Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty - Black Ops na PSN (3/5)


andre.11

Recommended Posts

Je na store...cena 1570,- to je 314,- na jednoho...to už asi nestihnem co? Nebo jo? 5 lidí...stačí mi potvrzení z banky o zadání transakce(každá banka to má) a odpoledne kupuju a stahujem

1- andre.11

2- LolMan

3- Navrc

4-

5-

Jedu teď do 12h pryč..pokud do té doby bude 5 lidí...tak rozešlu info a rozjedem to:) ...není dnes doufám žádný plánovaný výpadek PSN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uaaaa...problém....mám nastaveny "Limit pro platby na Internetu 1 000.00 CZK / 1 den" od doby co byl problém u Sony s odcizenými daty na PSN...ale což by nebyl zas takový problém páč když jsem kupoval FIFA12 tak jsem jen zavolal na online banking a limit mi hned byl změněn na 2000,- na dobu 48h...a okamžitě...ALE paní mi řekla že změna proběhne od 18.11...0:00h páč je státní svátek dnes...kuwa takže jsem v pasti....mohl by to koupit někdo z vás??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu