Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Multiman 02.08.00


Rutas

Otázka

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak jsem vypalil crashe bashe 5 v deamonu a vybral jsem ten nejmenší soubor, rychlost 10x, velikost asi 188mb takže vypalování bylo v pořádku.

Spustil jsem Mm (tu kartu ps/ps2 a slot 1 mám)zobrazí se hra, dám trojůhelník a load (psx/ps3) a black screen :(, ale nezasekne se...

Jak můžu spustit vypálené ps1 hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zkus to ještě přes multiMANa, ale udělej tohle:

hru dej do mechaniky, v multiMANovi spust Filemanagera a v nem jdi do dev_flash/ps1emu/ps1_emu.self

pokud se ti ani teť hra nenačte tak už je to divný a nejspíš tahle hra zatim nepůjde, dokud se nenajde jina metoda špuštení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale ja viem. Používaš síce Demon Tools, ale podľa skúseností viem, že je úplne k ničomu na vypalovanie podobných hier. Potrebuješ Alkohol120% a v položke profil pri vypalovaní image súboru musíš zadať PlayStation a následne zvoliť veľmi malú rýchlosť vypalovania.

post-43408-14687158530987_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu