Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sakra diť sám si ty písničky převáděl,a psal jsi že Mp3 je děs a hrůza že iPod hraje líp kvuli formátu AIFF a sám si převádíš Mp3 do Apple Lossess tak nevím :(

Já sem psala, že mám slušnou sbírku CD a že si je postupně převádim do Apple Lossless. Po lopatě to znamená, že Aiff do Apple Lossless.

Asi tomu stále McPrasku moc nerozumíš, vypsala sem ti všechny formáty, co iPod umí od nejkvalitnějšího do nejhoršího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ski:iPod Shuffle 2.generace jsem mel ;) Tes se...Naprosto genialni vec!!!

LOVE IPODS...

:) jee tak to dekuji :) navic sem ho vydrazil doslova za par korun (aukro rulezz :) ) libi se mi jak je kraasne malinky :)... Doufam ze budu nadmiru spokojen :)...!!! Diky za tvuj nazor:)... aspon mam duvod se tesit jeste vice :)

Jinak me ipodek bude stat 560 kc :P :)...:wohow::wohow::lol::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jednoho kluka ve tride co ma pribuzny v USA..Zitra se ho zeptam na iPhone :D

ja nakonec na ten iphone kaslu, definitivne jsem se vcera rozhodl pro N95 8GB, iPhone je o neco horsi i kdyz ma lepsi display a funkci iPod. radsi si koupim nokii kterym davam prednost odjakziva a zatim me nezklamaly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jednoho kluka ve tride co ma pribuzny v USA..Zitra se ho zeptam na iPhone :D

Už mám objednaný 2 iPhony přes zasilkovou službu...z Apple Storu už byly odeslaný, tak sem zvědavá. Jen škoda, že ta služba sídlí ve stejném státě a musí se platit tudíž DPH (za jeden 33 doláču). Těšim se, ale mám strach z odblokování, snad to zvládnu a dobře to dopadne. Na macu si všechno udělám sama, ale todle je skok do neznáma. :cheesygrin:

Na ebayích a jinde cena poroste, jelikož omezili prodej na dva kusy a navíc jen přes kreditku, nelze platit hotově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nakonec na ten iphone kaslu, definitivne jsem se vcera rozhodl pro N95 8GB, iPhone je o neco horsi i kdyz ma lepsi display a funkci iPod. radsi si koupim nokii kterym davam prednost odjakziva a zatim me nezklamaly

VIZ MUJ PODPIS....Jinak Iphone je luxusni vecicka.Je to proste originalni... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jahoda: jde to platit přes PayPal z toho storu ? ( americkýho ) nebo jak platíš ty ?

Myslim, že jedině kreditkou a to i v kamenným obchodě. Máme účet v německý bance, protože nakupujem docela často na ebay.de. Český banky si účtujou nekřestanský poplatky do zahraničí. FUJ Německá si ůčtuje necelý 3 eura měsíční poplatek a jinak je vše zdarma včetně kreditky (s ní můžeš i do mínusu).FANTASTICKÝ

Ted když mám chvilku, tag studuju všechno kolem iPhona a sem překvapená, co na to je už aplikací. Čerstvá zpráva je, že se dá iPhone aktivovat a hacknout přes Wi-Fi (doma mám :cheesygrin:) bez pomoci počítače. Pak se ještě musí hacknout na jiné simky než od AT&T. Už žádnej Downgrading na 1.0.2 :bash:

Původně sem chtěla čekat na 16GB, ale opět tam bude jinej firmware a bůh ví, kdy a jak složitě se bude zase prolomovat. Když budu chtít za čas jinej, tendle střelím. Je omezený prodej na 2ks a bude to ještě víc nedostatkový zboží. Určitě na něm neprodělám.

Už se na něj fakt těším.

iPhone je prostě ůžasnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jahoda:Tise zavidim :(

Delala jsi to pres zasilkovasluzba.com?

Ja uz se team regnul, mam i svou schranku ale tedka jaksi me nejde objednat ten iPhone z Apple Store...

Sice uz mam domluvenyho kluka z Ameriky co me ho !SNAD! posle...

To by bylo nejlepsi Dal bych mu dohromady 430dolaru (8000KC) na ucet a on by me ho koupil a poslal...

Kdyby to nevyslo udela to pres tu postu...

Ze by jsi me kdyztak pomohla ? :)

Kdyby se ti chtelo napis na ICQ 214-601-014 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jahoda:Tise zavidim :(

Delala jsi to pres zasilkovasluzba.com?

Ja uz se team regnul, mam i svou schranku ale tedka jaksi me nejde objednat ten iPhone z Apple Store...

Sice uz mam domluvenyho kluka z Ameriky co me ho !SNAD! posle...

To by bylo nejlepsi Dal bych mu dohromady 430dolaru (8000KC) na ucet a on by me ho koupil a poslal...

Kdyby to nevyslo udela to pres tu postu...

Ze by jsi me kdyztak pomohla ? :)

Kdyby se ti chtelo napis na ICQ 214-601-014 :)

Dragunov: Musíš mít embosovanou kartu. Já mám německou a s tou to šlo.

Použila sem zasilkovousluzbu a iPhony už byly dneska podle FedExu doručeny, ale ještě je nevidím ve schránce.

Dneska ráno už tam sou, ted čekám až tam dorazej peníze na poslání zásilky. Když to výjde, tak ke konci příštího týdne budou doma. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psp:Je to celkem jednoduche prehreat soft (podobne PSPcku)...Ale musis narazit na sparnou verzi FW :)

Jestli te to zajima zde je naprosto genialni videonavod (v Cestine!!) jak na to...Fakt super + i psany navod...

http://www.petrmara.com/blogger/2007/09/jak-hacknout-iphone-esk-nvod-vetn-videa.html

Dneska jsem si zase asi 20minut hral s pujcenym iPhonem a je to tak neuveritelny a nepopsatelny ze to nejde ani popsat :D :D

Asi v pondeli si na aukru vydrazim jeden...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jahoda: jak ho chces hacknout? az to budes mit zasebou mohla by jsi mi rict kde jsi nasla navd a jak jsi to udelala? dik moc

http://www.hackint0sh.org

Jestli te to zajima zde je naprosto genialni videonavod (v Cestine!!) jak na to...Fakt super + i psany navod...

http://www.petrmara.com/blogger/2007/09/jak-hacknout-iphone-esk-nvod-vetn-videa.html

Asi v pondeli si na aukru vydrazim jeden...

Ten návod je rozhodně starý, už se prodávaj jen 1.1.1 verze.

Kolik končej dražby na Aukru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a je to vydsrazeno :)

iPhone novej zabalenej za 12600kc + zdarma odblokovani (aspon si ho neposer*) + obal dle vlastniho vyberu

A jeste k tomu posta za 500kc = 13100kc za vsechno...

njn je to sice o dooost drazsi nez pres tu postu ale aspon to budu mit snad driv a i s odblokaci... :)

Tesim se tak moc :( Porad na nej myslim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jahodo: premejslime s kamosem ze si koupime ty iphony 8gb asi americky verze, neporadis mi nejakej americkej eshop kde by to bylo dobry (nemusi byt mezinarodni muj tata ma virtualni adresu v san franciscu) kolik by to asi stalo a jak je to s tim odblokovanim, poradila bys mi potom nejak jestli bych si to koupil? a jeste se chci zeptat jak je to s nabijeckou, ptze v americe maji zasuvky na 110V, tak jestli si tu budu muset koupit novou nabijecku nebo jak? v cem se lisi us a EU verze iphonu?

diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu