Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

Tak a je to vydsrazeno :)

iPhone novej zabalenej za 12600kc + zdarma odblokovani (aspon si ho neposer*) + obal dle vlastniho vyberu

A jeste k tomu posta za 500kc = 13100kc za vsechno...

njn je to sice o dooost drazsi nez pres tu postu ale aspon to budu mit snad driv a i s odblokaci... :)

Tesim se tak moc :( Porad na nej myslim :D

Dej si bacha, aby byl komplet odblokovanej. Četla sem případy, kdy si taky koupili odblokovanej, ale simku jim to nebralo.

Jo ale dyž to máš poštou, tag si to těžko budeš moc vyzkoušet. Hodně štěstí.

Ty moje dva kousky sou ještě v americe...převod z banky do banky je neskutečný !!! pak na to byl ještě víkend a ted čekám až ty prachy zpracujou. Za týden snad už budou doma.

Od 7.11. se prodává v Německu a Francii...bude mít ale už firmware 1.1.2, tag pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

buddy: stalo by to pres tu zasilkovousluzba.com asi 9500 . s tim odblokem to je upne jednoduchy sem cumel na navod. nabijet muzes pres usb a do ty nabijecky co k tomu je to zasivky strcis redukci za 20kc z elektra. EU a US jen 3G mysslim

zásilková služba:

Nepříjímáme žádné nové objednávky na Apple iPhone !!

San Francisco 04.11.2007 - Vzhledem k tomu, že nám apple.com začal v pátek vracet objednávky pro překročení jejich nově stanovených kvót, až do odvolání nepřijímáme žádné nové objednávky asistovaných nákupů Apple iPhone na apple.com. Toto omezení platí od 5.11.2007 od 7:00. Všechny objednávky po tomto datu a hodině budou zrušeny.

Nemůžeme zaručit ani to, že se nám podaří úspěšně vyřídit stávající objednávky, protože Apple.com den ze dne mění pravidla, což je naprosto postavené na hlavu. Všechny již podané objednávky se pokusíme vyřídit, ale může to trvat i několik dnů než/pokud se nám podaří je protlačit přes stávající omezení. Takže mějte strpení, pro nás je to práce navíc nemluvě o možných postizích. Začíná to připomínat Kocourkov 2.0 jako z pera pana Orwella. Váš tým Zásilkové služby

Každý musí už platit sám kartou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ja jsem taky nasel par videi k iphonu, mrknete se na to je to desna prdel

takze: iphone's scratch and crash test velmi doporucuju:D u toho jsem se valel jak to ten amik komentoval:D

http://www.youtube.com/watch?v=czCCavcnNd8

a navod how to pimp out ur iphone taky dobre komentovany:

http://www.youtube.com/watch?v=yETCLqtSVCg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tmatura ma

Jasný, mám ho. Je bezva, ale jestli ti můžu poradit. Zamysli se nad tím jestli opravdu potřebuješ 160GB a jestli by ti nestačilo těch 80. Já osobně mám zaplněno kolem 30GB a možná by mi stačila 80GB verze. Ale jestli chceš, jako já, používat jako video přehrávač propojenej s TV tak jdi do 160GB. Teď jen čekám, až se u nás pořádně začne prodávat novej iPod Universal Dock s dálkovým ovládáním, pak mi asi volná paměť začne pořádně ubejvat. Jo a taky mi docela vadí, že oproti předchozí generaci nemá funkci automatickýho vypínání, který se hodí například při poslouchání audiobooků před spaním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu