Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odpojte si flashnutú konzolu z Xbox Live!


Sterner Regnix

Recommended Posts

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pořád jsem to nějak nepochopil,když budu mít flashnutý xbox,ale nebudu mít účet na xbox live,tak mě přece nemůže MS bez internetu zablokovat xbox,nebo ano?

jednu dobu se mluvilo o to, že bys mohl vyfasovat offline ban, který by ti znemožnil další aktualizace dashe, což by znamenalo konec novým hrám. to je asi tak jediný způsob, jakým by se mohl MS bránit proti offline pirátům. když si vezmu, že to mohl udělat už hoooodně dávno a pořád nic, nemyslím si, že by to bylo reálné. avšak né realizovatelné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podlě mě jakmile ti xval ukáže flag, tak je zaznamenaný online...takže by ses musel "hacknout do microsoftu" abys ho u nich smazal...ale možná se mýlím :)...hdd unban sice byl ale ban na konzoli ti zůstal stejně

Dovoluji si nesouhlasit, kontrola (jakákoliv třeba AP 25 Challenge) probíhá při spuštění hry v xboxu. Když jsem byl v tu dobu offline, kontrola proběhla a byla neuspěšná xbox se označil (flagnul), ale jelikož jsem nešel potom na live (online), tak těžko může MS vědět o flagu. Teď je otázka jak flag z konzole dostat ven. To je dotaz na flashery, máte s tím zkušenosti, rýsuje se něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Dussanek, xval logicky ukazuje pouze offline flag, pro zjištění online flagu by bylo potřeba už to zmíněné hacknutí do databáze microsoftu.

Unflag existuje, někdo kdo to dělá třeba napíše víc. Ale samozřejmě jde aplikovat jen na offline flag, jak se jedná o online flag tak nic nepomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od DB 12625 není unflag konzole možný způsobem, jakým to šlo do té doby (do DB 12625). Jediný možný způsob v tuto chvíli je RGH.

Tak to asi bude otazka casu jestli se prijde na nejaky elegantni zpusob unflagu konzole. Myslim si, ze na to bude i tlak, protoze lidi, kteri skoncili s offline flagem a MS o nich jeste nevi je urcite vic a budou se chtit dostat zpatky na live. Ted je jasne, ze se bude resit LT3.0, ale potom se na neco treba prijde. RGH je dost brutalni zpusob, ktery stejne k live nepomuze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi bude otazka casu jestli se prijde na nejaky elegantni zpusob unflagu konzole. Myslim si, ze na to bude i tlak, protoze lidi, kteri skoncili s offline flagem a MS o nich jeste nevi je urcite vic a budou se chtit dostat zpatky na live. Ted je jasne, ze se bude resit LT3.0, ale potom se na neco treba prijde. RGH je dost brutalni zpusob, ktery stejne k live nepomuze...

ja zastavam nazor, ze lidi s flashem by nemeli pocitat s pristupem na live. Kdo chce live, at hraje bez flashe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja na live chodil vlastne jen se podivat na videa, stahnout dema, online nehraju, ani na to neni cas, takze jsem offline uzivatel. Vlastne jsem to vyuzival pro aktualizaci data a casu v xku, protoze ho zrouta vypinam komplet ze zasuvky. Takze tyhle vyhody ozelim:-D

na to zabudni, si ONLINE uzivatel... offline budes ak tam kabel nikdy nepichnes

vid ako som pisal par stran dozadu ze to nema vplyv ci hras online alebo offline

to riesenie s TU sa mi mimochodom vobec nepaci, musite byt fakt zavislaci aby ste to takto riesili ... kebyze ja dostanem flag, nikdy tam nepichnem uz ziadnu inu ap25/xgd3 hru a ziadne TU pokial nevyjde LT 3.0 (aby to vyzeralo ze 1 hra zblbla a ostatne su ok)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje někomu Fable III? (Myslím po silent update) Zkoušel jsem už asi 10x vymazat cache a dát tam flashku s update hry přesně podle návodu a pořád to hlásí stejnou chybu.

Všechny XGD2 AP25 hry přes Title Update nefungují. Nemá to zkoušet, jedině počkat na LT+3.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No od silent update jsem na live nebyl, takze mi podle tebe take "blbla" jedna hra... Jinak at si to kazdy resi jak uzna za vhodne, pokud chce hrat a TU mu to umozni, tak proc ne a zavislak to byt nemusi. Ja osobne mam obdobi, kdy xko nezapnu treba dva mesice, a pak jsem zase nekdy schopnej hrat cely tyden kazdy den 2-3 hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska sem chtěl zkusit mw3 přes live ktery mi neslo puvodne ani spustit (je to jedina hra ktery se to u me tykalo, jeste skyrim ale ten nehraju) , tak sem se pripojil na live a ze si zahraju ale pri spusteni chce stahnout nainstalovat a stahnout update ta hra, tak sem ho radsi nestahoval protoze nevim co by se stalo, ale bez toho zase multiplayer nespustim, co by se mohlo stat kdybych ho nainstaloval??? a druhá otázka, jak se tu vsichni bavite o tom lt 3.0, prepalovani her nebo novym abxg, co to vlastne vyresi? Např. pro me, mw3 sem pres tittle update spustil, jde to i bez flashky takze vlastne jako driv, ale uz mam flag, pochybuju ze se ho nejak zbavim a ze ani to lt3.0, abxg a tak mi nijak nepomuze. Tak se ptám jestli teda mám na tohle čekat, nebo muzu hrat online, dokud nedostanu ban?? Pokud je jisty ze ho uz dostanu tak proc nehrat do ty nez ho dostanu, o novy a jiny hry mi tak nijak ani nejde, takze ochrany a tak neresim, jen to mw3...... co myslite, jakej je vas nazor???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska sem chtěl zkusit mw3 přes live ktery mi neslo puvodne ani spustit (je to jedina hra ktery se to u me tykalo, jeste skyrim ale ten nehraju) , tak sem se pripojil na live a ze si zahraju ale pri spusteni chce stahnout nainstalovat a stahnout update ta hra, tak sem ho radsi nestahoval protoze nevim co by se stalo, ale bez toho zase multiplayer nespustim, co by se mohlo stat kdybych ho nainstaloval??? a druhá otázka, jak se tu vsichni bavite o tom lt 3.0, prepalovani her nebo novym abxg, co to vlastne vyresi? Např. pro me, mw3 sem pres tittle update spustil, jde to i bez flashky takze vlastne jako driv, ale uz mam flag, pochybuju ze se ho nejak zbavim a ze ani to lt3.0, abxg a tak mi nijak nepomuze. Tak se ptám jestli teda mám na tohle čekat, nebo muzu hrat online, dokud nedostanu ban?? Pokud je jisty ze ho uz dostanu tak proc nehrat do ty nez ho dostanu, o novy a jiny hry mi tak nijak ani nejde, takze ochrany a tak neresim, jen to mw3...... co myslite, jakej je vas nazor???

nezkousel sem to ale myslim ze to muzes stahnout,je to jen aktualizace te hry,nebo jeste se nejdriv zkus podivat na title myslim ze tam jsou pridane nejake nove,a jinak jo v klidu hrej po live ja taky hraju proc to jeste nedovyuzit dokud to jde ze,spravit uz to nepujde tak co at dostanu ban,jinak uz s flagem hraju v pohode nejmin 2 roky a snad jeste co nejdyl pohraju,uvidime co za chvili prinese novy dash

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jsou nějaké novinky?nebo se čeká na dash upadte?ten má být kolem mikuláše ne?:)...stránky zpět bych si pročetl ale na mym telefonu se to špatně zobrazuje děkuju

Dívej se na c4evaspeaks.com, to se na mobilu zobrazuje dobře, alespoň na mé opeře pro android jo. 6.12. má vyjít dashboard a LT+ 3.0 vyjde až po něm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře děkuju moc...no já mám momentálně šunku bez androida :D...ale i tak to jede ok :)...snad to bude na nějakou dobu bez problémů..zatím hraju jen fifu(ještě 1.9) a čekám kdy co bude :)...ale tak když jsem nainstaloval ten dash co předtím mazal flash tak mi to nic nemázlo tak snad třeba znova :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu