl jsem si jeste BF 3 u toho je to stejne taky jen ten content nebo cele ?

Udelal jsem obe DVD pres isogood upravil multi.ini ale v menu se mi to pta jestli chci nainstalovat HD obsah dam ne a hra normalne bezi ale HD obsah tam asi neni ne pls poradte.

EDIT

A hra mi jde spustit pres obe DVD ale kdyz to spoustim pres prvni tak nemohu hrat kampan pise at vlozim dvd s kampani.A kdyz to zapnu pres druhe DVD tak odkliknu instalaci HD obsahu a hra normal bezi tak nevim jestli je tam ten obsah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A stahl jsem si jeste BF 3 u toho je to stejne taky jen ten content nebo cele ?

Udelal jsem obe DVD pres isogood upravil multi.ini ale v menu se mi to pta jestli chci nainstalovat HD obsah dam ne a hra normalne bezi ale HD obsah tam asi neni ne pls poradte.

EDIT

A hra mi jde spustit pres obe DVD ale kdyz to spoustim pres prvni tak nemohu hrat kampan pise at vlozim dvd s kampani.A kdyz to zapnu pres druhe DVD tak odkliknu instalaci HD obsahu a hra normal bezi tak nevim jestli je tam ten obsah.

Pokud si pomatuju dobře, tak u BF3 je to obráceně, tj musí se vyextrahovat to první DVD stejně jako to druhé u Forzy (a nahrát do Content).Spouští se pak to druhé normálně v GOD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit, když jsem udělal všechno podle tohoto navodu tak mi to nefunguje. Když pustim BF3 tak to chce cd s SP a pak MP, ten mutli.in mám takhle

[425307ec]

disk1 = usb0:\GAMES\Rage Disc 1 USB\

disk2 = usb0:\GAMES\Rage Disc 2 USB\

[45410950]

disk1 = usb0:\GAMES\Battlefield 3 Disc 1\

disk2 = usb0:\GAMES\Battlefield 3 Disc 2\

multi a swap mám na flešce a do launch.in jsem dal ten plugin a mám jenom externí hdd.

Neví někdo co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestliže máš flešku , tak ta je Usb0 . Jestliže hry máš na externím HDD ,tak multi ini by měl být asi takto :

[425307ec]

disk1 = Usb1:\GAMES\Rage Disc 1\

disk2 = Usb1:\GAMES\Rage Disc 2\

[45410950]

disk1 = Usb1:\GAMES\Battlefield 3 Disc 1\

disk2 = Usb1:\GAMES\Battlefield 3 Disc 2\

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Takhle ti to nepůjde, logicky to je dobře, ale druhé DVD Forzy je DLC, není to klasický spustitelný disk.První DVD nech jak je, druhé rozbal xbox image browserem a co je v Content zkopíruj do Content na interním HDD do \Content\0000000000000000\4D530910\00000002\ Složky Media ani $systemupdate kopírovat nemusíš.Pak už to jen spustíš a z hlavního menu Forzy 4 ti zmizí ta volba nainstalovat disk 2 čimž vidíš, že už ho chápe jako nainstalovaný a máš to dobře.

[TABLE=class: tborder, width: 100%, align: center]

[TR]

[TD=class: alt1, bgcolor: #F5F6F5]HDD\content\0000000000000000\4D530910\00000002\

HDD\content\0000000000000000\4D530910\00007000\[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Media ani $systemupdate jsem nekopírovala.

Takhle to mám já, ale nezdá se mi to správně. V games se mi ukazuje název Forza 4 disk 1 a nenašla jsem tam modrého MINI S, kterej se mi zobrazoval, že je na druhem dvd.

Není potřeba hru dříve spustit a pak tam vlozit az ten druhý disk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu